حسادت: پدر سازد 48-پای دایناسور جنگل بدنسازی برای کودکان و نوجوانان

dinosaur-jungle-gym.jpg

اینها یک دسته از عکس و یک ویدیو از 48-پا (14.3 متر) Apatosaurus جنگل بدنسازی که پدر متی Cosman (با نام مستعار causeman) ساخته شده در کارگاه خود را خارج از سایت و سپس به حال بريدن و craned به حیاط خلوت خود را برای کودکان خود را به بازی در. برخی از اطلاعات بیشتر در حالی که من حداقل خدا را شکر بهترین دوست من تا به حال یک خانه در حال رشد است. اعطا ما هرگز در آن بدون گرفتن گزیدگی توسط زنبورهای اما گاهی اوقات حتی بهترین خاطراتی هنوز هم نیش است.

“این زخم تا 48 فوت طول دارد و وزن آن در حدود 3500 پوند در بدون فوت [جای پای در آمد در 24,000 پوند). بله خیلی فولاد و آلومینیوم و کامپوزیت باقی مانده خریداری آگهی رایگان در سمت چپ بیش از پروژه های بی. برخی من را به خرید. اگر کسی با انگیزه بود, شما می توانید آن را انجام دهید مثل من اما شما باید بسیار بیمار در انتظار و به دنبال حق می پردازد. این زمان سال برای من. $10,000 پایین است در این پایان اما قبل از هر کسی فکر می کند که افراطی, من می دانم که بسیاری از مردمی که, ماشین, قایق یا موتور سیکلت عادات راه گران تر است. این سرگرمی من است آن را به عنوان بودند.”

مرد که چیز لوکس است. این شهر همچنین دارای چراغ روشنایی در طول (از جمله آنهایی که در حال حرکت تعبیه شده در اسلاید (gif بعد از پرش) و دیگر glow-in-the-dark عناصر برای شب بازی. و شما می دانید آنها چه می گویند. “شب زمان مناسب است.” شما می دانید که من هرگز درک آنچه که به معنای. “من فکر می کنم آن را در مورد خواب.” و یک بعد از ظهر لذت است ؟ “چرت زدن در ماشین خود را بعد از ناهار.” من نمی تواند بازگشت به کار بدون.

نگه داشتن رفتن برای کل ساخت گالری و محصول به پایان رسید.

dino-jungle-gym-1.jpg

dino-jungle-gym-2.jpg

dino-jungle-gym-3.jpg

dino-jungle-gym-4.jpg

dino-jungle-gym-5.jpg

dino-jungle-gym-6.jpg

dino-jungle-gym-7.jpg

cranin.jpg

dino-jungle-gym-8.jpg

dino-jungle-gym-9.jpg

dino-junge-gym-9.jpg

dino-jungle-gym-10.jpg

dino-jungle-gym-11.jpg

dino-jungle-gym-12.jpg

dino-jungle-gym-13.jpg

dino-jungle-gym-14.jpg

dino-jungle-gym-15.jpg

dinosaur-jungle-jam.jpg

با تشکر از دوستان من گنجه Nerd که موافق, لعنت, به ترک برخی از ‘#1 پدر’ لیوان برای بقیه از ما.

بیشتر بخوانید: یک کار از عشق, حیاط خلوت, دایناسور, دایناسورها غول پیکر, داشتن یک زمان بزرگ, هک, آره, سیگار مقدس و بزرگ و من هرگز تا به حال یکی از این, و من هرگز تا به حال یک قدرت چرخ یا تکواندو چشمگیر, جنگل, جای بدنسازی, بزرگ, در حال حاضر شما در حال صحبت کردن در زبان من, زمین بازی, چیزهایی که شبیه به چیزهای دیگر

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>