LOL: دیزنی CG را دیگر در Daryl Hannah برای پنهان کردن کون در دیزنی+ انتشار چلپ چلوپ

splash-censored.jpg

در شما مطمئن نیست که پسر عموی Itt, اخبار, طرفداران متوجه شده اند که دیزنی ویرایش 1984 تام هنکس/داریل هانا پری دریایی کلاسیک چلپ چلوپ برای پوشش بیشتر از Daryl لب به لب در یک صحنه اضافی با استفاده از CGI ، بدیهی است که این یک بی حرمتی است. یک چیز عالی جالب در مورد چلپ چلوپ:

این فیلم قابل توجه است به عنوان اولین فیلم منتشر شده توسط سنگ محک تصاویر, فیلم برچسب شده توسط استودیو والت دیزنی است که در همان سال در تلاش برای انتشار فیلم های هدفمند در مخاطبان با محتوای مناسب برای استودیو گل سرسبد والت دیزنی تصاویر بنر. چلپ چلوپ دریافت کرده بود PG-رتبه برای برخی از ناسزا و مختصر برهنگی.

راستش من فکر می کردم هر عریانی اتوماتیک بود زمینه را برای یک PG-13 امتیاز در روز, اما آیا می دانید ؟ من یک فیلم rater من فقط یک پسر که او در کابل به درهم بزرگسالان کانال و پس از آن بارها و بارها سیلی جعبه در تلاش برای ایجاد کردن افراد. آه — چه که؟! “آلت تناسلی مرد.” شیرین در حال حاضر ما فقط باید به دنبال او.

نگه داشتن رفتن برای CG می خواهم نسخه و همچنین به عنوان در حال حاضر unoffensive اصلی برای مرجع است.

با تشکر از چچنی S که من اطلاع او تعجب آنها نه تنها قطع صحنه بوسه.

ادامه مطلب: قطعات بدن مشاهیر cgi, کودکان, کامپیوتر, گرافیک, دیزنی, ویرایش, همه چیز, خانواده, دوستانه, مو کودکان و نوجوانان, بچه ها این روزها, فیلم, من خدا اگر شما نمی توانید به تماشای چلپ چلوپ آنچه که شما می توانید watch?, اوه وای به طوری که آنچه که به نظر می رسد, بنابراین ما آمده ایم به این چلپ چلوپ این یک خشم تصویری

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>