به دنبال صرفه جویی در پول ؟ در اینجا برخی از راه های ارزان برای جریان HBO و دیگر شبکه های حق بیمه

با بیش از 200 جریان خدمات در حال حاضر در دسترس در ایالات متحده آمریکایی ها هرگز گزینه های بیشتر وقتی که می آید به پیدا کردن چیزی برای تماشا.

اما به تازگی حتی کسانی که گزینه باید گزینه های خود را. جریان برنامه های مانند تلویزیون اپل آمازون نخست تصویری و Hulu همه اجازه می دهد تا شما را به اشتراک کانال های مختلف از طریق آنها به جای اشتراک آنها را در خود را دارند.

بسیاری از درخواست تجدید نظر در سادگی است. به جای گرفتن اتهامات متعدد هر ماه این خدمات را به شما اجازه ترکیب همه آنها را به یکی. شما همچنین می توانید تماشای تمام کسانی که کانال در یک برنامه بنابراین شما نمی خواهد که به هاپ در اطراف بر روی تلویزیون خود را هنگامی که شما در حال تلاش برای پیدا کردن چیزی به تماشای. اینجا چقدر شبکه های حق بیمه هزینه ماهانه در هر جریان خدمات:

به دلیل قیمت است که در مورد همان در همه جا برای کانال شما می خواهید توصیه ما به اشتراک از طریق یک سرویس یا دستگاه شما در حال حاضر استفاده از. اگر شما یک آمازون آتش تلویزیون استیک به عنوان مثال خود را تجربه خواهد بود کمی نرم و صاف اگر شما به اشتراک HBO نخست از طریق کانال های ویدئو. شما قادر خواهید بود برای دیدن HBO را نشان می دهد مانند Westworld یا بازی تاج و تخت, به عنوان مثال درست در کنار نخست تصویری گسترده فروشگاه.

AT&T تلویزیون در حال حاضر: ارزان ترین راه برای دریافت HBO

اگر شما به دنبال به ثبت نام برای HBO وجود دارد تنها یک جریان خدمات ارائه می دهد که هر نوع تخفیف. AT&T تلویزیون در حال حاضر به همراه طرح هزینه $55/mo. و به شما اجازه اضافه کردن HBO برای فقط 10 دلار اضافی — 5 دلار کمتر از هر سرویس دیگری.

همراه با Cinemax HBO نیز گنجانده شده است بدون هیچ هزینه اضافی از طریق AT&T تلویزیون در حال حاضر $80/mo. حداکثر بسته. در بررسی ما از AT&T تلویزیون در حال حاضر ما آن را به یکی از ضعیف live TV streaming services اما اگر اضافه کردن HBO یک ضرورت است, آن ممکن است ارزش ثبت نام برای که به نفع تنهایی.

شما همچنین می توانید اضافه کردن HBO از طریق تقریبا هر کابلی و ماهواره ای بسته اما شما به طور معمول نمی خواهد به صرفه جویی در مقدار. HBO شما را به مجموعه ای 18 دلار/mo. از طریق DIRECTV $15/mo. از طریق Xfinity, $15/mo. از طریق طیف و $15/mo. از طریق Verizon Fios. گفت: بسیاری از ارائه دهندگان تلویزیون ارائه تخفیف اگر شما بسته نرم افزاری با دیگر کانال های حق بیمه مانند پی اس و STARZ.

زنجیر تلویزیون: ارزان ترین راه برای دریافت پی اس و EPIX

زنجیر تلویزیون تنها سرویس است که ارائه می دهد تخفیف در SHOWTIME و EPIX و شما تنها صرفه جویی در $1/mo. در هر یک از آنها. هنوز هم با بسته های شروع در فقط 30 $/mo. شما می توانید ساخت بسیار مقرون به صرفه صف با کانال های حق بیمه. در بررسی ما از زنجیر تلویزیون ما فکر آن را از دست رفته بسیاری از کانال های ضروری مانند ABC و CBS, اما آن را هنوز هم یکی از معدود live TV streaming خدمات است که در واقع صرفه جویی در پول شما.

شما همچنین می توانید صرفه جویی در زمانی که شما بسته نرم افزاری از طریق کانال Roku

اگر شما علاقه مند به ثبت نام برای بیش از یک حق بیمه کانال های شما ممکن است قادر به پیدا کردن یک معامله خوب از طریق کانال Roku. شما تنها قادر به دسترسی به آنها را از طریق یک Roku streaming دستگاه, اما هر یک از این بسته نرم افزاری را به شما صرفه جویی چند دلار در هر ماه است.

می خواهید بیشتر از آخرین جریان معاملات? نشانه ما مرکز منابع و دنبال کارشناسان ما در Facebook و Twitter.

مقایسه جریان خدمات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>