جیمز باند با نام ” شبح ” باز با اصل درخواست Radiohead آهنگ به عنوان آهنگ

radiohead-james-bond-theme.jpg

این تصویری از افتتاح 2015 فیلم جیمز باند با نام ” شبح ” با اصل درخواست Radiohead آهنگ به عنوان آهنگ به جای سام اسمیت ‘نوشتن روی دیوار” با برخی از سرمقاله تغییرات ساخته شده به موسیقی به جا دنباله. Radiohead شد اولین سفارش برای نوشتن عنوان آهنگ برای با نام ” شبح “و ارائه ” مرد جنگ’ یک آهنگ آنها نوشت: در دهه 90 اما هرگز منتشر شد. آن کاهش یافته است توسط استودیو به دلیل آن را نمی خواهد واجد شرایط دریافت جایزه اسکار برای بهترین آهنگ اصلی. این گروه پس از آن نوشت و ثبت نام ” شبح ” به طور خاص برای این فیلم (با یک نام مانند که چگونه می تواند از آن نمی شود؟), که تلقی بیش از حد سودا (از Radiohead? Nooooo) و استودیو در نهایت کار با Sam Smith. مسلما Radiohead نسخه صدا بدجور…Radioheady. سام اسمیت آهنگ تقریبا برای تلفن های موبایل مانند یک Nina Simone آهنگ چند از آن (یعنی احساس خوب) را ساخته اند فوق العاده James Bond تم. اما چه می دانید ؟ من نمی انتخاب موسیقی برای فیلم من فقط شکایت در مورد انتخاب افرادی که پرداخت به آن را انجام دهند. و آن را یک تصادف هیچ کس نمی شده است به تئاتر در دو ماه ؟ غذا برای فکر. به طور خاص یک کیسه های مواد غذایی به اندازه پاپ کورن و 128 اونس کک.

Kepe رفتن برای Radiohead نسخه و سام اسمیت برای مرجع و همچنین نینا سیمون را “احساس خوب” در مورد شما نمی با کلیک بر روی لینک در مقاله چرا که در حال حاضر که خوشمزه مربا.

با تشکر بی مو که الهام بخش من برای شروع بیش دوبله فیلم دی وی دی کپی با خود من soundtracks و فروش آنها را از من کت سنگر در گوشه و کنار خیابان.

ادامه مطلب: 007 و بقیه نسبتا خسته کننده سابقه سکته های مختلف به صورت های مختلف مردمی, هک, اگر من می دانم که من در حال حاضر به اندازه کافی اضطراب من نمی توانستم تصور کنید که یک جاسوسی جیمز باند, فیلم, موسیقی, بنابراین این چیزی است که به نظر می رسد و برای تلفن های موبایل آهنگ جاسوس, تصویری

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>