نوآوری متولد COVID-19 may جدید راه اندازی و 5G دیر

می توان آن را سخت به نگاه در چشم انداز فعلی و فکر می کنم: “همه چیز خوب می آیند.” اما از لحاظ تاریخی بار از مشکلات برخی از بهترین کاتالیزور برای تغییر و نوآوری است. در اینجا چند نمونه از خلاقیت و نوآوری که متولد شد از ضرورت به علاوه یک تکنولوژی پیش بینی برای سال 2020 است. از رایگان کنفرانس ها به سرعت 5G اتصال وجود دارد و فقط ممکن است یک پوشش نقره ای در آنلاین هجوم.

یک نگاه

این فقط طول می کشد یک نگاه سریع در کتاب های تاریخ برای پیدا کردن نمونه هایی از فن آوری های انقلاب متولد شدن از بار دشوار است. برای مثال آیا شما می دانید که بسیاری از نوآوری های ایجاد شده به علت جنگ جهانی دوم ؟ در طول این زمان پر سر و صدا چند تحولات آمد که ما هنوز در استفاده از امروز, از جمله:

  • تحت فشار کابین هواپیما: بدون تحت فشار کابین هواپیما قادر به پرواز در ارتفاعات بالاتر بدون ایجاد چند مشکلات جسمی مانند بیماری ارتفاع. پس از آزمایش های دقیق در طول جنگ جهانی دوم بوئینگ تولید یک هواپیما با یک فشار کابین خلبان که منجر به تجاری هواپیما استفاده می کنیم.
  • گسترده توزیع پنی سیلین: پنی سیلین در حال حاضر وجود داشته و قبل از جنگ جهانی دوم اما دردسر شد در حمل و توزیع جرم از آنتی بیوتیک. در سال 1943 موفق طرح توجیهی نورد بود-که شتاب تولید و توزیع. استرس جنگ و نیاز به سالم تر سربازان به ارمغان آورد در یک همکاری دانشمندان و مقامات دولتی نهان قبل از آن زمان است.

به دنبال در دوران اخیر سقوط سال 2008 و مسکن سقوط بازار شاهد تولد جدید شرکت. آیا می دانید که Smashburger, WeddingWire مربع شل و Dropbox تمام شد با تاسیس و در طول این زمان ؟

درست است که “در طول سخت ترین سال مالی رکود شروع به فعالیت در واقع رسید. در سراسر کشور بیش از 550 ، 000 کسب و کار جدید راه اندازی شد در سال 2009 و شاخص های کارآفرینی افزایش یافت و همچنین” با توجه به اطلس.

به دنبال به جلو

بازگشت به روز در حال حاضر چه تکنولوژی نوآوری ها در افق 2020 و فراتر از آن? در اینجا یک زن و شوهر از تغییرات است که در حال جریان است و چگونه آنها ممکن است شما را تحت تاثیر قرار. نگه داشتن در ذهن است که بسیاری از تحولات جدید مبتنی بر وب و بنابراین داشتن یک اتصال خانه اینترنت قابل اعتماد کلیدی خواهد بود برای دسترسی به این نوآوری ها است.

  • سریع تر جدول زمانی برای نورد 5G: اگر چه 5G شده است در افق چند سال نیاز به بیشتر قابلیت اتصال به صورت تصاعدی با افزایش در سراسر جهان انتقال به آموزش آنلاین و کار در منزل شیفت. با توجه به CNBC “coronavirus فقط ممکن است کاتالیزور برای 5G که دنیا باید آن را به عنوان نیروهای کل سازمان ملل به اجرای قرنطينه و اجتماعی فاصله و از راه دور کار و تحصیل.”
  • آنلاین کنفرانس ها: همایش های در حال حرکت آنلاین و باز خود را تا به تمام مخاطبان جدید. بسیاری از جریان کنفرانس ها رایگان هستند و باز به هر کسی مانند CanceledCon یک آخر هفته طولانی کنفرانس طراحی است که شامل بیش از 30 سخنرانان. (نگران نباشید اگر شما آن را از دست رفته — شما هنوز هم می توانید تماشای تمام مذاکرات در یوتیوب.) و یا بررسی آینده (و همچنین رایگان) زنان تاثیر فن آوری در کنفرانس. برخی از کنفرانس ها نیاز به هزینه ثبت نام اما بدون اضافه شدن هزینه های سفر و محل اقامت و حضور بیشتر در دسترس است. مطمئن شوید که شما به اندازه کافی جریان با سرعت به استفاده از این رایگان کنفرانس ها.
  • نوآورانه راه اندازی: TechCrunch هم قرار دادن این لیست “برخی از راه اندازی تلاش های ما در حال دیدن برای مبارزه با تاثیر COVID-19” و “راه منحصر به فرد که شرکت ها در تلاش هستند تا ما را کمتر احساس تنهایی است.” از این لیست در اینجا چند راه شرکت ها با تمرکز بر کمکی اثر این بیماری همه گیر مانند:

صدا و امیدوار کننده? ما نگه داشتن چشم را برای نوآوری های دیگر است که می تواند به شما در آینده است. از تی شرت شرکت هایی که در حال حاضر ساخت ماسک رایگان تدریس خصوصی برای دانش آموزان ما مطمئن شوید که برای دیدن بیشتر سازمانی محور در زیر ماه.

پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد چگونه تکنولوژی و پهنای باند می تواند در بهبود زندگی روزمره خود را در منابع ما مرکز و پیگیری کارشناسان ما در Facebook و توییتر برای به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>