من می تواند انجام دهد که: Taekwondo 720 نخ ریسی ضربه چهارگانه هیئت مدیره شکستن

این تصویری از یک Taekwondoin انجام 720 درجه چرخش پا زدن و موفقیت در شکستن چهار تخته در این فرآیند است. باید او را رد صلاحیت می شود برای شکستن اولین هیئت مدیره قبل از خود را پای دیگر برگ های روی زمین ؟ من شخصا نمی خواهد با او استدلال می کنند در مورد آن به خصوص پس از آن که پیروز سبک خود را. همچنین من دوست دارم که چگونه بالاترین مدیره دارنده نشسته است در یکی دیگر از شخص گذاشته است. آن دیوانه به فکر می کنم در یک زمان وجود دارد تا چندی پیش هنگامی که ما اجازه داده شد به اندازه کافی نزدیک به بقیه آشغال خود را در پشت یک مرد دیگر را گردن. من امیدوارم که ما می توانیم به عقب وجود دارد.

رفتن نگه دارید به صورت کامل و تصویری بنابراین شما می تواند کاهش سرعت در حالی که من نیشگون گرفتن و کشیدن مچ پا من روش باز کردن مبل.

با تشکر خواهد C که موافق و پنج تخته است که واقعا در آن شما جداگانه پسران از لاک پشت های نینجا.

ادامه مطلب: شکستن همه چیز, آیا کسانی که تخته کشتن خانواده خود را!?, انجام نبرد, بهداشت و تناسب اندام, چشمگیر, پریدن, لگد زدن, هنرهای رزمی مشت و لگد و مهارت های, مهارت, به طوری که آنچه که به نظر می رسد مانند تکواندو, تلاش و باور را در خودتان, چه کسانی تخته همیشه به شما انجام دهم ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>