خط حافظه: پسر سوابق خود را گرفتن یک سفر در سراسر اینترنت در سال 1998

این یک ویدیو از Youtuber DiamondGB از دوران گذشته به عنوان شناخته شده اواخر دهه 90 به عنوان او Netscape هدایت راه خود را از طریق مجموعه ای از لوله ها در مارس 4, 1998. برخی از اطلاعات بیشتر و مقایسه در حالی که من سعی می کنم به یاد داشته باشید سال 1998 اما شکست چرا که من در آن متولد شد در یک آزمایشگاه مخفی دولت در سن 26:

یک روز تقریبا 13 سال پیش من فقط تصمیم به پر کردن یک نوار VHS با من با استفاده از اینترنت. من ویرایش کردن بسیاری از حتی بیشتر خسته کننده بیت از این ویدئو شما از دست رفته نیست خیلی. من این را برای نشان دادن به دوستان, اما این امر می تواند سرد اگر بیشتر مردم برای پیدا کردن چیزی است که آنها در اینجا لذت ببرید.

0:00 من بازدید #3dfx در IRC
4:17 من نشان دهد من Geocities سایت
5:18 چک کنم http://bluesnews.com برای آخرین اخبار بازی
3:57 مرور انیمیشن وب سایت شاهراه
5:42 more #3dfx در IRC
9:07 من به IGN64.com به دنبال اخبار در آینده Zelda64

ضبط شده بر روی یک پنتیوم 2 با 300 16MB RAM و یک Canopus خالص 3D Voodoo1 کارت از طریق S-Video است.

مرد…رفتن به IGN به نگاه کردن آخرین اخبار در مورد آینده بازی موبایل و کامپیوتر (Ocarina Of Time) آن دیوانه به فکر می کنم که 22 سال پیش. اینترنت مطمئن شوید که به تغییر نشده است ؟ 22 سال — مرسی. منظورم من دو سگ جوان تر از آن, شما می دانید ؟ “چی؟” من آنها را دوست دارم. “خوب…” آنها همه چیز من.

نگه دارید برای رفتن به یک سرعت سفر کردن خط حافظه. همچنین من دوست دارم که چگونه او بارهای افسانه از موبایل و کامپیوتر تم midi به کرات قبل از بازدید از IGN.

با تشکر از گرگ C که موافق آن بودند ساده تر است.

ادامه مطلب: سفر کردن خط حافظه در پشت من من همیشه شنیدن زمان ارابه بالدار تعجیل در نزدیکی کامپیوتر داشتن یک زمان بزرگ من’mma computah آن یک سری از لوله های گفتگوی, آه, وای, به طوری که آنچه که شبیه, مطمئن, چرا که نه, اینترنت, تصویری, ما آمده ایم تا کنون موبایل و کامپیوتر

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>