J Crew لودلو کفش…Alden را ؟

اول مبارک شکرگزاری به آمریکایی ها در این موضوع!

بنابراین کسی که در ابتدا نوشته شده و یک چیز عالی در Alden موضوع در مورد J Crew جدید لودلو کفش که من رو کنجکاو. من تصمیم به انجام تحقیقات کمی و re-post افکار در اینجا برای رسیدن به مخاطبان بزرگتر (کسانی که در خارج فقط Alden موضوع) و به دست آوردن برخی از بینش.

به نظر می رسد به عنوان اینکه فقط دیروز J Crew منتشر شد یک خط جدید از لودلو کفش همراه با لباس های خود را. آنها در حال حاضر تنها دو مدل LWB و PTB. این GQ شرح است “هر دو ترکیب و اجزاء و از همه مهمتر, آنها گودیر-welted در ماساچوست بنابراین شما می توانید آنها را resoled و بیش از بیش. برای یک کفش با این نوع از ساخت, شما می خواهم به طور معمول به دنبال در یک برچسب قیمت حدود $400-$500.”

مدل ارائه شده Alden دو محبوب ترین و آخرین به نظر می رسد بسیار بسیار شبیه به آخرین باری. بیشتر آنها گودیر-welted در کارشناسی ارشد. در نهایت حتی رنگ مشابه به عنوان قهوه ای است که به عنوان “سیگار است.” (این ممکن است بسیار شایع است اما من بیشتر از نزدیک آن را مرتبط با Alden سیگار پوسته Cordovan.)

به هر حال فقط می خواستم به برخی از افکار. جالب توجه است که این لودلو کفش برای حدود $300 قرار می دهد که آن را در AE قیمت برای یک GY ولت.

برخی از خواندن زیر نور برای کسانی که علاقه مند:

http://www.gq.com/style/blogs/the-gq-eye/2013/11/j-crew-ludlow-shoes.html

http://www.esquire.com/blogs/mens-fashion/j-crew-ludlow-shoes-1113

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de