Luxire سفارشی لباس – رسمی وابسته به موضوع

Luxire سفر است برای گرد هم آوردن برخی از بهترین صنعتگران از سراسر جهان برای ایجاد لباس است که زیبا و ماهرانه ساخته شده و در برابر آزمون زمان.

با استفاده از تکنیک های زمان آزمایش هر دو سنتی و مدرن ما را در لباس است که بسیار راحت و کاملا مناسب و لذت بخش برای پوشیدن هر زمان.

هیچ استاندارد یا “جعبه” فرآیندهای. ما دوست دارم به شنیدن از مشتریان و آنها را به آنچه آنها نیاز به راه آنها به آن نیاز دارید. ما ایجاد کرده اند که قرار دادی فرایند برای ساخت لباس راه شما آنها را دوست دارم.

شما می توانید با ارسال تصاویر خاص یقه دوست دارید یا کاف ساخته شده به یک سطح خاص از نرمی.شما همچنین می توانید برای ما ارسال شرت / شلوار / کت / کت است که شما می خواهم تکرار.

هر یک از آیتم شروع می شود با یک الگوی است که فقط برای شما ساخته شده. آن ساخته شده است به اندازه گیری های خود را و سبک مشخصات. آن ساخته شده است به طور کامل توسط دست ما متخصص الگوی کارشناسی ارشد. آن نام خود را بر روی آن نوشته شده.

پارچه گذاشته روی میز برش و برش برای مطابقت با الگوی پارچه در هر محل. پوشاک دوخته است توسط متخصص خیاط که مطمئن شوید که هر اندازه گیری مسابقات دقیقا.

در Luxire ما نیست “سطح تحمل” برای اندازه گیری. هر یک از آیتم ساخته شده است به اندازه گیری های دقیق ارائه شده است.

هر تر و تمیز است که می رود به پوشاک است که بهترین در جهان لنت با موضوع دکمه های انتخاب شده از بهترین. ما پیراهن دکمه ها ضخیم مروارید, این دکمه برای, شلوار, کت, کت و همه شاخ.

لطفا به ما یک فرصت را به شما خدمت می کنند. بازدید http://custom.Luxire.com

ما محدود به مجموعه ای از آیتم ها در وب سایت. اگر شما نیاز به چیزی است که شما نمی توانید در این وب سایت با ما تماس بگیرید.

اجازه دهید تصورات خود را سر می برد.

…در جایی در داخل از ما که یک طراح است که در یک کاما برای همیشه لطفا برای. چند دهه پیش زمانی که مردم تا به حال دسترسی آسان به خیاط آنها بحث خود را شخصی مورد نیاز و توسعه راه حل های شخصی. این راه حل های فردی شد و سپس روند جهانی است که ما هنوز هم دنبال کنید. ما در Luxire هستند رستاخیر که خواب طراح در هر یک از ما. چه کسی می داند آنچه در آن به ارمغان خواهد آورد جهان است.

برخی از ما های اخیر تولیدات به شرح زیر است در این موضوع.

با تشکر از شما برای وقت خود و در نظر گرفتن. ما مشتاقانه منتظر خدمت به شما.

این Luxire تیم

پالتو ساخته شده در Molloy پشم ونخ راه راه آبی

شورت پاچه

Noragi پیراهن

لباس زیر زنانه, کفش راحتی

ضد گلوله پرچ: 100% مس – Luxire شلوار جین

کتانی صفری ژاکت

سیاه کیسه بولینگ

پیراهن تیره نیلی جین Chambray

خاکستری, گرمکن, Pique


پیراهن جین با سنگین شستشو

نیلی chambray با شستشو سفارشی

کتانی Houndstooth کراوات

سفارشی ساخته شده, کت و شلوار

Luxire Peacoat

چرم کمرنگ کیسه های

در Minnis نقاشی با آبرنگ روی گچ

شلوار در هلند شری پشم ونخ راه راه

نمونه کارها کیسه

Sashiko ژاکت

Duffle کت

سفارشی ساخته شده selvedge شلوار جین

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>