چگونه تلفن همراه خود را از Wi-Fi و داده های GPS برای کمک به پیگیری coronavirus

ما کمی کمتر تلفن همراه, به تازگی, اما شما ممکن است به خودتان پیدا کنید با استفاده از تلفن همراه خود را بیش از همیشه است. این که آیا شما با استفاده از ویدئو برنامه های چت برای در تماس ماندن با دوستان و یا داشتن یک مجازی انتصاب دکتر, داشتن, قابل اعتماد, صفحه اصلی, Wi-Fi کلیدی است.

و شما نه تنها با تکیه بر روی تلفن همراه خود اطلاعات بیش از حد معمول است. پس از پیگیری COVID-19 و مسطح منحنی بسیار کاربردی در پیش بینی coronavirus گسترش بسیاری از دولتها در سراسر جهان با استفاده از یکی دیگر از ابزار در جعبه ابزار خود — تلفن همراه خود را.

چرا پیگیری تلفن همراه محل سکونت?

برای بسیاری از مردم تلفن های همراه مانند دیگر اندام — آنها در همه جا با آنها است. برخی از خانواده ها حتی با استفاده از دستگاه تلفن همراه خود را برای خانه خود را به اینترنت. این شرایط به نوبه خود ما تلفن همراه داده های GPS به موارد جزئی که نقشه از زندگی روزمره ما است.

چگونه است که دولت خود را به گرفتن رضایت برای استفاده از این داده ها ، “این داده ها می آید از تلفن همراه در صنعت تبلیغات به جای حامل تلفن همراه” با توجه به وال استریت ژورنال. به عبارت دیگر آن دسته از شخص ثالث برنامه ها و بازی های نصب شده بر روی گوشی خود را به دست آورد رضایت خود را برای ردیابی محل خود را هنگامی که شما آنها را دریافت. و در حال حاضر “بزرگ احداث مخازن از این تبلیغات داده ها در دسترس هستند برای فروش.”

در حالی که داده ها “است که محروم از اطلاعات شناسایی مانند نام یک تلفن صاحب” آن را هنوز هم می دهد مقدار زیادی از اطلاعات در مورد محل نگهداری مردم از جمله “که موسسات خرده فروشی در پارک و دیگر فضاهای عمومی هنوز رسم جمعیت است که می تواند خطر تسریع انتقال ویروس است.” فقط یک نگاهی به این نقشه حرارت ایجاد شده از تلفن همراه داده ها از دانش آموزان در بهار به ببینید که چگونه داده های مکان پیش بینی گسترش coronavirus از یک ساحل فلوریدا.

ردیابی تلفن همراه نگرانی های حریم خصوصی

شما احتمالا تعجب اگر شما باید در مورد دولت ردیابی تلفن همراه خود را. این به چه معنی برای تلفن همراه خود را امنیت و حریم خصوصی دارند ؟ در سطح راه که تلفن همراه داده ها در حال حاضر استفاده می شود برای ردیابی ویروس در ایالات متحده آمریکا است که نسبتا بی ضرر. داده ها بدون اطلاعات شناسایی شخصی است و نمی توان به یک کاربر.

اکثر طرفداران حفظ حریم خصوصی نگران طولانی مدت حفظ حریم خصوصی اثر است. “در حالی که آن را ممکن است لازم باشد برای مجوز برخی از مجموعه ای از داده های ما” طرفداران حفظ حریم خصوصی در حال طراحی یک خط روشن بین ردیابی اطلاعات موضعی و ردیابی یک فرد خاص با توجه به تخته سنگ.

“اما ما نباید به سادگی فکر می کنم از دولت درخواست برای داده های مکان به عنوان یک تجارت کردن بین سلامت عمومی و حفظ حریم خصوصی است.”

دانستن یک فرد هر حرکت منحصر به فرد شخصی — آن می تواند به شناسایی چیزهایی مانند جایی که آنها به مدرسه بروند که آنها با شریک خود و وابستگی مذهبی. خبر خوب است ؟ ایالات متحده به رسمیت می شناسد و این به عنوان اطلاعات ممتاز و در حال حاضر اجرای قانون باید حکم برای به دست آوردن این نوع از داده ها.

فراتر از آن است که هر دو GPS و Wi-Fi و داده های ردیابی را می توان مبهم آن را غیر عملی برای پیگیری یک فرد حرکات حتی یکی که آزمایش مثبت برای ویروس. این اطلاعات فقط به اندازه کافی قابل اعتماد را از هر گونه استفاده. مثلا “در حالی که دو نفر با استفاده از همان شبکه Wi-Fi به احتمال زیاد نزدیک به هم و در داخل یک ساختمان Wi-Fi و داده ها به طور معمول خواهد بود قادر به تعیین اینکه آیا آنها در مهم که شش پا نزدیکی محدوده” با توجه به مبارزه حقوقی. GPS نیز در معرض خطا و مانند گیج کننده اگر شما در همان راهرو در سوپر مارکت به عنوان فرد بیمار … به عنوان تنها نشسته بر روی نیمکت در خارج.”

چه می تواند شما را به امن خود را از Wi-Fi و GPS سیگنال?

اگر شما نگران در مورد Wi-FI خود را حفظ حریم خصوصی کمی وجود دارد که اقدامات شما می توانید برای امن تلفن همراه خود را و خود را از Wi-Fi سیگنال.

اول مطمئن شوید که به امن خانه خود را از Wi-Fi router و 411 در چگونه برای گفتن اگر شما از Wi-Fi روتر هک شده است. بعد قبل از جسارت کردن به عنوان خوانده شده تا با خیال راحت به استفاده عمومی W-Fi و Wi-Fi را در ماشین خود را. و البته همیشه ایجاد یک رمز عبور امن برای همه حساب های آنلاین خود را.

برای GPS شما می توانید خود را خاموش ردیابی GPS در تنظیمات تلفن همراه خود را و حذف هر گونه برنامه های کاربردی که در حال ردیابی موقعیت مکانی خود را. اما, شما نمی قادر خواهد بود برای محدود کردن داده ها که قبلا جمع آوری شده است. آگاه باشید که خاموش کردن GPS می تواند مانع از برنامه های دیگر شما ممکن است استفاده کنید مانند Waze و یا نقشه های گوگل.

اجازه دهید ما به شما کمک کند اقامت فعلی با همه شما از Wi-Fi سوالات و اینترنت نیاز دارد. پیدا کردن اطلاعات بیشتر در منابع ما مرکز و پیگیری کارشناسان ما در Facebook و توییتر برای به روز رسانی.

فروشگاه اینترنتی طرح

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>