چگونه به پاک کردن یک درایو سخت کامپیوتر — و چرا شما نیاز به


در Allconnect ما کار به ارائه اطلاعات با کیفیت با سرمقاله صداقت. در حالی که این پست ممکن است ارائه می دهد و از ما نظرات خود ما هستند. در اینجا چگونه ما پول است.

پاک کردن دیسک سخت کامپیوتر خود را ندارد مسئله ای است که خواهد آمد تا اغلب, اما زمانی که آن را یک ایده خوب برای مطمئن شوید که شما می دانید که چگونه برای این کار حق اولین بار. هنگامی که شما می دانید جزئیات روند نسبتا سریع و بدون درد است. ما به شما نشان می دهد چگونه به پاک کردن هارد دیسک خود را که آیا شما با استفاده از یک PC یا Mac.

چرا شما نیاز به پاک کردن هارد دیسک خود را?

حتی اگر شما تا به حال هرگز برای پاک کردن دیسک سخت کامپیوتر خود را در گذشته وجود بیش از چند خوب دلایل امنیتی شما ممکن است نیاز به از جمله:

البته شما همیشه می توانید جسمی نابود کردن دیسک سخت خود و یا سعی کنید پاک کردن هارد دیسک خود را با یک آهنربا است. اما اگر شما می خواهید برای حفظ یکپارچگی سیستم ما مشخص شده و برخی کمتر شدید روش های زیر.

چه قبل از پاک کردن هارد دیسک خود را

باید یک کامپیوتر ویندوز یا مک یا لپ تاپ شما نیاز به تمیز کردن ؟ پاک کردن دیسک سخت را ندارد اما مطمئن شوید که شما باید ذخیره هر گونه فایل های مهم عکس و یا اسناد و مدارک. قبل از پریدن به حذف حالت را چند دقیقه به عقب تا هر گونه اطلاعات شما ممکن است نیاز به بعد.

که در آن به عقب مهم فایل های کامپیوتر:

 • ها به ابر. استفاده از خدمات ذخیره سازی ابر مانند گوگل درایو یا Microsoft OneDrive.
 • صرفه جویی به یک دیسک سخت خارجی.
 • انتقال به یک کامپیوتر جدید است.*

*برای نسخه های قدیمی تر از ویندوز برنامه ای به نام ویندوز انتقال آسان می توانید انجام تمام کار خود را در حال حرکت فایل های خود را به کامپیوتر جدید است. اما با شروع ویندوز 10 مایکروسافت همکاری کرده است تا با Laplink به ارائه نرم افزار برای این هدف همان.

چگونه به پاک کردن اطلاعات هارد دیسک برای ویندوز کامپیوتر

برای ویندوز 8 و 10 ساده ویژگی برای تنظیم مجدد کامپیوتر اضافه شد به منو. برای پیدا کردن این قابلیت رفتن به تنظیمات > به روز رسانی و امنیت > Recovery > تنظیم مجدد این PC. از آنجا, شما می توانید انتخاب کردن برای نگه داشتن فایل را انتخاب کنید و یا پاک کردن همه چیز. اگر شما را انتخاب کنید ‘پاک کردن همه چیز,’ شما می توانید گزینه های اضافی را به “حذف فایل ها و پاک کردن درایو.” که با انتخاب ویندوز را پس از پاک کردن درایو به طوری که هیچ اطلاعات قابل بازیابی است. این بهترین دوره خود را از عمل اگر شما قصد دارید به کمک کامپیوتر شما.

