خود را زنبور عسل, تخت, تخت خواب داخل یک کندوی عسل

bee-hive-bed-1.jpg

اگر شما تا به حال از خواب در یک کندوی عسل با زنبور (و واقعا که ندارد؟), افقی کندو به عنوان برنامه های رایگان در سایت خود را برای ساختمان خود زنبور عسل تخت:

یکی دیگر چیز زیادی در مورد افقی کهیر: شما می توانید به خواب در آنها است. آیا شما هنوز هم فکر می کنم که زنبورها برای ساخت عسل ؟ من فکر کردم تا بیش از حد تا زمانی که من ساخته شده خودم یک زنبور عسل تخت. من آن تخت-و-زنبور عسل و یا B&B است و افقی بلند کندو که در آن شما در حال جدا از زنبور عسل توسط نازک هست و می توانید استحمام در گرما و لرزش و بوی و بدون هر گونه خطر از stung. آن را به تغییر زندگی خود را برای همیشه لطفا برای یک بار شما تجربه آرامش بخش و تسکین دهنده و شفا در آن است. آن را قطعا تغییر ماست!

برای تکمیل داستان در مورد اثر خواب-با-این-زنبور عسل می تواند بر روی ذهن و بدن خود را (و در کل سیاره) نگاه کنید به مقاله در اکتبر 2015 با موضوع آمریکا زنبور مجله.

و در اینجا کامل برنامه های رایگان برای ساخت خود را زنبور عسل, تخت!

بنابراین شما نه از لحاظ فنی با زندگی زنبور عسل از آنجا که برخی از نازک تخته جدا کردن آنها ، منظورم فقط هیچ. چه هستند که ما حتی صحبت کردن در مورد اینجا ؟ به وضوح هر کس در حال اجرا است افقی کندو خورده است بیش از حد عسل از دست داده و ذهن خود را. آنها عمل به عنوان اگر آن را کاملا طبیعی به رفتن “عسل خوشمزه است و همه اما من شرط می بندم چه زنبورها واقعا در خوب snuggling.”

نگه داشتن رفتن برای یک شات بیشتر از زنبور عسل, تخت خواب.

beehive-bed-2.jpg

(از طریق Boing Boing)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net