سیاه آکسفورد واقعا متنوع ترین کفش?

سلام.

وجود دارد تا حدودی بحث برانگیز موضوع در اینجا به تازگی در مورد تطبیق پذیری از یک لباس آبی پیراهن, بنابراین من فکر کردم من شروع به چیزی در یک ورید مشابه و سعی کنید برای شروع یک بحث در اطراف یکی دیگر از کلاسیک اصلی – سیاه آکسفورد کفش لباس.

من فکر می کنم من باید برای شروع با بیان این که زمانی در زمستان احتمالا در ماه فوریه من یک دوست نداشتن که ظاهرا بی انتها کلاسیک, نیروی دریایی آبی و سیاه و سفید ترکیبی. این برای من اتفاق افتاده در حالی که تماشای یک ویدیو در مورد تریل در gentleman’s Gazette, کانال یوتیوب در اینجا این ویدئو در مورد سوال:


در یک نقطه خاص در طول راه رافائل ادعا می کند که نیروی دریایی و سیاه و سفید هرگز با هم کار کنند و پشت آن را با ویژوال:

Снимок экрана 2020-04-18 в 17.44.44.png

در حال حاضر من نمی دانم اگر آن را یک مورد از تلقین است اما که بود که برای من – از لحظه ای که من دیدم این تصویر من هرگز نمی تواند کاملا معده این رنگ با هم. شگفت آور به اندازه کافی در حالی که تماشای یک ویدئو در نور کفش قهوه ای توسط ولادیمیر Riché امروز یاد گرفتم که, مردان وجود دارد خارج وجود دارد که همان نظر است. این تصویری است:


من احتمالا باید به ذکر است که حداقل با توجه به ولادیمیر همان مردان اغلب ترجیح می دهند نور کفش قهوه ای با نیروی دریایی لباس ترکیبی من فکر نمی کنم من خودم همیشه به کار. من با این حال می پوشند نور کفش قهوه ای با کت و شلوار خاکستری مایل به قهوه ای بود انتقاد در اینجا در این فروم و پس دیده می شود اما من نباید پنهان کردن این واقعیت است که فوق جفت قهوه ای روشن Oxfords بود من اولین جفت خوب از کفش و لباس به طوری که طنز نیست فرار من در اینجا. گناه من آن را انجام داده اند متفاوت امروز.

بازگشت به نیروی دریایی سیاه و ترکیبی: نیازی به گفتن نیست ترکیبی از کت و شلوار نیروی دریایی و سیاه و سفید Oxfords به نظر می رسد نامطلوب به چشم من در حال حاضر. من سعی کردم به آن فشار اما نا امید شده بود و آن را پذیرفته به عنوان شخصی من قانون است. این خیلی بد است که من حتی دوست ندارم ترکیبی اگر وجود دارد یک لایه بین سیاه و سفید و نیروی دریایی مانند اواسط خاکستری شلوار در یک (یکی دیگر از کلاسیک) سیاه Oxfords – اواسط خاکستری جامه فلانل یا پشمی آستین – نیروی دریایی جارچی ترکیب.

با استفاده از این در ذهن همه کاره سیاه و سفید آکسفورد است تا حد زیادی کاهش می یابد به نظر من. آن را با نیروی دریایی (حداقل برای من) و نه حتی آبی روشن. کسی نمی تواند با پوشیدن آن قهوه ای است. همه که باقی می ماند این است که سیاه و سفید و خاکستری, که, واقعا, سیاه و تاریک/ذغال سنگ ذغال سنگ خاکستری هستند واقعا باید. حقیقت گفته شود, تنها دلیل خریداری یک جفت سیاه Oxfords است که در واقع من به دست آورد و یک جفت ذغال سنگ ذغال سنگ خاکستری جامه فلانل یا پشمی آستین که عملا در کتاب من و نمی خواهد با کفش های قهوه ای من متعلق به ،

من به این نتیجه توسط opining که قهوه ای تیره و سیاه نیست آکسفورد, متنوع ترین لباس کفش. بلوز قهوه ای سبک تر و احتمالا حتی اواسط خاکستری – همه چیز کار می کند.

شما چه فکر می کنید ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>