LOAKE قدردانی موضوع

پس از شیرجه اخیر به Loake کفش پس از پیدا کردن آنها در تخفیف سنگین من کمی تحقیق در مورد آن حکم سلطنتی و تاریخ است. من احساس آنها را محاکمه و آنها را دست اول و به عنوان اجماع عمومی بر روی اینجا 1880 و کفاش خطوط در تاریخ همتراز با آلن ادموندز در واقع من احساس می کنم مانند تماس Loake از AE زبان انگلیسی کفش.

و با وجود موضوعات مختلف ظاهر در اینجا وجود دارد و انجام مقایسه و پرسیدن سوال در مورد Loake و آن را که مناسب به نگاه کردن و من مطمئن هستم وجود دارد انبوه Loake استفاده کنندگان از اینجا SF باران در کفش خود را درآورد

در اینجا این است که یک فیلم بزرگ Loake انجام شده برای خود

[تصویری][/VIDEO]

و من به این عکس ها آغاز شده و با 4 جفت کردم.

ایر 2, سیاه, پشم ونخ راه راه 2 قهوهای مایل به زرد Arundel 2 در سیاه و سفید و قهوه ای

من در زیر ذکر شده طول می کشد برای Loake را 1880 محدوده مستقیم به نقل از Pediwear را Loake نام مدیر Stephen بنتلی که نوع به اندازه کافی برای نوشتن این پس درخواست من برای SF اعضای:

پایتخت در آخرین Loake ترین مستقیم به جلو گذشته است. در می یابیم که اکثر مشتریان پیدا کنید که خود را به طور منظم اندازه کاملا مناسب در این آخرین شکل است و از فکر به عنوان کاملا درست به اندازه کسانی که با آنچه در نظر گرفته شده است به عرض متوسط ، برخی ممکن است پیدا کردن که وجود دارد فقط کمی اضافی عرض و طول اما این حداقل است و شایسته نیست از تنظیم اندازه خود را به صورت مگر در مواردی که شما باید به خصوص باریک ،

این MAYFAIR گذشته – این آخرین شکل می تواند بسیار روی حیله و تزویر برای محاسبه برای با اضافه عرض در پهن ترین نقطه و لمس بیشتر طول در مقایسه با سرمایه های گذشته برخی از مشتریان ممکن است نیاز به کاهش اندازه طبیعی خود را برای جبران کند. این ابعاد اضافی داده می شود به حساب حاد تر مخروطی از وسیع ترین نقطه به پا دادن آن مدرن نگاه کنید. اگر سرمایه متناسب با شما و سپس شما باید o.k. با Mayfair اما اگر شما پیدا کنید که آن را به یک کمی از اتاق و پا خود را در این سمت نیم کاهش اندازه خواهد بود توصیه می شود.

دوک آخرین ذکر شده به عنوان یک E اتصالات شما ممکن است فکر می کنم که این کفش بسیار باریک نیست! کفش تنها با یک لمس در سمت باریک و مگر اینکه شما یک کمی گسترده تر از میانگین پا احساس می کنیم که در ادامه خود را با به طور منظم اندازه خوب خواهد بود. ما هر حال نمی گرداند از مشتریان با اندازه مسائل برای این آخرین بنابراین می توانید ببینید هیچ دلیلی برای فرض کنید در غیر این صورت. در مقایسه با پایتخت گذشته است حداقل تفاوت.

این 024 گذشته – کفش های ساخته شده در 024 گذشته به طور معمول کشور مدل دهید پوشیدن این به این معنی است که آخرین ساخته شده است کمی سخاوتمندانه طرف. به طور سنتی این فضای اضافی اجازه می دهد تا برای پوشیدن جوراب ضخیم تر را به این فضای اضافی به عنوان بسیاری از مشتریان در حال حاضر پوشیدن جوراب نازک تا متوسط بیش از حد اتاق باید در نظر گرفته شود. تر و باریک پا خواهد شد نیاز به یک کاهش در اندازه نیم; ما فکر می کنیم که این نیز ممکن است لازم باشد برای عرض متوسط ،

این 025 گذشته – که عمدتا مورد استفاده برای loafer سبک کفش این شکل است که در امن و امان سمت و بصورتی پایدار و محکم بر این باورند که نیم افزایش اندازه مورد نیاز است برای رسیدن به یک مناسب است. ما توصیه می خاص این گذشته افرادی که گسترده تر از نرمال ،

این 026 آخرین چیزی که به یاد داشته باشید در مورد این گذشته است که آن را ساخته شده است در دو عرض اتصالات مانند سبک های ساخته شده در F مناسب نمی خواهد جا همان G مناسب است که بسیار مهم است که بدانید. این 026 در F مناسب است که کاملا قابل مقایسه با پایتخت شاید با کسری فضای بیشتری در پا با توجه به سبک سنتی; با این حال ما نمی فکر می کنم این باعث می شود یک مشکل استاندارد و معمول خود را به اندازه کافی. G مناسب ساخته شده است با چند mm) عرض بیشتر به این دلیل و پا اتاق را از گذشته احساس می کنم حدود نیم سایز بزرگتر از F.

این PENNINE گذشته – این است که یک گرم مناسب گذشته با یک انگشت پا گرد بنابراین مگر اینکه شما یک گسترده ای پا یا قصد پوشیدن لباس ضخیم پیاده روی جوراب سپس نیمی از کاهش حجم است که به شدت توصیه می شود. شما را پیدا خواهد کرد که بسیاری از کشور های سبک کفش های کلیشه ای طراحی شده در این راه که آیا یک F یا G مناسب عرض.

این LOAFER آخرین شبیه به 025 در شکل اما پیدا کردن وجود دارد به فضای کمی بیشتر و کمی باریک شما ممکن است پیدا کردن آخرین به بسیار گرم و نرم اما به یاد داشته باشید که loafer سبک کفش می کند و کشش کمی. مانند Mayfair گذشته این یکی کمی روی حیله و تزویر و ما احساس می کنیم آن است که مرز خط به اینکه آیا افزایش در اندازه مورد نیاز خواهد بود. فلسفه ما این است که در شک و تردید به بزرگتر.

نوسان گذشته – به نام نوسان به علت انحنای گذشته آن را به نظر می رسد باید کمی منصفانه از فضای داخل کفش. این سخاوتمندانه مناسب است برای تهیه منحنی کفش و نگه داشتن آن در نسبت. میانگین عرض مشتریان خواهد بود توصیه به نصف اندازه کوچکتر و آن کت و شلوار ممکن است مردم با یک بیش از حد باریک ، در سمت تلنگر از این مشتریان که خرید گسترده ای از کفش مناسب و به طور معمول یک G مناسب در Loake (یا معادل آن) خود را اندازه طبیعی باید مناسب باشد.

مقاله کامل در وبلاگ نیوز در اینجا: http://www.pediwear.co.uk/newsitem/60.php

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>