توسط Cox تبدیل خانه خود را از Wi-Fi به کانون? جزئیات شما نیاز به دانستن

در اوایل ماه مارس, Cox Communications ارسال یک ایمیل به اطلاع مشترکین اینترنت که خود در منزل شخصی Wi-Fi روتر خواهد بود به طور خودکار به روز شده اجازه می دهد تا استفاده از سایر مشترکین به عنوان یک کانون.

بسیاری از Cox اینترنت مشترکان ابراز خشم به عنوان ایمیل روشن نیست که چگونه کاربران می تواند غیر فعال کردن ویژگی و یا نه ترافیک اضافی خواهد تاثیر خود را در خانه اتصالات.

خبر خوب این است که ارائه دهندگان عمده ای مانند کاکس و Xfinity شده اند با استفاده از این تمرین برای سال برای کمک به مشتریان صرفه جویی در استفاده از داده ها و اتصال به اینترنت کاربران در سراسر کشور است.

بیایید نگاهی که در آن کاربران را تحت تاثیر قرار, به روز رسانی, چگونه آن را تحت تاثیر صفحه اصلی قابلیت اتصال به اینترنت و مراحل مشترکین را می توانید به غیر فعال کردن Cox نقاط تنظیم یک بار و برای همه است.

که تحت تاثیر قرار است توسط Cox نقاط به روز رسانی ؟

مگر اینکه شما در حال حاضر با استفاده از کاکس پانوراما Wi-Fi دروازه روتر شما لازم نیست که به نگرانی در مورد کانون به روز رسانی. اگر شما در حال حاضر در اجاره این دستگاه از کاکس مال شما خواهد بود یکی از دستگاه های تحت تاثیر تغییر دهید.

خواهد کاکس کانون به روز رسانی تاثیر اینترنت من سرعت و یا استفاده از داده?

شبکه خانگی خود را جریان داده و کاکس در نقاط جریان داده ها از هم جدا هستند و نمی خواهد خود را تحت تاثیر قرار ماهانه استفاده از داده ها و یا کند کردن سرعت اینترنت خود را. فعالیت و استفاده از یک کاربر مهمان خواهد بود خود را در ارتباط با کاکس حساب. اما شما ممکن است تجربه وقفه و به عنوان بیشتر و بیشتر کاربران با اتصال به هر دو فرکانس 2.4 و 5 گیگاهرتز باند. این شایع ترین است در طول زمان شناخته شده به عنوان “اینترنت ساعت شلوغی.”

چگونه می توانم غیر فعال کردن Cox نقاط ویژگی ؟

همانطور که قبلا ذکر شد این ویژگی به صورت خودکار فعال در ککس پانوراما Wi-Fi دروازه روتر بنابراین شما می خواهید برای غیر فعال کردن آن را در خود.

برای غیر فعال کردن Cox نقاط:

  1. بازدید cox.com/myprofile و ورود به حساب کاربری خود با استفاده از نام کاربری و رمز عبور مربوط به خود را Cox خدمات.
  2. را انتخاب کنید پروفایل من در حساب من کلی بخش است.
  3. را انتخاب کنید تنظیمات حریم خصوصی و قرار دادن Cox Hotspot بخش است.
  4. کلیک کنید غیر فعال کردن برای غیر فعال کردن این ویژگی.

شما ممکن است فعال یا غیر فعال کردن Cox نقاط تنظیم به عنوان اغلب به عنوان شما می خواهم.

چرا باید فعال کنم کاکس نقاط ویژگی ؟

این ویژگی ممکن است در مفید آمده است اگر شما در حال میزبانی مهمانان نیز اتفاق می افتد به Cox مشترکین اینترنت. مهمان خود را تنها باید در مجاورت شبکه خود را برای ورود به سایت با استفاده از خود را Cox اطلاعات حساب. پس از اولیه ورود مهمانان خود را به طور خودکار اتصال به کانون در هر زمان آنها در محدوده. به این ترتیب مهمانان خود متصل شده و شما هرگز در آشکار شرم آور نام و رمز عبور به شبکه Wi-Fi.

Follow us on Facebook یا Twitter برای اطلاعات بیشتر با ارائه دهنده اخبار و منابع شما را پیدا خواهد کرد در هر نقطه دیگری است.

فروشگاه اینترنتی طرح

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>