مبل شنی: چه اشتباهی!

البته از جمله معایب مبل شنی می توان به کوچک بودن آن اشاره کرد. به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر، مبل شنی یک صند

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

البته از جمله معایب مبل شنی می توان به کوچک بودن آن اشاره کرد. به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر، مبل شنی یک صندلی راحتی چرمی یا پارچهای است که دارای مدلهای طبی ۲ نفره و ۱ نفره میباشد، البته این مبلمان یونولیت دار در تولیدیهای ایرانی ساخته میشود و با توجه به قیمت ارزان آنها برای خانه و محلهای کار قابل استفاده هستند، طول عمر صندلی شنی اینتکس لند که یکی از تولیدکنندههای مبلهای راحتی در تهران است بسیار بالاست و میتوان رنگبندی و اندازههای آنها را با توجه به سلیقه و سفارش خود، بزرگ یا کوچک انتخاب و خرید کرد. به همین دلیل با تحقیقاتی در این زمینه به فکر افتادیم که دقیقا همان اشکال را با سایزهای بزرگتر میتوان تولید کرد که بزرگسالان و افراد مسن بتوانند از آنها به عنوان نشیمن استفاده کنند. خوبی آستر داشتن مبل این هست که به راحتی میتوان آنها را جدا کرده و شست. This ​data has be en  do ne wi th the help  of GSA C ontent G enerat or  D emov​er​sion.

پارچه های چرمی نیز از نمونه پارچه های زیبا و شیک هستند که در ساخت مبل های شنی از آن استفاده می شود ، بی شک مبل های شنی چرمی مخصوصا مبل هایی که با پارچه چرمی اصل ساخته شده اند از زیبا ترین نمونه ها هستند که می توانید خریداری کنید ، اما نیاز است تا مبل های شنی چرمی را به درستی مراقبت و نگهداری کنید . برای ساخت مبل های شنی چرمی از هر دو پارچه چرمی یعنی چرم مصنوعی و طبیعی استفاده می شود . مبلمان های شنی از یک پوسته چرم یا مخمل و یا پارچه تشکیل شده که به شکل پشتی دار و گلابی شکل یا بیضی و مربع طراحی میشوند و در اندازه های مختلف در کارگاه اینتکس شو تولید میشوند . مبل شنی به مبلمانی گفته میشود که بدنه آنها از جنس پارچه یا چرم مصنوعی باشد که داخل آن از مواد گرانول و یا یونولیت خرد شده به کار رفته باشد.

روکش­های پارچه ای معمولی، رایج­تر و ارزان­تر از روکش­های پشمی هستن. یکی از راحت­ترین مبل­هایی که در جهان وجود دارن، بدون شک مبل­های شنی هستن. امروزه مبلمان یکی از وسایل مهم دکوراسیون داخلی است که وجود آن، نقش موثری در جلوه بخشیدن به دکوراسیون محیط مورد نظر دارد. همچنین یکی از بهترین وسیله ­هایی که میشه از اون ها برای ساخت یک دکوراسیون خیلی راحت و مخصوص خواب استفاده کرد، همین مبل­های شنی هستن. راحت­ترین مبل­ها برای خواب و استراحت کدام مبل­ها هستن؟ با تهیه­ ی حتی یک عدد از این مبل­ها، می­تونید یک فضا­ی مناسب برای خوابیدن و استراحت خودتون بسازین. خوابیدن روی این مبل ها مثل خوابیدن روی ابرها میمونه. هر یک از پارچه های نام برده دارای ویژگی ها و مزیت های منحصر به فردی است که استفاده از آن ها موجب تنوع در مبل های شنی شده است ، از طرفی دست خریداران و مشتریان در انتخاب و خرید مبل شنی نیز باز بوده و می توانند به نسبت سلیقه خود محصول شنی مد نظرشان را خریداری کنند . اما شما می توانید حتی در کنار دیگر مبل ها این مبل های زیبا و راحت را استفاده کنید ، خانه داران و افرادی که بیشتر زمان خود را در خانه هستند و بیشتر در حالت نشسته هستند می توانند با خرید مبل شنی بستر بسیار نرم و راحتی را برای خود داشته باشند چرا که انعطاف پذیری مبل های شنی و نرمی آن ها زبانزد بوده و می تواند بستری ایده آل را حتی برای نشستن های طولانی مدت فراهم کند .

درمورد روکش مبل­های نرم چی می­دونین؟ همه­ی ما وقتی عکس مبل­های شنی گرم و نرم رو می ­بینیم، دلمون میخواد که روی اون­ها بخوابیم و استراحت کنیم. علت محبوبیت این مبل­ها در دکوراسیون داخلی منزل و در واقع مهم­ترین ویژگی اون­ها راحت بودن و نرم بودن هست. مبل های شنی که از پارچه های جیر و مخملی ساخته شده اند دارای سطوحی نرم و لطیف هستند و به واسطه جنسی که دارند می توانند از عرق کردن بدن جلوگیری کنند . پارچه های کتان و لی ( جین ) نیز بسیار محبوب هستند . پارچه های دیگری چون پلی استر یا پلی استایرن به دلیل موادی که در آن ها استفاده شده است می توانند در برابر رطوبت و حتی حرارت مقاومت کنند . استفاده از پارچه چرمی(به صورت طبیعی یا مصنوعی) نیز باعث میشود که مبل شنی، ظاهری بسیار جذاب و شیک داشته باشد. استفاده از این نوع پارچه در رنگ های مختلف باعث شده است تا مبل های شنی زیبا و نرمی را داشته باشیم .

آخرین مطالب