چگونه به پوشیدن یک پیراهن سفید

اول درک آنچه یک پیراهن سفید است. این یک citified پیراهن رسمی پیراهن, طبقه فوقانی پیراهن. سفید نشان می دهد که خاک به آسانی. آن را سخت به حذف و از آن استفاده می شود سخت تر است. سفید در نزدیکی پوست استفاده می شود علامت گذاری پول است. این بدان معنی است که شما تا به حال بسیاری از پیراهن و کسی برای تمیز کردن آنها.

سفید است نه یک کشور ، سفید با پشم ونخ راه راه است علامت یک دست نشانده کسی که می داند تنها که سفید است “رسمی” و متناسب با ژاکت “رسمی” به طوری که آنها “با هم بروید.” سفید با قهوه ای در دسترس نباشد نمی توان رد کرد اما از آن است که برای n00bs.

سفید است که تقریبا هرگز خوب با یک فرد ژاکت. Doc می توانید صحبت کنید همه او می خواهد در مورد 60s و او نمی خواهد تغییر ذهن من در مورد این. برای هر فرد قنتد, ژاکت دسته کوچک موسیقی جاز شما می توانید از فکر می کنم این درست نیست که یک پیراهن آبی خواهد بود اما بهتر است که یک پیراهن سفید اشتباه است. تنها استثنا این است که یک جارچی و خاکستری فرسوده در شب. (یک جارچی و khakis–با نام مستعار “کالیفرنیا توکس”– خواسته های یک پیراهن آبی.) یک ژاکت و یک پیراهن سفید در روز است “اشتباه” اما آن را نیز هرگز بهترین انتخاب است. یک پیراهن سفید پوشیده با یک جارچی واقعا باید یک دکمه به پایین و نباید هرگز کافهای فرانسه.

سفید است و تصور می شود که زمینه مناسب برای انواع روابط یک “بوم خالی است.” اما این طوری نیست. بسیاری از رنگ نگاه کاملا وحشتناک با سفید: زرد, نارنجی, زنگ, اسطو خودوس عادی, بنفش, تقریبا تمام سبزی. حتی قرمز بسیار رایج بریده شده با رنگ سفید همیشه به نظر می رسد بهتر است در یک پس زمینه آبی رنگ (که شما باید پوشیدن قرمز درست روابط) و کبود و یا مارون بهتر به نظر می رسد در برابر صورتی.

بنابراین آیا کار با سفید ؟ از همه مهمتر نیروی دریایی. سیاه و سفید. خاکستری است. نقره ای. ترکیبات آن است. برخی بسیار رنگ پریده (منظورم این است که بسیار رنگ پریده بسیار رنگ پریده در آن طول می کشد یک ثانیه به رسمیت شناختن آنچه که آنها واقعا هستند) مدال طلا و سبزی. هر سایه ای از رنگ آبی به خصوص سبک بلوز که بهترین نگاه در مقابل سفید.

مناسب باید آبی یا خاکستری است. قهوهای مایل به زرد با سفید است “پیشرفته” نگاه که می تواند خوب باشد اما اجازه ترک که در حال حاضر به کنار. آبی و یا خاکستری است. تیره کت و شلوار و پیراهن سفید و کراوات تیره بزرگ شب رسمی نگاه کنید. اما اگر شما در حال بیرون رفتن را کراوات سبک تر از کت و شلوار. با یک دست کت و شلوار و پیراهن سفید پوشیدن یک کراوات تیره. آیا پوشیدن کت و شلوار نور پیراهن سفید و نور کراوات یا حداقل مراقب باشید.

اگر کت و شلوار خاکستری و کراوات باید آبی باشد. اگر کت و شلوار آبی و کراوات باید در خاکستری نقره ای سیاه و سفید خانواده و یا به هر حال یکی از رنگ های دیگر. این است ironclad آن را فقط به نظر می رسد کمی بهتر از آبی در آبی یا خاکستری در خاکستری است. هر چند به صورت رسمی روز, رویداد, خاکستری کت و شلوار و پیراهن سفید و کراوات نقره ای بهترین گزینه است. به صورت فوق العاده تصفیه شده, اما همچنین بسیار متین سعی کنید با یک کت و شلوار آبی و سفید و پیراهن و کراوات سیاه و سفید. این بهتر است محدود به زمان شب.

مگر آن الگوی عروسی انواع (چک و فرش) انجام می پوشند نه خود پشم روابط با یک پیراهن سفید.

پیراهن سفید تقریبا همیشه تقاضا کفش های سیاه و سفید. اگر بیشتر گاه به گاه لباس (جارچی & white BD), سمور یا راسو جیر است یک جایگزین مناسب و معقول از آنجا که شما باید پوشیدن کفش های سیاه و سفید با یک جارچی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>