به نظر می رسد حلال: Dodge Charger Hellcat با تعمیر بسیار پرسش برانگیزی جوش کار

این یک فیلم کوتاه از یک فروشنده ماشین استفاده می شود در گرجستان بود که با توجه به خرید یک 2018, Dodge Charger SRT Hellcat Yellow Jacket در گرجستان-منطقه بازیابی حیاط حراج زمانی که او متوجه چه تنها می تواند به عنوان میکی Mousiest از تعمیرات بر روی این خودرو رام (تعویض در دسترس برای کمتر از $600). برخی از اطلاعات بیشتر در حالی که من گمان می کنم که چگونه یک فرد که حتی می داند که چگونه به جوش (اگر چه خود جوش در حال حاضر sheared) احتمالا می تواند از فکر می کنم این امر می تواند قابل قبول تعمیر:

“اولین چیزی که من متوجه وین در پنجره نگاه ‘جایگزین’ و آن مطابقت ندارد VIN زیر کاپوت بر روی مسافر strut brace,” فروشنده گفت: درایو. “چیز دیگری بود رام قطع شده بود و ضعیف جوش بنابراین من نمیفهمد یک یا دو چیز اتفاق افتاده است: یا آن غرق شد و بازسازی شده و یا آن را به سرقت رفته بود… به هر حال من نمی خواهم آن را نمی, اما من در آنجا ماند تا زمانی که آن را به فروش می رسد و کسی محلی آن را خریداری برای $30,000.”

بنابراین همه چیز در مورد ماشین بود ناقص — تکان دهنده است. که گفت:, من نمی تواند حداقل کمی تعجب است که اگر شما *stabs چاقو به سمت مسافر صندلی ریپ تمام راه را به پایین* خوب پس هیچ مت در آن وجود دارد اما شما تا به حال به آن اعتراف شد 50/50.

رفتن نگه دارید به صورت کامل و تصویری یک شات از چه رام باید مانند نگاه.

charger-subframe.jpg

با تشکر از علامت گذاری به عنوان B که موافق گاهی اوقات شما فقط باید به امید هیچ کس را تا کنون قرار دادن خودرو در یک آسانسور.

بیشتر بخوانید: یک کار با ارزش است که ارزش انجام درست همه بهتر autobody, iffy, lolol, m-i-c-k-e-y-m-o-ما-e, میکی موس pfft از جعبه جراحی و من باید شما را در جاده ها در هیچ زمان و در سردخانه فقط کمی پس از مشکوک, تعمیر چیزهای فروش چیزهایی که امن وجود دارد من آن را ثابت جوشکاری چیزهایی که آره شما

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>