مردان مراقبت از پوست روال

سلام

نام من است Davide و من به دنبال موثر اما نه بیش از حد پیچیده روال مراقبت از پوست. من گفتم نه پیچیده باعث شود من به دنبال یک روال است که من می دانم که من می توانید نگه دارید تا با برای همیشه لطفا برای من در حال حاضر می دانم که اگر آن را بیش از حد پیچیده است من را پس از یک در حالی که فقط با الگوی تغذیه معمول: من رفتن به ورزشگاه و من غذا خوردن سالم است اما بدون نگه داشتن آن بیش از حد سخت (برای مثال وقتی که می آید به خوردن پیتزا یا لازانیا, من آن را انجام دهد) فقط به این دلیل که راه من می دانم که من می توانید آن را نگه دارید برای همیشه لطفا برای.

من می دانم که پوست/مراقبت از مو روال خیلی شخصی است و آن بستگی دارد به این موضوع پس لطفا در نظر من در ایتالیا زندگی می کنند (در زمستان بسیار سرد و بسیار گرم در تابستان و به طور کلی بسیار مرطوب) من 25 سال سن دارم پوست های مختلط و من از نظر ژنتیکی باید حلقه های تیره اطراف چشم.

من انجام برخی تحقیقات و آن را به نظر می رسد مانند یک روال عمومی خواهد بود

“پاک کردن دو بار در روز مرطوب دو بار در روز(با انواع مرطوب کننده ها: یک روز صبح که همچنین به ترمیم و یکی برای شب قبل از رفتن به رختخواب) و پوسته پوسته شدن دو بار در یک هفته”.

هنوز من بسیاری از شک و تردید:

1. وجود دارد هر چیز دیگری من باید آگاه باشند ؟ به عنوان مثال:

یک. Antiage: آیا بالاتر از روال کار به عنوان ضد سنی هست ؟ یا باید من شامل برخی از چیزهای دیگر مانند سرم و/یا چشم کرم?

b. تونر: من شنیده ام بیش از حد مهم است آن است که در واقع مهم است ؟

c. ماسک صورت: ب من شامل آنها را بیش از حد ؟

d. صورت قلم مو: به نظر می رسد این است که باید با توجه به همه ویدئوها در اطراف یوتیوب. در آن است ،

e. روغن آرگان: من شنیده ام که طلا مایع برای پوست بیش از حد (و همچنین برای مو و چیزهای دیگر). آنچه شما در مورد آن فکر می کنم?

f. و دوباره وجود دارد هر چیز دیگری شما فکر می کنم من باید آگاه باشند ؟

2. نمی کند این همه پاک سازی و لایه برداری را خاموش حمام آفتاب?

3. پس صبح و مرطوب کننده است که SPF آن چه واقعی حداقل سطح توصیه می شود ؟ اگر من رفتن به ساحل برای exampe باید من قرار داده و آفتاب را به عنوان به خوبی و یا مرطوب کننده با SPF فقط خوب کار می کند در حال حاضر (حداقل برای صورت)?

4. هنگامی که آن را در تابستان باید در حفظ و پاکسازی صورت دو بار در روز حتی اگر من مرطوب صورت من راه بیشتر در طول روز ؟ به عنوان مثال وقتی که من رفتن به شنا کردن.

5. می تواند به شما به من نشان می دهد برخی از محصولات و/یا محصولات مراقبت از پوست روال کیت(سیستم)?

من می دانم آن یک لیست طولانی از شک و تردید و پرسش بنابراین واقعا با تشکر بسیار برای کمک به شما.

Davide

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>