قلعه بادی چه ویژگی هایی دارد؟

بابا خوکه:بله،اون قلعه ی بادی هست. هرچند این جاده به نظر نمیرسه همون جاده ای باشه که تو نقشه هست. به دلیل این

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

بابا خوکه:بله،اون قلعه ی بادی هست. هرچند این جاده به نظر نمیرسه همون جاده ای باشه که تو نقشه هست. به دلیل این که زمان بازی های مهیج کودکان از تعادل لازم برخوردار نمی باشند و در زمان داشتن تحرک زیاد ممکن است دچار آسیب شوند طراحان این محصول دیواره ای بادی و محکم به دور بخش پرش کشیده اند که از ساختاری نرم برخوردار می باشد. این دیواره بادی ضخامت زیادی دارد و از قابلیت هایی نظیر استحکام و نرمی برخوردار است. وجود بخش های نرم و طبی و داشتن دیواره ای محکم به دور بخش پرش سبب ایجاد اعتماد کافی برای خرید این محصول شده است و می تواند اوقات خوشی را برای کودکان رقم بزند. این جامپینگ قلعه بادی از نوع پرشی و ضربه ای است که کودکان با بالا و پایین پریدن در داخل آن و ضربه ای که به کف این قلعه بادی وارد می کنند به بالا پرتاب شده و موجب خالی کردن انرژی و هیجان آن ها می شود .

کودکان سرشار از انرژی هستند و بازیها و سرگرمیهای آموزنده و پرتحرک راهی برای تخلیه درست این انرژی است. «هانگري كسل» كه نام شرکت خالقان اين قلعه بزرگ است، پيش از اين نيز سر ليونل ريچي خواننده مشهور را در ابعاد غولآسا درست كرده بودند و گروه مسئول ابرپروژكتور «ليزر كت» بودند. قلعه بازی کودک در اندازههای بزرگ و کوچک در رنگهای مختلف ساخته شده و در اشکال مربع و دایره تولید شدهاند. قلعه بازی کودک در اندازه های بزرگ و کوچک در رنگ های مختلف ساخته شده و در اشکال مربع و دایره تولید شده اند . بادی بزرگ با قیمت مناسب یک انتخاب ایده آل برای شهربازی ها و فضای بازی روباز بنظر می رسد. قلعه بادی امکان داشتن پرش و جامپینگ را مهیا می سازد و در تمامی مکان ها قابل اجرا می باشد. این نوع سرسره به دلیل ابعاد بزرگ محیط های باز مانند پارک ها، شهربازی ها و… Art​icle has be en generat᠎ed ᠎by GSA C ontent G enerator  D᠎em​oversion!

شرکت تجهیزات شهربازی خیمه صالح مفتخر است تا با تولید اولین سرسره بادی در ایران، بزرگ ترین تولید کننده سازه های بادی شهربازی باشد. تمامی تولیدات خیمه صالح دارای استاندارد بوده و کاملا ایمنی های لازم برای جلوگیری از وقوع اتفاقات رعایت می شود. داشتن اطلاعات کافی در خصوص این محصول و خرید آن لازم و ضروری است که برخی از این اطلاعات در ادامه ذکر شده است. قلعه بادی کودک اینتکس طرح دونات از سری محصولاتی است که موجب جنب و جوش و پرش کودکان در محیطی ایمن می شود و لذت داشتن تفریحات مهیج را ایجاد می سازد. در پی این تنوع و ایجاد محصولات جدیدتر بادی، محصولات بسیار عالی و دوست داشتنی دیگری نیز با عنوان قلعه بادی کودک طراحی شد که از آن به عنوان وسیلهای برای سرگرمی و بازی کودکان یاد میشود، همانطور که از نام این محصولات پیداست، شکل ظاهری و طراحی آنها به مانند یک قلعه با ابعاد کوچک میباشد که بهصورت بدنه بادی طراحی شده است و میتواند کودکان را در داخل خود جای دهد. به همین خاطرجزو طراحی منحصر به فرد بدنه محسوب می شود که ایمنی کودکان را ایجاد می کند و از برخورد و ضربه و آسیب جلوگیری می کند.

با وجود اینکه قلعه بادی اینتکس از جنس پی وی سی مقاوم و مستحکم تولید میشود، اما باز هم برخورد اجسام تیز میتواند مشکلساز شود. این محصول وسیلهای مفرح برای استفادهی کودک میباشد، شرکت اورجینال لند یکی از شرکتهای معتبری است که اقدام به تولید این وسیلهی بادی کرده است، مدلها و طرحهای مختلفی از قلعه بادی تولید شده که هر کدام دارای شکل و حجم منحصر به فردی میباشد، استفاده از شکلهای فانتزی و کارتنی یکی از کاربردهای مرسوم در طراحی بدنه سازه بادی میباشد که باعث جلب توجه کودک و شیفتگی او به ظاهر جذاب قلعه میشود، استفاده از رنگهای شاد و انرژی بخش به شکلهای متنوع بر اساس روحیه و نیاز کودک صورت گرفته است، قیمت در نظر گرفته شده برای قلعه بادی جامپینگ با توجه به مدلهای مختلف متنوع بوده و از میزان مناسبی برخوردار میباشد، ابعاد سازه بادی در هنگام جمعآوری و بسته بندی به خوبی مرتب و جفت و جور میشود به گونهای که برای حمل به نقطهی خاصی حجم آن باعث مزاحمت نمیشود، وزن بدنه با توجه به متریال پلاستیکی ضخیم به کار رفته در آن پایین بوده و مشکلی برای حمل آن وجود ندارد، نصب و راه اندازی قلعه جامپینگ پیچیدگی خاصی ندارد و میتوان با حوصله و صرف زمانی کمی آن را راه انداخت.

Th is ᠎data has ​be​en written  wi᠎th t he help of GSA C onte nt Gen᠎erat or Demov er᠎si​on᠎.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن