منهتن فروش هشدار!!

شب گذشته من راه می رفت توسط Phil در سال 1908 یک مغازه ملبوس مردانه در شرق Bloomingdales. بزرگ 50 ٪ تخفیف علائم در پنجره. جذاب italan-سبک کت روابط پیراهن و کفش و غیره. تفکر بیشتر در مورد تی شرت, کفش…مناسب به نظر می رسد به طرز مشکوکی پایین قیمت.

آیا هر کسی هر گونه تجربه با این مشترک?

در اینجا پس زمینه:

نیویورک–(WIRE کسب و کار)–Feb. 11, 2004

طراح لباس مردانه و صاحب فروشگاه فیلیپ پراودا امروز اعلام کرد از افتتاح “Phil در سال 1908” 2300 فوت مربع چند سطح به طور کامل قابل رویت خرده فروشی گوشه مسکن, ایتالیایی, مدل.

گل سرسبد در گوشه ای از خیابان 59 و سوم خیابان طراحی شده بود با به نوبه خود از معماری قرن در ذهن و شبیه شهر نیویورک brownstones از سال 1900.

برای بیش از 20 سال طراح لباس مردانه فیل پراودا شده است به یک رهبر در طراحی منحصر به فرد دست کت و شلوار مردانه پیراهن و روابط. در حال حاضر که او در افتتاح فروشگاه گل سرسبد در گوشه ای از خیابان 59 و سوم خیابان همه نیویورکی می پوشند آنچه تنها چند شده اند قادر به. “من گرفته اند بسیار عالی مناسب دست ساخته شده محصولات و مدل سازی است که به همه ایتالیایی ساخته شده پوشاک است که دست به پایان رسید. نتیجه عالی بود کت و شلوار اتصالات با قیمت با شروع از $300 به ما. من انتخاب پارچه فوق العاده 100 به 120 پشم خوب برای استفاده روزانه و تولید این مجموعه همه در ایتالیا می گوید:” پراودا. “من جد بزرگ آغاز شده و در این کسب و کار در سال 1908 چهار نسل بعد از من می خواهید همه به تجربه ما مناسب است. آنها شگفت زده خواهد شد در مناسب پارچه و قیمت.”

فیل 1908 سهام بیش از 900 قطعه در تمام اندازه ها و آغاز خواهد شد سفارشی ساخته شده کت و شلوار و پیراهن, برنامه های در ماه مارس است.” مغازه را نیز حمل پسر, لباس, پیراهن ها و روابط است که مطابقت با مردان مجموعه است. این مجموعه را گسترش خواهد داد در طول بهار با علاوه بر این از, ورزش, کت شلوار و کاپشن. این منطقه در حال حاضر تلقی ‘فیل را گوشه ای’ است که به طور مستقیم در سراسر از به زودی به باز فردا نیوز, اخبار رسانه های برج در خیابان 59 و سوم خیابان.

چند رسانه ای در دسترس است: http://www.businesswire.com/cgi-bin/mmg.cgi?eid=4570547

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de