معرفی HD راسل, چکمه, دست ساخته های سفارشی شما را انتخاب کنید گزینه های خود را سفارشی نصب در صورت نیاز

در سال گذشته من یاد گرفته ام چگونه به خود من ، برخی از شما ممکن است را دیده اند مهندس چکمه, من به تازگی به پایان رسید. در حالی که من چیزهای زیادی یاد گرفتم آنلاین, من نیز به اندازه کافی خوش شانس برای بدست مقدار زیادی از مشاوره و راهنمایی از یک محلی (ونکوور کانادا) bootmaker که شروع به کسب و کار خود را چند ماه پیش. David شده است در کسب و کار برای بیش از 30 سال همکاری با دیگر تولید کنندگان شناخته شده در این منطقه است. به جای اجازه دادن به افراد دیگر به اعتبار برای کیفیت کار خود را, او تصمیم گرفت برای شروع خود را با نام تجاری.

من می خواهم به شما معرفی به برخی از کار خود را. نام تجاری HD راسل و همه چیز او می کند این است که سفارشی. برخی از جزئیات:

  • دست به طول انجامید دست welted (Goodyear ولت ساخت و ساز)
  • تمام چرم footbeds
  • کوک کردن ساز
  • سفارشی به طول می انجامد در دسترس هستند (از جمله گزینه های ارتوپدی)
  • چرم از Horween و Siedel
  • Vibram کف و پاشنه (Catspaw پاشنه هستند یک گزینه با دکتر تنها در آینده)

من قادر به امن یک گروه تخفیف اگر من می توانید حدود 20 جفت دستور داد. به عنوان همه چیز دست ساخته شده زمان تحویل حدود 6 هفته است. اگر کسی علاقه مند است, لطفا به من پیام. احساس رایگان به سوالات خود را بپرسید!

5 سبک اصلی: چلسی, سرویس چوب کوتاه قیافه (پایین چهارگوش پا) مهار (حجیم میدان پا شبیه به Wesco مهار در شکل). مهندسین آمده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>