ارائه دهندگان اینترنت تعهد به “حفظ آمریکایی ها متصل” در طول COVID-19 بحران

در زمانی که ارتباط و دسترسی به اطلاعات حیاتی هستند FCC التماس عمده ارائه دهندگان اینترنت در سراسر ایالات متحده به اقدامات اطمینان آمریکایی ها را به اینترنت دسترسی دارند.

در پاسخ به شیوع کروناویروس که قرار است بیش از 30 میلیون آمریکایی از کار FCC مقامات راه اندازی “را آمریکایی ها متصل تعهد” در اواسط ماه مارس. ابتکار عمل است پس کمک emaintain یک خط ارتباطی و اطلاعاتی برای آمریکایی ها در همه جا.

به عنوان COVID-19 همه گیر در ادامه به اخلال در زندگی هر آمریکایی FCC به تازگی تمدید حفظ آمریکایی ها متصل تعهد مجموعه به پایان می رسد مارس 12, از طریق پایان ماه ژوئن.

ابتکار خواستار ارائه دهندگان اینترنت به کار تحت سه دستورالعمل. هر FCC ارائه دهندگان اینترنت گرفته اند که تعهد به توافق برسند:

  1. نه خاتمه خدمات به هر مسکونی یا کوچک کسب و کار مشتریان به دلیل عدم توانایی خود را به پرداخت صورتحساب خود را به دلیل اختلالات ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس
  2. صرف هر گونه هزینه های اواخر که هر مسکونی یا کوچک کسب و کار مشتریان متحمل به دلیل شرایط اقتصادی مرتبط با این بیماری همه گیر کوروناویروس
  3. باز خود را از Wi-Fi را برای هر آمریکایی که به آنها نیاز دارد

برخی از ارائه دهندگان اینترنت در حال حاضر گرفته شده تعهد در حالی که دیگران انجام می دهند و حتی بیشتر به اطمینان حاصل شود هر کس دسترسی به اینترنت برای به روز رسانی در coronavirus بیماری همه گیر.

که ارائه دهندگان متعهد به “حفظ آمریکایی ها متصل”?

بیش از 65 ارائه دهندگان اینترنت گرفته اند تعهد امیدوار کننده به مجازات مسکونی و کسب و کار مشتریان با هزینه های اواخر و یا قطع اتصال در یک زمان زمانی که آنها بیشتر مورد نیاز است.

بزرگترین ارائه دهندگان اینترنت مانند AT&T CenturyLink کاکس, مرزی, Mediacom, طیف, ورایزون, Xfinity و Windstream گرفته اند تعهد به عنوان انتظار می رود, اما بسیاری از کوچکتر منطقه ای ارائه دهندگان همچنین متعهد به انجام بخشی خود را.

اطلس پهنای باند Cincinnati Bell صوتی موج پهنای باند و Altice که شامل Suddenlink و بهینه نیز متعهد به حفظ آمریکایی ها متصل می شود. ارائه دهندگان تلفن همراه از جمله AT&T, Sprint, T-Mobile و Verizon نیز در این تلاش است.

انتخاب ارائه دهندگان فراتر رفتن از FCC درخواست با اطلاعات نامحدود و سرویس رایگان

متعهد به اتهام نیست بطور متوسط هزینه و یا قطع سرویس به دلیل دیر پرداخت و در آغاز راه است اما بسیاری از ارائه دهندگان اینترنت رفته اند یک گام بیشتر برای کمک به کاهش تلفات مالی coronavirus گرفته شده است میلیون ها نفر از آمریکایی ها در سراسر کشور. علاوه بر این بسیاری از ارائه دهندگان در حال حاضر ارائه تماس با ما و یا خود نصب گزینه برای ترویج اجتماعی فاصله.

  • مانند AT&T, Verizon نیز پیشگیرانه تمدید تعهد خود را از طریق 30 ژوئن قبل از FCC درخواست آنها را به انجام این کار.

پاسخ به COVID-19 دهنده

FCC رئیس Ajit Pai می گوید دهندگان هستند “انجام کار درست”

تا کنون پاسخ از عمده ارائه دهندگان اینترنت در سراسر آمریکا شده است فوری و قاطع درآمد ستایش از FCC رئیس Ajit Pai.

در ارتباط باشید برای به روز رسانی در تلاش خود را محلی و اینترنت و تلویزیون و ارائه دهندگان خدمات تلفن در حال گرفتن برای به حداقل رساندن تاثیر مالی coronavirus در خانواده ها و کسب و کار در سراسر کشور. و ما را بررسی کنید مرکز منابع برای اطلاعات بیشتر در مورد راه هایی برای حفظ و افزایش اتصال به اینترنت خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>