قایق بادی راهبردها آشکار شد

سگ، غول را منحرف و گیج میکند و امکان تیراندازی آسانتر به انگل را برای شما فراهم میکند. شما میتوانید از خانه ع

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

سگ، غول را منحرف و گیج میکند و امکان تیراندازی آسانتر به انگل را برای شما فراهم میکند. شما میتوانید از خانه عبور کرده و با دشمن داخل آن مبارزه کنید، سپس با نردبان از سمت غربی بالا بروید تا به سکو برسید، سپس مسیر مزرعه را طی کنید. به پشت منطقهای که نردبان در آن قرار داشت بروید. قایق های بادی را میتوان تا کرد و در فضاهای کوچک مانند صندوق عقب خودرو و کوله پشتی نگهداری کرد. اکنون می توانید به تونلی که فصل را در آنجا شروع کردهاید بروید تا به اسکله پایینی و ساختمانی که تاجر در آن حضور دارد برسید. از مهمترین مزیت قایق بادی کودک وزن کم و 4.9 کیلوگرمی آن است که برای حمل کردن یا جابهجایی آن مشکلی نخواهید داشت. در مقابل قایقهای بادی معمولی، قایقهای بادی حرفه ایی نیز طراحی شدهاند که قابلیت نصب موتور قایق را نیز برروی خود دارند، اینگونه قایقها از جمله قایقهای مناسب برای تفریح، گشت زنی و تردد هستند که تنها مردم عادی از آن ها استفاده نمیکنند و چه بسا گاردهای ساحلی نیز از برخی قایقها برای گشت زنی استفاده میکنند. Th​is content has be​en c​reated ​with GSA C on te​nt Gener at​or DEMO.

در این منطقه میتوانید به داخل دو ساختمان کوچک بروید که در آن مقداری وسایل و مهمات جمعآوری کنید، همچنین این ساختمانهای کوچک مکان فوقالعادهای برای پنهان شدن برای مدت کوتاهی هستند. مطمئن شوید که منابع و مهمات کافی دارید و در صورت نیاز، دست به خرید و ارتقا از تاجر بزنید؛ زیرا به زودی یک باس فایت انتظار شما را میکشد. روی دیواری بیرون ساختمان فرمانداری روستا، میتوانید این درخواست جدید تاجر را برای کشتن دشمن خاصی که در این فصل ظاهر میشود را پیدا کنید. سریعترین و بهترین راه این است که از اسکله پایینی از منطقه حضور تاجر به عقب بازگردید. به میدان دهکده بازگردید و یک تا یک کالمیلوس منحصر به فرد ظاهر شود. هدف شما اکنون این است که به سمت شمال روستا بازگردید. اکنون باید به سمت مزرعه برگردید، اگرچه مسیر اصلی شما توسط یک برج و سکوهای اطراف که فرو میریزند، مسدود میشود. اکنون مستقیماً به بالا نگاه کنید و تا قفس فلزی که از سکوهای بالا آویزان شده است را ببینید. به قایق برگردید و از طریق تونل به سمت دهانه انتهایی که منتهی به سکوهای معدن است بروید.

حالا دوباره سوار قایق شوید و به اسکله برگردید. برای بازگشت سریعتر به قایق، میتوانید از در فلزی که مستقیماً به اسکله بازمی گردد، عبور کنید. گاهی اوقات ممکن است ماهی در اولین حضور شما ظاهر نشود، بنابراین اگر ماهی وجود نداشت، از آن منطقه برگردید تا پس از مدتی، دوباره مقابل اسکله ظاهر شود. علاوه بر حجم کوچکی که دارد دارای وزن بسیار کم است و علت وزن کم آن پی وی سی است که در بدنه آن به کار رفته تا بسیار سبک و با دوام باشد. جنس بدنه این کالا از pvc تقویت شده و دارای کف باد شونده و ۲ جای باد مجزا در کف و دیواره برای یک و دو نفره و ۴ محفظه برای سه نفره برای ایمنی بیشتر قایق است، رعایت مسائل ایمنی و امنیتی باعث شده تا دارای استاندارد های بروز امریکا و اروپا و همچنین تاییدیه گارد ساحلی ایالات متحده امریکا باشد، این کالا دارای دو جای پاروی چرخشی ثابت برای مدل یک نفره و ۲ نفره و چهار جا برای ۳ نفره میباشد. این نوع قایق ظرفیت 5 نفر را دارد و بیشتر نمیتواند تحمل کند. اگر در فصل سوم بازی، سگ را از تله خرس نجات داده باشید، اکنون به کمک شما میآید.

با پیشروی شما در غار، تعدادی دشمن در راه شما خواهند بود، پس مراقب آنها باشید. شما اولین نفر باشید. این قایقها سایز کوچکی دارند و مناسب 3 الی 5 نفر هستند. قایق بادی دو نفره و سه نفره تشابه های بسیاری به هم دارند و معمولا تنها در ابعاد آنها تفاوت هایی وجود دارد. عرشه های سفت و سخت از تخته های آلومینیومی یا تخته سه لا به هم پیوسته ساخته شده اند. این قایق یکی از بهترین قایق های چهار نفره می باشد که هم زیباست و هم با کیفیت. به لوازم جانبی قایق بادی توجه کنید.. به میدان دهکده برگردید و به ساختمان قفل شده در گوشه شمال غربی بروید. قایق بادی از جمله تجهیزاتی است که این نیاز بشر را به خوبی پاسخ داده است و افراد میتوانند ساعتها در قایق خود بر روی آب بمانند و از سکوت، تنهایی، طنین صدای طبیعت و شنیدن نفسهای خود و غیره کمال بهره را ببرند. مطابق شکل زیر، این سه نماد را فشار دهید تا درب باز شود.

آخرین مطالب