اگر شما از نسخه های قبلی از ویندوز شما می توانید با دانلود یک فایل جداگانه-نرم افزار حذف برنامه مانند DBAN برای پاک کردن کامپیوتر شما. این روش کمی بیشتر ویژگی های و دستورالعمل های خاص ممکن است متفاوت باشد بسته به نوع نرم افزار استفاده می کنید. در اینجا چگونه برای از بین بردن کامپیوتر خود را با استفاده از رایگان نرم افزار DBAN:

 1. دانلود و ذخیره کنید این نرم افزار به کامپیوتر شما.
 2. ذخیره برنامه به یک دیسک و یا درایو USB.
 3. پلاگین در درایو USB و یا دیسک است که شما را نجات دهد DBAN برنامه و سپس راه اندازی مجدد کامپیوتر شما.
 4. به دنبال دستورالعمل در DBAN صفحه نمایش اصلی برای شروع روند حذف. صبر کنید برای تکمیل پیام تایید قبل از خاموش کردن کامپیوتر خود را.

چگونه به پاک کردن اطلاعات دیسک

دستگاه های مک یک روش ساده برای پاک کردن فایل های قدیمی و درایو با استفاده از آن ساخته شده است در macOS ابزار بازیابی. در اینجا این است که چگونه به پاک کردن یک هارد دیسک سیستم.

 1. رایانه را روشن و بلافاصله فشار دهید و نگه دارید Command و R کلید تا زمانی که شما روی صفحه نمایش راه اندازی (این به طور معمول یک لوگوی اپل و یا جهان). را وارد کنید رمز عبور خود را در صورت درخواست.
 2. از macOS آب و برق, منو, را انتخاب کنید “Disk Utility.” در درایو را انتخاب کنید(بازدید کنندگان) شما می خواهید را حذف کنید و با کلیک بر روی پاک کردن.
 3. شما می توانید تکرار مرحله 2 را چندین بار برای امنیت فوق العاده.
 4. هنگامی که شما انجام می شود پاک کردن درایو را انتخاب کنید “نصب مجدد macOS” را فشار دهید. این گزینه باید به طور خودکار و یا شما می توانید تکرار کنید مرحله 1 برای بازگشت به macOS آب و برق منو.

همانطور که با عدد شما همچنین می توانید انتخاب کردن به استفاده از یک برنامه نرم افزار به طور خودکار این فرایند را برای شما. ما مشخص شده برخی از محبوب ترین پاک کردن برنامه های زیر.

دریافت کمک در حذف یک درایو سخت کامپیوتر

شاید شما دقیقا تکنولوژی زرنگ و دانا و یا به سادگی نمی خواهید به بدون هیچ زحمتی با آن طرف از همه چیز. اگر شما احساس می کنید مثل شما نیاز به یک دست یاری به طور دائم و حذف ایمن فایل های قدیمی در اینجا چند منابع برای کمک به.

 • شما می توانید کامپیوتر خود را به یک تکنولوژی و خدمات مانند Geek Squad.
 • چند ارائه دهندگان خدمات اینترنت با اختیاری خدمات امنیت زندگی می کنند و کمک های فنی به شما کمک کند با این کار پاک کردن فایل های قدیمی مانند Cox Security Suite و مرز حق بیمه من Tech Pro.
 • خرید نرم افزار برای پاک کردن هارد دیسک خود را.

بهترین نرم افزار برای پاک کردن یک درایو سخت کامپیوتر

نسبتا ارزان نرم افزار در دسترس است به پاک کردن داده ها از یک کامپیوتر و یا مک. انتخاب نرم افزار است که با این نسخهها کار بهترین برای شما بر اساس چه نوع از کامپیوتر استفاده می کنید و اگر شما نیاز به حذف چند دستچین فایل ها و یا پاک کردن کل هارد دیسک.

هنگامی که شما با موفقیت خود را حذف داده های قدیمی کامپیوتر خود را در شکل خوب برای بازیافت و یا دوباره هدیه به یک مالک جدید است. و شما ممکن است دریابید که کامپیوتر خود و یا مک اجرا کنید سریع تر بیش از حد.

می خواهید برای پیدا کردن ساده دیگر کامپیوتر و اینترنت how-tos? بررسی بازگشت در مرکز منابع و یا به دنبال کارشناسان ما در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im