LuxeSwap – رسمی وابسته به موضوع

به عنوان بسیاری از شما می دانید, من شده اند بخش بزرگی از StyleForum جامعه بیش از 3 سال گذشته. علاوه بر این برای 10 سال گذشته من عمل من فروشگاه eBay در اینجا یافت نشد.

آن را با لذت بزرگ است که من می توانم در حال حاضر اعلام خود سایت LuxeSwap.com.

با مقدمه ای از سایت من, من با خوشحالی به اعلام من وابسته به وضعیت فروشنده اینجا StyleForum. این سرویس اولیه که من ارائه خواهد شد به عنوان وابسته فروشنده است برای فروش کالاهای لوکس از طریق فروشگاه بی من. اگر شما بازدید کرده اند را من مزایده در گذشته من دنبال یک حراج واقعی سبک – مزایده شروع در $9.99 و اجرا بدون رزرو. این روش همراه با یک اختصاص داده شده پس از ده ها هزار نفر از مشتریان به دست آورد تا برخی از شگفت انگیز چکش قیمت برای آیتم های من. در مناسبت آیتم های من در پایان بالاتر از قیمت خرده فروشی آنها در فروشگاه ها. من را قبول محموله از همه نوع : مردانه, زنان, خانه, خوب, طلا و جواهر و ساعت.

شاید شما لازم نیست که تمایل به انجام یک گنجه تمیز کردن ؟ شاید خود را در B&S, فروش هستند نه به دست آوردن هر گونه کشش? شما باید thrifted بیش از حد و زمان را به لیست ؟ من به فروش اقلام خود را با مراقبت و درمان است که من خود و شما را به بهترین قرار گرفتن در معرض ممکن است. بی من صفحه بیش از 32,000 انداز و من تا به حال بیش از 7,500 معاملات موفق. بسیار وجود دارد که من نمی دانم که چگونه به انجام این کار در نظر گرفتن شما را به بهترین قیمت ممکن برای اقلام خود را در یک حراج واقعی محیط زیست است.

در ضمن من ایجاد یک eBoutique نیز بر روی LuxeSwap.com که در آن شما می توانید آیتم های به طور مستقیم. من برنامه ریزی برای اضافه کردن بسیاری از آیتم های بیشتر به فروشگاه در ماه های آینده, بنابراین من شما را تشویق به ثبت نام برای به روز رسانی ایمیل! وجود دارد همچنین لینک به وبلاگ tumblr و (در آینده) توییتر که در آن شما باید به صورت ویژه تیزر و وله.

این StyleForum جامعه بسیار مهم برای من است و من همیشه انجام بهترین من برای شخص من SF اعضای. به مناسبت راه اندازی سایت من ایجاد کرده اند که 15 درصد تخفیف برای اولین بار 30 روز برای من با کد STYFO15.

من مشتاقانه منتظر برای کمک به شما همه روشن خود را در پستو صرفه جویی می یابد, هدیه ناخواسته و خرید و هر چیز دیگری که من می تواند تبدیل به پول نقد برای شما!

یک تشکر ویژه باید از رفتن به پارکر برای طراحی سایت برای من و در بخیه و DerekS برای کمک به من آزمون سایت بیش از چند هفته گذشته.

من را می توان از طریق PM در اینجا و یا با استفاده از “تماس با ما” در صفحه LuxeSwap.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>