مگابیت در ثانیه در مقابل Gbps: چه سرعت اینترنت شما واقعا نیاز دارید ؟

هنگامی که برای خرید خدمات اینترنت, سرعت در خط مقدم هر خریدار لیست اولویت است. و آن را آسان ببینید که چرا حتی بیشتر قابل اعتماد اتصال از یک ارائه دهنده معتبر می تواند رنج می برند اگر سرعت ارائه شده نیست سازگار با تعداد کاربران و دستگاه در یک خانواده است.

بسیاری از ارائه دهندگان خدمات خود را تبلیغ “فرفره سرعت” قصد دارد به عنوان پایان تاخیر و بافر بنابراین آنها در تقاضای بالا و اغلب حتی با قیمت بالاتر دسته. قبل از اینکه شما بهار برای priciest طرح با سریعترین گیگابیت سرعت اینترنت, اطلاعات بیشتر در مورد تفاوت بین مگابیت در ثانیه و Gbps و چه چیزی بهترین را برای شما.

بیت در ثانیه توضیح داد

نرخ داده از اتصال به اینترنت خود را اندازه گیری بیت در ثانیه (bps). به عنوان داده های نرخ افزایش آن را آسان تر برای ارائه دهندگان و تولید کنندگان تجهیزات برای بیان سرعت توسط هزاران نفر.

Kilobit – یکی kilobit برابر است با 1000 بیت در ثانیه (Kbps)

ذره – یک ذره برابر است با 1000 Kbps یا یک میلیون بیت در هر ثانیه (Mbps)

Gigabit – یک گیگابیت برابر است با 1000 مگابیت در ثانیه یک میلیون Kbps یا یک میلیارد بیت در ثانیه (گیگابیت در ثانیه)

در اکثر سرویس مناطق شما یا فروشگاه اینترنتی در نظر دارد با ذره یا گیگابیت سرعت بسته به ارائه دهنده خود را و برنامه ریزی. آن را بعید است که شما پیدا کردن هر گونه ارائه دهندگان عمده ای که هنوز هم ارائه Kbps برنامه مگر اینکه شما در یک منطقه روستایی که در آن dial-up, اینترنت, سرویس هنوز ارائه شده است.

چه می توانم با ذره با سرعت ؟

ذره سرعت استاندارد برای اندازه گیری پهنای باند اتصالات. در اینجا چگونه شما می توانید جریان بازی و کار از خانه با سرعت خاص محدوده:

جریان

به طور معمول شما می توانید جریان در تعریف استاندارد با سرعت 3 مگابیت در ثانیه. به جریان در 4K یا Ultra HD شما نیاز به سرعت به 25 مگابیت در ثانیه. جریان خدمات ارائه خواهد شد سرعت توصیه هایی برای لذت بردن از پلت فرم در بالاترین کیفیت. در اینجا حداقل سرعت شما نیاز به جریان بدون وقفه با استفاده از برخی از محبوب ترین امروز جریان خدمات:

Netflix

 • 3 مگابیت در ثانیه برای جریان در تعریف استاندارد
 • 5 مگابیت در ثانیه به جریان با کیفیت بالا
 • 25 مگابیت در ثانیه برای جریان در HDR یا 4K

Hulu

 • 3 مگابیت در ثانیه برای مشاهده بر روی تقاضا عناوین
 • 8 مگابیت در ثانیه به نمایش زنده تلویزیون

AT&T در حال حاضر تلویزیون

 • 2.5 مگابیت در ثانیه به 7.5 مگابیت در ثانیه برای جریان در HD از طریق دستگاه تلفن همراه
 • 12 مگابیت در ثانیه به جریان از طریق مرورگر وب در صفحه اصلی

یوتیوب تلویزیون

 • 3 مگابیت در ثانیه برای جریان در تعریف استاندارد
 • 7 مگابیت در ثانیه برای جریان بر روی یک دستگاه در HD
 • 13 مگابیت در ثانیه برای جریان در HD بر روی دستگاه های متعدد

بازی

توصیه های سرعت برای بازی متفاوت خواهد بود با این نوع بازی ها شما به طور معمول لذت بردن از اما شما حداقل نیاز به یک حداقل از 4 – 8 مگابیت در ثانیه در یک کاربر خانگی. یک تجربه بازی بزرگ است که اغلب وابسته به کیفیت اتصال به اینترنت خود را و نرخ انتقال داده به طوری پارسه با تجربه اغلب برای سریعترین سرعت آنها می تواند استطاعت و یک نوع اتصال با طول زمان تاخیر کم.

مشاهده جزئیات بیشتر در حداقل سرعت توصیه های گیمینگ نوع و چگونه شما می توانید حداکثر رساندن تجربه بازی خود را.

