Lockpicker میدارد یک AmazonBasics دوچرخه قفل در ثانیه چندین بار با ابزار های مختلف

این یک ویدیو از TheLockpickingLawyer نشان دادن استفاده از چند بسیار اساسی lockpicking بیشتر ابزار قادر به چیدن یک AmazonBasics تاشو دوچرخه قفل (4 از 5 ستاره با 31 رأی احتمالا توسط افرادی که فقط قفل دوچرخه خود را در داخل خانه های خود را به جلوگیری از آنها را از sleepriding) در یک ماده از ثانیه. به گفته او “هسته ای است, بدون سوال, بدترین من تا کنون دیده اند در یک دوچرخه قفل از نوع.” بنابراین اگر شما یک AmazonBasics تاشو دوچرخه قفل در حال حاضر ممکن است زمان خوبی برای ارتقاء. به وضوح آن را بیش از حد اساسی و نیمی از من را شگفت زده کرد آنها نه تنها فروش یک طول طناب و دستورالعمل برای بستن گره.

رفتن نگه دارید برای این ویدئو در حالی که اعتراف میکنم حداقل AmazonBasics زیست تخریب پذیر سگ قورت دادن کیسه های حلال هستند.

با تشکر از Jaimie که موافقت می کند که بسیار شرم آور طراحی محصول.

ادامه مطلب: آمازون, دوچرخه, دوچرخه, قفل چیدن چیزهای ضعیف, طراحی محصول, امنیت خوب, من نمی خواهد احساس بسیار امن با قفل خوب است که به نظر می رسد آسان womp womp کار آن شما باید شرمنده!, شما فکر می کنم lockpickers مانند متخصص بینی وانت بیش از حد ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>