ژاپنی بوت / کفش قدردانی موضوع (ابر سفید نورد دوبله سه نفر جان Lofgren, پرچ, و غیره.

من می دانم که بسیاری از ژاپنی بوت و کفش سازندگان آنقدر کوچک است که آنها ممکن است به همان اندازه توجه و یا موضوع خود را برای هر نام تجاری. جستجو در این انجمن شما می توانید بازدید در این خاک در موضوعات دیگر اما من شده اند قادر به پیدا کردن مقدار زیادی از اطلاعات مختلف سازندگان مدل های موجود بررسی و رابطه جنسی در چکمه. من می دانم که وجود دارد مقدار زیادی از کفش و لباس تولید کنندگان کفش در خارج وجود دارد بنابراین احساس رایگان برای ارسال آن بیش از حد.

من شیفته توجه به جزئیات و ساخت و ساز از این بوتیک کفش سازندگان در ژاپن و من دوست دارم برای دیدن آنچه که شما باید به خصوص با برخی از سایش و زنگار. من نمی خود هر حال یا من شروع شده اما من یک جفت از جان Lofgren تیره زیتون در ایمیل بنابراین من ارسال خواهد شد زمانی که آنها می رسند. اگر آنها مناسب من نیز ممکن است دریافت M-43 چکمه, اما من نیاز به شکل عجیب و غریب خود را اندازه اول. من نیز چشم دوخته اند برخی از نورد دوبله سه نفر چکمه اما ما را ببینید بر روی آن. تا آن زمان لطفا در پست دور و بحث در مورد.

اگر این موضوع قبلا ایجاد شده لطفا به من مستقیم به آن را به عنوان من می توانم پیدا کردن یکی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>