اگر شما نیست اول شما گذشته است ؟ ما در رتبه 27 در اتصال به اینترنت جهانی


در Allconnect ما کار به ارائه اطلاعات با کیفیت با سرمقاله صداقت. در حالی که این پست ممکن است ارائه می دهد و از ما نظرات خود ما هستند. در اینجا چگونه ما پول است.

ما رو یخچال و فریزر سفارش ما مواد غذایی و ماشین است که می تواند ما را به مقصد ما در حالی که ما نگاهی به چرت زدن سریع. سیستم عامل رسانه های اجتماعی تبدیل شده است به زندگی و تنفس اخبار-گزارش ماشین آلات و شما به ندرت پیدا کردن بسیاری از افراد جوان و بدون صدای خود را به کمک گوشی های هوشمند را در دست خود. روشن است که ایالات متحده آمریکا که پیشرفته ترین کشور در جهان است, راست? نه دقیقا.

یک سال 2020 مطالعه نشان داد گراند ol’ U. s. A. نیست حتی بالای 10 وقتی که می آید به پایه اتصال به اینترنت. ما حتی نمی را بالا 20! ایالات متحده آمریکا می آید و در شماره 27 از 30 کشور مورد مطالعه با 87 درصد از جمعیت متصل می شود.

چرا من باید مراقبت ؟

در نگاه اول 87 درصد به نظر می رسد بسیار قابل توجه اما این است که 42.6 میلیون نفر بدون دسترسی به اینترنت و اتصال به یک منبع حیاتی در امروز از راه دور کار و محیط های یادگیری. با توجه به COVID-19 دولت نیز ترویج آنلاین پاسخ به سالانه سرشماری برای اولین بار. سرشماری کمک می کند تا دولت با تخصیص منابع در سراسر کشور بنابراین اگر بیش از 42 میلیون آمریکایی قادر به پاسخ که یک شکاف بزرگ در اطلاعات است.

به طوری که کشورهای در حال ضرب و شتم ما ؟

ایسلند, کویت, قطر, امارات و بحرین در زمان پنج نقاط با 99% اتصال در میان کل جمعیت. یکی ممکن است فرض کنیم این کشورها رتبه بهتر زیرا آنها کوچکتر جمعیت — ایسلند جمعیت 336,742 — اما دیگران در این لیست با مقایسه تعداد ساکنان مانند ژاپن و آلمان را به دست آورد بیش از 90% اتصال (92% 93% بود).

آمریکای شمالی بهتر است متصل از اکثر قاره ها

وقتی که می آید به شمال امریکا به عنوان یک کل 76 درصد از ساکنان دسترسی به اتصال به اینترنت ساخت قاره دوم بیشتر متصل از افراد مورد بررسی (اروپا تاپ با 84%). اگر چه برخی از پیشرفته ترین کشورهای جهان قرار دارد در آسیا و منطقه می آید دوم به گذشته و پس از خاورمیانه به عنوان متصل ترین منطقه در جهان است. آفریقا صفوف گذشته با 34% اتصال.

آنچه که ما می توانید انجام دهید برای افزایش اتصال به اینترنت?

این موسسه بروکینگز تخمین می زند که آن را به حدود 80 میلیارد دلار برای اتصال هر آمریکایی به اینترنت. آنها همچنین ادعا می کنند ما می توانید انجام 100% اتصال خواستار چهار چیز ساده از پهنای باند جهانی برنامه:

  1. دوباره تعریف استاندارد برای اینترنت با سرعت بالا: این FCCs تعریف “پهنای باند” به عنوان 25 Mbps downstream و 3 Mbps upstream. اما 90% از خانواده های آمریکایی دسترسی به سرعت های تا 100 مگابیت در ثانیه با تشکر از ارائه دهندگان کابل. به عنوان FCC تنها نیاز به یک شرکت برای ارائه حداقل سرعت برای دریافت بودجه فدرال یک تعریف جدید از پهنای باند می تواند اطمینان حاصل شود که مالیات دهندگان بودجه به سمت ساخت و ساز با کیفیت بهتر شبکه های.
  2. به طور مستقیم در صندوق پهنای باند: پهنای باند زیرساخت ها می تواند به طور مستقیم بودجه توسط FCC به جای پرداخت یارانه هزینه های عملیاتی از روستایی شرکت. برنامه به طور معمول پوسته بودجه برای شبکه هایی که در حال حاضر ساخته شده است در مقابل پرداخت پول برای ساخت و ساز خود را به عنوان ما خواهد یک جاده یا پل برای جامعه است.
  3. حلقه در پیمانکاران واجد شرایط: تکمیل فیبر اتصال در سراسر کشور باید با تمرکز به جای که ساختمان شبکه.
  4. پشت دولت و دولت های محلی: FCC برنامه باید به عقب و پاداش غیر فدرال طرح های دولت برای گسترش پهنای باند دسترسی به اجزای تشکیل دهنده خود.

به دنبال برای به روز رسانی بیشتر در اتصال به اینترنت در ایالات متحده آمریکا ؟ دنبال کنید با ما در منابع ما مرکز اخبار مطالعات و راهنمایی از کارشناسان ما.

Taylor Gadsden Taylor Gadsden

@allconnect

تیلور جانباز عضو Allconnect مطالب تیم و رهبری تعدادی از پروژه های, مهمترین تعطیلات ما tech راهنمای هدیه. در میان دیگر بالای قاچاق قطعات است بهترین… ادامه مطلب

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de