کار از خانه

حق سرعت اینترنت پارامونت به یک کار موفق از صفحه اصلی راه اندازی, به خصوص در طول COVID-19 اجتماعی محدودیت فاصله. سرعت شما نیاز به بستگی به نوع کار شما انجام, اما اگر شما برنامه ای در ویدیو کنفرانس, چک کردن ایمیل و یا انتقال فایل های حجیم وجود دارد برخی از حداقل سرعت مورد نیاز برای اطمینان از شما می توانید با موفقیت به دفتر خانه خود را برای شما کار می کنند:

 • 2 مگابیت در ثانیه برای میزبان یک, دو یا سه برابر زوم روی صفحه نمایش تماس بگیرید
 • 3 – 4 مگابیت در ثانیه برای ایمیل و استفاده از پایه برنامه های کامپیوتری مانند مایکروسافت ورد
 • 10 مگابیت در ثانیه برای میزبان یک گروه اسکایپ تماس تصویری
 • 40+ مگابیت در ثانیه به انتقال فایل های بزرگ

چه می توانم با گیگابیت سرعت اینترنت?

گیگابیت سرعت اینترنت اغلب در نظر گرفته شده استاندارد طلا را برای کاربران اینترنت به عنوان آنها می تواند پشتیبانی از تعداد نامحدودی از دستگاه ها و کاربران است. شما می توانید فروشگاه گیگابیت سرعت با سرویس دهندگان اینترنت (Isp) که ارائه فیبر نوری و co-axial اتصالات کابل. 2 Gbps یا 2000 مگابیت در ثانیه است که در حال حاضر بالاترین سرعت ارائه شده توسط هر ارائه دهنده اصلی.

که ارائه دهندگان گیگابیت با سرعت ؟

بسیاری از کابل و فیبر نوری Isp ها ارائه گیگابیت سرعت در انتخاب مناطق اغلب در داخل و اطراف شهرهای بزرگ.

AT&T – اینترنت 1000 با سرعت تا 1000 مگابیت در ثانیه

Centurylink – فیبر گیگابیت با سرعت تا 1000 مگابیت در ثانیه

Cox– Gigablast با سرعت تا 1000 مگابیت در ثانیه

Mediacom– اینترنت 1 گیگ با سرعت تا 1000 مگابیت در ثانیه

مطلوب– اینترنت 1 گیگ با سرعت به 940 مگابیت در ثانیه

طیف– اینترنت گیگ با سرعت به 940 مگابیت در ثانیه

Suddenlink– اینترنت 1 گیگ نامحدود دیتا با سرعت تا 940 مگابیت در ثانیه

Verizon Fios – Fios Gigabit اتصال با سرعت بالا به 940 مگابیت در ثانیه

Windstream – جنبشی گیگ با سرعت تا 1000 مگابیت در ثانیه

Xfinity گیگابیت Pro با سرعت تا 2000 مگابیت در ثانیه

تماس با امروز برای دیدن اگر گیگابیت سرعت در دسترس هستند در محل شما

چه سرعت اینترنت نیاز دارم ؟

بهترین سرعت اینترنت برای خانواده در درجه اول بستگی به تعداد کاربران و دستگاه ها در محل اقامت و همچنین فعالیت های شایع ترین لذت می برد. با توجه به FCC, سرعت اینترنت 3 – 25 مگابیت در ثانیه باید نیازهای خانواده متوسط با حداکثر چهار کاربران و یا دستگاه.

“دستگاه” در این مورد به معنی هر اینترنت متصل دستگاه خود را در صفحه اصلی از جمله گوشی های هوشمند و لپ تاپ و خانه هوشمند تجهیزات مانند تلویزیون های هوشمند doorbells روشنایی یخچال و هاب. با استفاده از این در ذهن, مشترکین اینترنت به طور معمول در بهار برای سریعترین سرعت در دسترس است.

قبل از اینکه شما شکستن بانک ببینید چه سرعت اینترنت شما واقعا نیاز به لذت بردن از مورد علاقه خود را متصل به اینترنت فعالیت است.

در حال حاضر که شما پیدا کرده ام سرعت اینترنت که بهترین ها را برای شما خانواده, فروشگاه معتبر ترین ارائه دهندگان خدمات در منطقه خود را انتخاب کنید و این برنامه که با این نسخهها کار برای شما. کلیک بر روی “خرید” در زیر به فهرست مربوطه در منطقه شما و یا تماس با کارشناسان ما برای کمک. ما به شما یک تفکیک اینترنت از گزینه های در نزدیکی شما و برنامه های جدید خود را با خدمات نصب و راه اندازی.

فروشگاه اینترنتی طرح

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>