قابل توجه EDM ماشین درام ساخته شده از سال 1920 ماشین تحریر

vintage-typewriter-drum-machine.jpg

این یک فیلم کوتاه از نوازنده ویلیام خورشید Petrus انجام خوشمزه lil’ سوسیس در سال 1920 Remington ماشین تحریر قابل حمل او کامپیوتر را به یک ماشین درام. برخی از اطلاعات بیشتر در مورد دقیقا همان چیزی است که در حالی که من فقط پوند کلید بر روی لپ تاپ من به عنوان سریع که من می تواند به مادرم فکر می کند که تایپ آنلاین درس او خریداری من برای کریسمس قرار داده شد به خوبی استفاده و نه تنها منقضی استفاده نشده:

این یک remington ماشین تحریر قابل حمل ساخته شده در سال 1920. من متصل زیادی از سیم های آردوینو و آن را به برق وصل. آن در حال حاضر باعث می شود صداهای سرد.

برای اینکه هر زمان که یک چکش تماس با “زنده صفحه” آن را به ارسال یک سیگنال به آردوینو. این arduino به رسمیت می شناسد که چکش فشرده شده است و آتش سوزی یک سیگنال به کامپیوتر از طریق کابل و به Ableton. Ableton می بیند برخی از اطلاعات MIDI و درک آن نیاز به ماشه که صدای خاص. این آهنگ تشکیل شده است از 17 تفاوت برای تلفن های موبایل, بازی های برگزار شده برای شما زندگی می کنند حق در اینجا در حال حاضر. این ماشین تحریر است که در واقع فقط یک بخش کوچک از یک پروژه خیلی بزرگتر, بنابراین هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی بیشتر به آمده!

که سرد ، شما می دانید نوع I بر روی یک ماشین تحریر خودم گهگاه. “ها وابسته به عشق شهوانی فن داستان؟” باج یادداشت ها. “صبر چیست؟” من نیز قطع نامه از مادر من بهتر خانه و باغ مجلات.

نگه دارید برای رفتن به یک نسخه ی نمایشی تصویری از ماشین در حال بازی یک unedited version با آهنگ به سختی قابل شنیدن بیش از صدای ماشین تحریر و تصویری جزئیات چگونه دستگاه ایفا کرده است.

با تشکر بی مو که موافق موسیقی است و در همه جا به جز در دوستان من دیو موسیقی تجربی نشان می دهد که فقط سر و صدا.

بیشتر بخوانید: خیابان dare to dream, ماشین درام, edm, جالب, ساخت چیز از چیز دیگر, موسیقی, موسیقیدان, repurposing بنابراین چیزی که برای تلفن های موبایل مانند, مطمئن, چرا که نه, خوشمزه مربا این ضربه آنقدر تازه ماشین تحریر تصویری

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>