به نظر می رسد حلال: پدر و ساخت جعبه اسلاید لوله پایین پله ها برای کودکان

این تصویری از جعبه کشویی که پدر ساخته شده برای کودکان خود را در طول قرنطینه از آنجایی که آنها نمی تواند محلی بازدید زمین بازی. در کلمات خود را که در آن من نشان دادن تصویری به پدرم و از آنها بخواهید که در آن جهنم من جعبه اسلاید است. “در خانه خود را.” آن لطمه می زند و آن می کند:

“من ساخته شده بسیاری از جعبه قلعه در روز اما ما تصمیم به ساخت جعبه های ما پله به بچه های ما کمی در زمین بازی. اسلاید ساخته شده است از حدود 14 جعبه خریداری شده در خارج. ما فکر این امر می تواند سرگرم کننده برای به اشتراک گذاشتن ایده با جهان و آن را به پایان رسید تا رفتن ویروسی. این ویدئو نشان می دهد من سه فرزند کشویی پایین.”

من به یاد داشته باشید زمانی که من بچه بودم من استفاده می شود به اسلاید به پایین پله ها در اندازه بالش یا در یک سبد لباس های شسته شده. کسانی که آن روز نبودند ، سپس من اول ترم در کالج من سوار کردن خوابگاه پله ها بر روی یک ورق پخت و مستقیم به 1.4 معدل تحصيلی مشروط.

رفتن نگه دارید به صورت کامل و تصویری, کامل, با, پسر پایین رفتن به عقب در جنگ ستارگان حصیر چون بچه کردم ،

با تشکر از SpaceLander که موافق مقوا بود و سحر و جادو هنگامی که شما یک بچه بودند.

ادامه مطلب: در خانه, پارک های تفریحی, جعبه, مقوا, جعبه, جادو, باهوش, تعداد, در, داشتن یک زمان بزرگ, هک آره من تماس بعدی!, مرد کسانی که آن روزها نبودند ، مراقبت در جهان, زمین بازی, سواری, اسلاید, هوشمند, تفکر whee!, زوم زوم زوم

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>