کلاه مردانه: بحث تاپیک, سوالات, نظرات, انتقادات و پیشنهادات…

چگونه برای مراقبت از خود کلاه

من در بازدید از سان فرانسیسکو قدیمی ترین مغازه ملبوس مردانه, کابل, ماشین Clothiers به ملاقات با مالک جاناتان لوین و برای دریافت برخی از راهنمایی در مردان کلاه و کلاه مراقبت. او به اشتراک گذاشته شده زیر بر اساس فروشگاه 74 سال سابقه در کلاه و لباس مردانه.

– در هنگام قرار دادن بر روی کلاه یا تنظیم آن رسیدگی به آن را جلو و عقب لبه هرگز تاج و تخت.

– فراموش نکنید انتخاب کنید تا کلاه/فدورا خرج کردن آن را به misshape آن در طول زمان است. نی فدورا را ترک خواهد کرد و یک احساس کلاه تقسیم ممکن درز.

– لمس کلاه خود را با دست پاک; روغن از دست شما ممکن است یک لکه نور, کلاه

– همیشه قطع یک کلاه. اگر بدون قلاب در دسترس است در فروشگاه آن را با معکوس کردن آن و قرار دادن آن بر روی تاج آن. قرار دادن یک کلاه لبه آن ممکن است صاف و یا به علت یک کلاه شل منحنی آن به خصوص اگر مرطوب است.

ترک نمی کلاه در ماشین و یا در آفتاب به عنوان رطوبت ممکن است باعث شود هر کلاه مواد به از دست دادن شکل کوچک یا تحریف.

کلاه از هر گونه مواد حساس ممکن است به طولانی مدت قرار گرفتن در معرض نور مستقیم خورشید باعث رنگ به محو شدن.

– قلم مو رنگ کلاه خود را به صورت دوره ای با یک برس نرم.

در هنگام خرید کلاه

– به دنبال یک کیفیت کلاه فروشگاه که در آن کسی با تجربه می تواند راهنمای شما را از طریق گزینه های که بیشتر خود را تعریف می کند و شکل صورت خود را و نیازهای خود را.

– نگاه برای کلاه که باید یک اندازه خاص و جلوگیری از S, M, L, XL, برای راحتی و آسایش.

– اندازه خواهد تولید کننده متفاوت است و حتی در میان همان کلاه. بنابراین نمی تکیه بر tag اندازه. تنها سعی در کلاه اطمینان شما از بهترین ممکن است مناسب است.

با راه…

پاناما کلاه ساخته نیست در پاناما. هنگامی که کانال پاناما که ساخته شده بود این بود که محبوب ترین سبک از کلاه در این پروژه است. نام “پاناما” نتیجه شد برای همیشه مربوط به این دست بافت کلاه حصیری از اکوادور.

کابل خودرو Clothiersis واقع در 110 ساتر خیابان سوئیت 108, سان فرانسیسکو, CA 94104. تلفن 415 397-4740 و یا شما می توانید ببینید یک نمونه از کلاه خود را در www.cablecarclothiers.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>