به دنبال خوب و دوربرد روتر Wi-Fi? در اینجا برخی از گزینه های بزرگ


در Allconnect ما کار به ارائه اطلاعات با کیفیت با سرمقاله صداقت. در حالی که این پست ممکن است ارائه می دهد و از ما نظرات خود ما هستند. در اینجا چگونه ما پول است.

هنگامی که شما در نهایت تصمیم به سرمایه گذاری در خود را از Wi-Fi router می توان آن را دشوار برای محدود کردن گزینه های خود را. از QoS اولويت را به برنامه مدیریت روترها در بازار امروز بسیاری از امکانات را در نظر بگیرید. اما حتی پیشرفته ترین امکانات را نمی تواند برای یک پر از لکه سیگنال و بدون پوشش مناطق در خانه بسیار خود شما.

بر اساس سهولت راه اندازی تعداد باندها و بهترین پوشش پول می توانید خرید را انتخاب کرده ایم بهترین های دوربرد Wi-Fi روتر قابل اعتماد تر به اینترنت در هر خانوار.

Allconnect® از شرکت کنندگان در خدمات آمازون LLC همکاران برنامه وابسته به تبلیغات برنامه طراحی شده برای ارائه یک معنی برای ما برای به دست آوردن هزینه ها با لینک دادن به Amazon.com و سایت های وابسته. اما Allconnect مسئول تمام مطالب این صفحه.

بهترین دوربرد روتر 2020

بهترین برای راه اندازی آسان: Linksys AC1200 Dual-Band WiFi 5 روتر

هنگام خرید روتر خود را راه اندازی باید به عنوان آسان به عنوان امکان پذیر است. Linksys AC1200 باعث به Wi-Fi در خانه, آسان, به علاوه آن را بسیار مقرون به صرفه در مقایسه با اکثر دوربرد روتر.

Linksys AC1200 router بیش از 3,700 بررسی پنج ستاره در بهترین خرید و بیش از 1,900 مشتریان استناد نصب و راه اندازی آسان به عنوان یکی از ترین آن مستقل از ویژگی های.

شما می توانید پیکربندی یک روتر Linksys با استفاده از انواع روش ها از جمله تنظیمات بی سیم از طریق آیفون و یا iPad. شما همچنین می توانید خود را تنظیم جدید روتر های هوشمند با استفاده از جادوگر در راه اندازی بر روی دسکتاپ شما و یا کامپیوتر لپ تاپ. راه اندازی راهنمای کابل اینترنت کاربران آنلاین در دسترس هستند و همچنین.

بهترین برای DSL-سازگار Nighthawk تازه کار: NETGEAR Nighthawk AC1900 Smart WiFi Router (D7000)

این دستگاه سازگار با اینترنت DSL ارائه دهندگان مانند CenturyLink و مرز و هزینه های معقول. اگر چه در اندازه های مشتری بررسی دولت آن را آسان به راه اندازی یک دیگر سیگنال طیف وسیعی از دیگر Wi-Fi روتر آنها سعی کردم حتی در خانه های چند طبقه. سه آنتن برای کمک به توزیع سیگنال های Wi-Fi در سراسر خانه و زاویه آنتن ها به کمک سیگنال ماندن قوی تر به عنوان آنها سفر را از طریق دیوار.

بهترین کابل-سازگار Nighthawk تازه کار: NETGEAR Nighthawk DOCSIS 3.0 Cable Modem Router (C7000)

این نسخه از Nighthawk AC1900 روتر با این نسخهها کار با کابل اتصال به اینترنت. این است که سازگار با ارائه دهندگان کابل مانند Xfinity و طیف. بررسی کابل سازگار Nighthawk مدل امور خارجه شگفت آور, رسیدن, سازگار, قدرتمند, سیگنال و راه اندازی آسان.

بهترین 5GHz پوشش و سرعت: ASUS RT-AC86U

این است که نسخه های جدیدتر از AC68U که قبلا ضرب و شتم Nighthawk در سیگنال در محدوده یک MB بررسی آزمون.

مانند Nighthawk مدل AC86U با استفاده از چند زاویه دار روتر آنتن برای کمک به حداکثر رساندن قدرت سیگنال و فاصله. ASUS همچنین شامل یک RangeBoost ویژگی در AC86U که آنها ادعا می کنند به شما می دهد تا 120% پوشش. این AC86U همچنین شامل دو باند گزینه بنابراین شما می توانید بر روی هر دو فرکانس 2.4 GHz یا 5GHz است.

زمانی که روتر سیگنال تست شده توسط شهروند دیجیتال در فرکانس 2.4 GHz و آن را ضرب و شتم دیگر تست مدل در قدرت سیگنال در سراسر خانه. اما در فرکانس 2.4 GHz و آن را سریعترین دانلود یا سرعت آپلود.

اما در 5GHz آزمون RT-AC86U ارائه شده شگفت انگیز قدرت سیگنال اغلب ضرب و شتم و یا تساوی دیگر آزمایش روتر. با استفاده از این ASUS RT-AC86U باند 5GHz دیجیتال شهروند تست حداکثر سرعت دانلود از 716.25 مگابیت در ثانیه و حداکثر سرعت آپلود 521.7 مگابیت در ثانیه.

محترم اشاره

دیگر جامد دوربرد روتر شما ممکن است بخواهید به در نظر گرفتن خود را به حداکثر رساندن Wi-Fi در خانه عبارتند از:

حق دوربرد روتر را برای شما خواهد شد خود را بر اساس نوع اتصال به اینترنت شما و بودجه شما و شما چقدر بزرگ خانه است. اگر شما به دنبال برای افزایش زمان سیگنال اینترنت, خرید از یک اتصال Wi-Fi extender ممکن است یک گزینه بهتر برای شما.

اما به عنوان شما را به فروشگاه جدید اینترنتی ارائه دهنده و یا برنامه ریزی برای حرکت سرمایه گذاری در یکی از دوربرد روتر بالا می تواند به شما کمک کند لذت بردن از سرعت سریع تر در طول تمام خانه خود را.

برای بیشتر محصول انتخاب و اتصال مشاوره از کارشناسان ما ما را بررسی کنید در Facebook یا Twitter و نشانه های ما مرکز منابع برای آخرین.

فروشگاه اینترنتی طرح

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>