چگونه به پوشیدن مهندس چکمه ؟

من عاشق نگاه مهندس چکمه. چیزی که در مورد قطعه ای از چرم و راه آن patinas علاوه بر نیمه غربی احساس از آن.

وجود دارد برخی از آنهایی که خوب وجود دارد اما من به تازگی به دست آورد اواسط ردیف جفت سفید. من می توانید آنها را بر روی موتور سیکلت با هیچ مسئله به عنوان دنده دنده. اما من مبارزه با چگونه معمولی آنها را می پوشند. من می خواهم به خرید برخی از آنهایی که خوب از استاد سازان, اما من نمی دانم که چگونه به آنها را می پوشند و نفرت را به سرمایه گذاری پول قبل از اینکه بدانند که از.

نفس نفس زدن بیش از بوت (نوزاد دست انداز):
ترین و باریک اتصالات شلوار نمی خواهد به راحتی به بیش از آنها را. زمانی که آنها انجام آنها تمایل به کشیده و چرم توده تا از خورده شدن زیر.

نفس نفس زدن در بوت (به Gaucho):
کمی در چهره خود را با این نگاه است. وجود دارد مقدار زیادی از توجه به بوت شدن بیش از حد براق و سگک آن را بیشتر از آن. شما ممکن است مناسب در یک دوچرخهسواری بار با این نگاه است.

رول کاف در بالای بوت (به Highwater):
بزرگ برای نجات زنان و کودکان از فصلی و جاری شدن سیل, اما قطعا ساخت یک بیانیه است.

خرید انواع شلوار (00 بوت cut):
من حدس می زنم دیگر از گزینه است برای خرید برخی از کشورها ضعیف اتصالات شلوار و من حدس می زنم که هدف از آن وحشتناک بوت کات شلوار جین در سال 2000. خرید شلوار برای پوشیدن با خاص جفت کفش به نظر نمی رسد مانند عملی ترین گزینه است.

چگونه شما می پوشند مهندس چکمه ؟ ذهن کنجکاو می خواهید بدانید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>