خرید قایق بادی ارزان

در اتاق زیر شیروانی به دیوار سمت چپ دقت کنید و تا کستلان را در قسمت کناری، پشت یک بشکه پیدا کنید. قایق بادی P

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

در اتاق زیر شیروانی به دیوار سمت چپ دقت کنید و تا کستلان را در قسمت کناری، پشت یک بشکه پیدا کنید. قایق بادی PVC دو نفره از سه اتاق هوای مجزا تشکیل شده که هر اتاق دارای دریچه مجزا برای امنیت و سرعت بیشتر هنگام ورود و خروج هوا طراحی شده که این گزینه توسط گارد ساحلی آمریکا نیز مورد تایید قرار گرفته است . بخش های رویه و کناری این محصول از پی وی سی ابریشمی و بخش کف این محصول از پی وی سی دو لایه تعبیه شده است تا استحکام لازم در برابر فشار و ضربه داشته باشد . مدل قایق بادی اکسکروشن یکی از بزرگ ترین مدل های قایق بادی برند اینتکس می باشد که از ظرفیت دو نفره تا پنج نفره تولید شده است . دارای تجهیزات کامل شامل پمپ باد دستی دوبل بزرگ و پارو آلومینیومی میباشد. از جمله مهم ترین وسایل جانبی که برای استفاده از قایق بادی لازم و ضروری می باشد پمپ باد و پارو است که با نبود آن ها امکان استفاده از محصول وجود نخواهد داشت. روزنامه شرق روز شنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۹ از قول یک دوست نزدیک این خانواده گزارش داد برای بازگرداندن اجساد آنها حدود ۳۰۰ میلیون تومان پول لازم است.

در ادامه تعدادی از شرکتهای تولید کننده قایق بادی را معرفی کرده و درباره محصولات تولید شده آن شرکت توضیحاتی را به شما ارائه خواهیم داد. قایق بادی اینتکس یکی از محبوب ترین نمونه های قایق بادی از برترین برند جهانی تولید کننده قایق بادی است که هر ساله بخش بزرگی از بازار فروش قایق های بادی را به خود اختصاص می دهد . اینتکس که بزرگ ترین برند تولید کننده محصولات بادی به شمار می آید دارای مدل های بسیاری از قایق های بادی می باشد که شاید شما را در انتخاب بهترین مدل دچار سردرگمی کند . این قایق ها در بسته بندی های بسیار کوچک و جمع و جوری ساخته می شوند و با باد کردن یک قایق بزرگ مخصوص قایقرانی ساخته می شود. قایق بادی مخصوص سد و تالاب از جنس بدنه برزنت و الیاف ابریشم به صورت تارو پود طراحی شده که با روکش بسیار ضخیم پی وی سی پوشانده شده است و میتوان گفت که از بهترین و اصولی ترین قایق های بادی تولید شده در شرکت بست وی میباشد . جنس پارو : معمولا پارو های قایق های بادی با کیفیت از جنس آلومینیوم و جنس های معمولی تر از جنس پلاستیک میباشد که وقتی میخواهید در آب حرکت کنید به کمک آن بتوانید سرعت بیشتری بگیرید.

طراحی این قایق دو نفره به گونه ای می باشد که تعادل کامل بر روی آب خواهد داشت و شما نگران واژگون شدن قایق نخواهید شد . قایق بادی حرفه ای دو نفره شرکت بست وی دارای بدنه ای با کیفیت و مستحکم در برابر فشار و ضربه می باشد که دارای پمپ باد و پارو نیز می باشد . این قایق دارای بدنه ای کاملا بادی می باشد و در هیچ کدام از قیمت های آن از تخته های مخصوص دریایی و یا فایبرگلاس استفاده نشده است . همچنین در بخش های کناری این قایق قلاب های مخصوصی را مشاهده می کنید که محل قرار گیری پارو ها بوده و می توانید به کمک این قسمت ، از جدا شدن پارو از بدنه قایق جلوگیری نموده و به راحتی از آن استفاده نمایید . در داخل بدنه این محصول از الیاف ابریشمی استفاده شده است و به سبب استفاده از همین الیاف بدنه این محصول استحکام بسیار بالایی در برابر ضربه و فشار و همچنین برخورد با اجسام مختلف پیدا کرده است . ​This data w as generat᠎ed with the help  of G SA Con​tent Generat or Dem over​sion!

نوع سه نفره دارای کف باد شونده و نوع چهار نفره آن دارای کفی با تختههای فایبر گلاسی میباشد که هنگام استفاده آن را بسیار مستحکمتر میسازد در ضمن این فایبر گلاسها به صورت تختههایی در کنار یکدیگر با pvc قرار دارند که قابلیت تا شدن را دارا میباشد. ترکیب رنگ های طوسی و زرد هم در ساخت و طراحی این قایق بادی دو نفره سبب این شده است تا به راحتی بر روی آب دیده شوید و خطری شما را تهدید نخواهد کرد . قایق بادی برای گشت و گذار در داخل آب های آرام طراحی و تولید شده است و از ساختاری پیروی کرده است که استفاده از آن آسان می باشد. داشتن اوقات خوشایند و بی نیازی از محصولات بادی سبب شده است که افراد بیشتر به سمت خرید این محصول کشیده شوند و از نمونه های متنوع آن دیدن کرده تا در نهایت مورد مناسب خود را خریداری کنند. قایق مخصوص آبهای آرام به هیچ وجه نباید واژگون شود، همچنین باید قادر باشد تا در صورت سوراخ شدن ناخواسته، سرنشینان خود را به کنار آب حمل کند. همچنین به کمک این ابعاد مناسب ، می توانید از آن در رودخانه ها نیز استفاده کرده و نگران برخورد با صخره و یا سنگ ها نباشید .

آخرین مطالب