HughesNet تیم با OneWeb به گسترش خدمات ماهواره ای اینترنت قابلیت

یک لحظه تصور کنید دنیای بدون اینترنت. برای میلیاردها نفر از مردم در سراسر جهان که جهان بسیار هنوز هم یک واقعیت است. OneWeb و HughesNet teaming تا به اتصال از طریق اینترنت ماهواره ای به مناطق توسعه نیافته. در اینجا چگونه است.

در ماه اوت سال 2019 Hughes Network Systems, امضا قرارداد به مبلغ 190 میلیون دلار با OneWeb اینترنتی راه اندازی است که ساختمان 650-صورت فلکی ماهواره در مدار زمین کم (LEO). هیوز یک رهبر جهانی در پهنای باند ماهواره ای را تولید می کنند یک زمین سیستم شبکه برای حمایت از OneWeb را لئو ماهواره.

این لئو ماهواره برنامه ریزی برای ارائه سرعت شبیه به فیبر نوری ارائه دهندگان مانند AT&T CenturyLink مرزی و Verizon Fios. HughesNet طرح اینترنت خواهد بود در میان کسانی که ارائه شده به تازگی خدمت مناطق روستایی است.

قرارداد جدید بین OneWeb و HughesNet خواهد ساخت اصلی امضا شده در سال 2015 که شامل تولید دروازه سایت با ردیابی نقاط به پشتیبانی از سرعت بالای ترافیک بین ماهواره ها. ارزش کل هر دو قرارداد به مبلغ بیش از 300 میلیون دلار.

“اتصال تنها واقعا با ارزش زمانی که به آن ارائه تجربه کاربر است که نیاز مشتریان و در امروز به سرعت در حال حرکت اقتصاد دیجیتالی و کسب و کار مدنی و سازمان های دولتی نیاز با کیفیت بالا و مستمر دسترسی به اینترنت در هر کجا که هستند” گفت: Adrian Steckel مدیر عامل شرکت OneWeb.

OneWeb در حال پیشرفت است در اولین صورت فلکی 650 و برنامه ریزی برای ارائه زمان تاخیر کم اینترنت در مقیاس جهانی اواخر 2021.

آن را مهم تر از همیشه به ماندن متصل به آنهایی که شما را دوست دارم, منابع آموزشی, اخبار و کار. مشترکین با تکیه بر قابلیت اتصال به اینترنت به نگه داشتن آنها را درگیر در جهان در خانه زمانی که آنها قادر به وجود دارد در فرد است. مطمئن باشید به ماندن تا به روز در آنچه که عمده ارائه دهندگان اینترنت سراسر کشور در حال انجام برای کمک به بالقوه و فعلی اینترنت مشترکان است.

نگه داشتن در تماس با کارشناسان ما در منابع ما مرکز و یا دنبال ما را در Facebook و Twitter.

فروشگاه اینترنتی طرح

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>