یاد بگیرند که چگونه به جرقه تغییر از طریق قدرت خود را به صفحه کلید


در Allconnect ما کار به ارائه اطلاعات با کیفیت با سرمقاله صداقت. در حالی که این پست ممکن است ارائه می دهد و از ما نظرات خود ما هستند. در اینجا چگونه ما پول است.

ایجاد تغییر در جهان می تواند به نظر می رسد قریب به اتفاق قربانیان. آن را آسان به تعجب “من فقط یک نفر چه می تواند اثر من داشته باشد؟” نه به ذکر است که با COVID-19 هنوز هم در بزرگ آن ممکن است عاقلانه برای همه برای پیوستن به توسعه اجتماعی و یا تظاهرات در فرد است. اما پاسخ این است که شما باید قدرت بیشتری از شما فکر می کنم حتی از پشت صفحه نمایش کامپیوتر شما. در اینجا پنج راه برای استفاده از اینترنت فعالیت برای ایجاد اختلاف در حال حاضر بدون ترک خانه.

پشتیبانی از تغییر از طریق تماس با نمایندگان خود

باید باعث شود که شما احساس می کنید به شدت مورد یا پیام به اشتراک گذاشتن با نمایندگان دولت خود را? تماس خود را فدرال و ایالتی و محلی مقامات منتخب از طریق ایمیل تلفن و یا مکاتبات نوشته شده. پیدا کردن اطلاعات تماس برای هر کس از دفتر رئیس جمهور به تمام راه را به شهر خود کردند.

حتی بهتر از به اشتراک گذاشتن این اطلاعات با دیگران در جامعه خود را برای شروع حتی بزرگتر پاسخ.

تغییر درایو را از طریق آنچه که شما خرید آنلاین

خرید آنلاین فوق العاده راحت و امن تر بیش از حد در این زمان از فاصله فیزیکی. نشان می دهد پشتیبانی از طریق آنچه شما خرید و یا انتخاب کنید برای خرید — هنگامی که شما خرید آنلاین. در اینجا چند راه برای تحت تاثیر تغییرات اجتماعی از طریق قدرت خود را در کیف بغلی:

  • فروشگاه های محلی و یا به طور مستقل اجرا کسب و کار
  • تحقیق یا صاحبان شرکت ها از محصولات شما خرید به مطمئن شوید که آنها در همسویی با ارزش های خود را
  • خودداری از خرید آنلاین (یا فرد) با شرکت هایی که پیام های منفی

تشویق تغییر و تعامل با رسانه های اجتماعی

رسانه های اجتماعی برای ماندن در تماس با دوستان و به اشتراک گذاری الگوهای رفتاری. اما آن را نیز یک راه عالی برای ایجاد یک تاثیر مثبت در یک مقیاس بزرگتر. این که آیا شما در اب شلپ شلپ کردن در Facebook و Instagram و یا تولید محتوا برای برنامه های مانند Infinite یوتیوب و Snapchat وجود دارد مقدار زیادی از راه هایی که صدای شما شنیده می شود از طریق رسانه های اجتماعی.

و در حالی که شما لزوما تغییر ذهن با همه چیز شما “به اشتراک گذاری” و یا “مانند” آنلاین نشان دادن حمایت خود را برای باعث می شود شما در مورد مراقبت می تواند یک راه طولانی به سوی تقویت طرح های مردمی مانند “من مادر” جنبش است.

می خواهید برای حمایت از دادخواست اما پیدا کردن خود را در از دست دادن برای کلمات ؟ رسانه های اجتماعی می تواند به شما کمک کند که بیش از حد. اتمام این Instagram account اجرا شده توسط پرینستون ورزشکار و فعال دانشجویی N’Dea گادوین که اختراع خودکار بار درخواست برای Breonna تیلور. فقط با کلیک بر روی لینک در مشخصات خود را به طور خودکار باز کردن ایمیل خود را با یک prepopulated پیش نویس برای ارسال به مقامات مربوط Breonna است.

جرقه تغییر توسط خودتان آموزش آنلاین

نه هر کس احساس می کند راحت خود را با استفاده از حساب های رسانه های اجتماعی به عنوان یک پلت فرم برای بیان دیدگاه های خود. اما شما هنوز هم می تواند استفاده از رسانه های اجتماعی به نفع خود را به خودتان آموزش به موقع وقایع و داستان های پشت سر آنها. سعی کنید به تماشای فیلم های یوتیوب, خواندن اول شخص مقالات بر روی متوسط و یا زیر فعالان در توییتر.

هنوز مطمئن شوید که در آن برای شروع ؟ اتمام این منابع برای شروع:

  • سازمان دیده بان این قدرتمند YouTube video by Emmanuel Acho, تحلیلگر برای Fox Sports 1 و سابق NFL linebacker.
  • ترجیح می دهند اطلاعات خود را در بیشتر تکه های نیش اندازه? بنابراین شما می خواهید به صحبت در مورد… در Instagram به صورت خوبی طراحی شده infographics در آرایه ای از مسائل اجتماعی. (و با کلیک بر روی “اقدام” را فشار دهید در صفحه مشخصات شان را بیشتر با تکنولوژی های مبتنی بر راه برای درگیر شدن).
  • دانلود و خواندن کتاب های الکترونیکی از لیست فعلی نیویورک تایمز غیرداستانی پرفروش است که شاهد افزایش در ضد نژادپرستانه متون و کتاب های نوشته شده توسط مردم از رنگ.

هر چند این نوع از محتوای رسانه های اجتماعی ممکن است در خارج از منطقه راحتی خود را وجود دارد یک مزیت برای جستجو کردن این نوع از محتوای آنلاین. با یادگیری در مورد متفاوت دیدگاه های آنلاین شما باید امتیاز از حریم خصوصی و هم به هضم و پردازش اطلاعات جدید است.

بی درنگ تغییر توسط اجازه دادن به افراد دیگر می دانم که آن را OK به تغییر

تغییر کشور اتفاق می افتد یک نفر در یک زمان. و نه تنها سیستم را تغییر دهید, اما خواهد شد تا مردم جهان بینی. اما همانطور که همه ما می دانیم که می توان آن را سخت به اعتراف هنگامی که شما در اشتباه هستید. یک دلیل وجود دارد ما آنها را “تثبیت اعتقادات.” تشویق و حمایت از دیگران هنگام صحبت کردن در سیستم عامل رسانه های اجتماعی و به آنها این ابزار را, نقطهنظرات یک تغییر طرز فکر است.

چگونه می توانم به شما استفاده از رسانه های اجتماعی و اینترنت فعالیت را تحت تاثیر قرار دهید ؟ اجازه دهید ما می دانیم در Facebook و Twitter. دوباره بررسی کنید برای اطلاعات بیشتر به موقع اخبار اینترنت در مرکز منابع.

Lisa Iscrupe Lisa Iscrupe

@allconnect

لیزا با استفاده از سالها تجربه در فروش و خدمات مشتری برای اینترنت-ارائه دهندگان تلویزیون به اطلاع او نوشتن در پهنای باند. کار او شده است اشاره شده توسط سی ان ان و دیگر منابع ملی. … بیشتر بخوانید

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de