قابل توجه: سنگ نوردی گربه صعود داخلی دیوار آجری

این تصویری از یک گربه بالا رفتن صاحب خانه دیوار آجری چون ظاهرا برخی از مردم گربه ها انجام بیش از فقط خواب در تمام طول روز و مدفوع در کنار جعبه بستر. برخی از جزئیات بیشتر در:

“Millie یک افراطی 1 سال, پیر زن سبک و جلف دوست دارد که بالا رفتن! او صعود تا دیوار در بالای درب کابینت شما نام آن را. و شما باید او را پرش! این دومین بار است که ما به او در بالا رفتن از دیوار آجری است. برای اولین بار بود, به گرفتن و خوردن یک جرثقیل پرواز. در حال حاضر او فقط آن را برای سرگرم کننده است. در این ویدئو او صعود به بالا و به نظر می رسد در دوربین وارونه قبل از سقوط بر روی نیمکت زیر. در این روز پس از ضبط او در واقع آموخته به صعود به پایین و یک وری است. او را به یک بازی جالب گربه با یک واقعا داستان جالب!”

صبر کنید — پس چه Millie جالب داستان ؟ چگونه شما می رویم به من ترک حلق آویز خواهم که? او اولین گربه متولد شده در فضا ؟ شما عملا یک کتاب نوشت اما موفق به گذشتن از همه شاداب قطعات. “مثل پیدا کردن یک وب کم, mag با تمام تصاویر پاره شده است.” غیر معمول قیاس, اما من می خواهم به دروغ گفتن اگر آن را دقیق یکی از من فکر کردم.

رفتن نگه دارید برای این ویدئو.

با تشکر از الیزابت B که موافق این گربه است که تنها یک گام دیگر به دور از یک سقف گربه.

بیشتر بخوانید: و به آنها گفت: آن را نمی تواند انجام شود, آجر, cat, نوردی, ورزش, رفتن, عمودی, بهداشت و درمان و تناسب اندام, من فکر می کنم من می توانم فکر می کنم من می توانم فکر می کنم من می توانم چشمگیر, آه, وای, حیوانات خانگی مانند چابکی تلاش و باور را در خودتان

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im