ژاپنی, مناسب, موضوع

من ارسال چند تاپیک در Azabu خیاط و Cockney خیاط اما فکر کردم من می خواهم شروع یک موضوع جدید در لباس.

بسیار کمی وجود دارد که در شبکه بر روی صورت, لباس, بنابراین این باید به نفع هر کس علاقه مند در این موضوع است.

ژاپنی ها کت و شلوار در بازار بزرگ با صدها نفر از تولید کنندگان و خرده فروشان برای رقابت در بازار است که در حال آمدن است تحت فشار بیشتری سایش گاه به گاه به عنوان به خوبی به عنوان ” سرد biz` مد تابستان ترویج شده توسط هر دو دولت و شرکت در واقع از هسته ای و مسائل مربوط به انرژی.

وجود دارد `موجود در بازار است که اساسا یک “الگوی نظم” سیستم که در آن شما سعی می کنید در اندازه های استاندارد مختلف از کت و شلوار و تفاوت های خود را به این الگوهای استاندارد اشاره شده و اصلاح شده در فرم سفارش. آن بسیار شبیه به تلاش در 40R قنتد, ژاکت, اما توجه داشته باشید که شما نیاز به کمی طولانی تر باد و یا بازوی ضخیم تر و تنگ تر دور کمر می گویند. ژاپنی ها با استفاده از های مختلف اندازه گیری و الگوی سیستم – http://web.ita.doc.gov/tacgi/overseasnew.nsf/annexview/Japanese+اندازه+نمودار – است که توسعه یافته در امتداد ژاپنی هیکل و خارجی است برای پیدا کردن تعادل مناسب بین این اندازه.

الگوی منظور مکان من سعی کردم در حال Azabu خیاط که تولید خوب و مناسب شروع 39,000 یا پس, اما آنها تمایل به تهیه کردن برای یک جمعیت جوان و کاهش و یا توصیه بسیار مناسب است.

محل من بوده است و جای تعجب است که F-یکی از لباس های که باید مقدار زیادی از شاخه های اطراف ژاپن و تمایل به تهیه کردن برای `حقوق و دستمزد-man` اما واقعا مرا شگفت زده کرد در شرایط از آنچه که آنها تولید کرده اند. آنها نه به دنبال سیستم بالا که در آن شما سعی می کنید در قبل از برش کت خود را برای پیدا کردن اندازه بلکه شما ترجیحا را در یک دست کت و شلوار دوست دارید (و یا دوست ندارند و می توانید آنها را امتحان کنید و انطباق با آن است) و آنها را های مختلف اندازه گیری در حالی که شما صحبت می کنند به آنها و آنها به شما توصیه که در آن شما باید اضافه را خاموش و یا اندازه گیری است.

این همه می رود به یک کامپیوتر و طراحی نهایی تصمیم گرفته است. لباس ساخته شده بیش از ماه آینده و محصول نهایی در دسترس است را برای شما به انتخاب کنید تا یک ماه بعد.

من ترجیح می دهم سیستم خود را به دیگر الگوی منظور مکان به عنوان آنها بیشتر انعطاف پذیر و چوب کمتر به الگوهای استاندارد.

این همه برای یک قیمت شروع در Y39,000 ($315)! به خوبی انجام می شود F-یکی از لباس!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>