چگونه برای به اشتراک گذاشتن رمز عبور Wi-Fi از آی فون خود را

اگر شما مهمان در خانه خود را, آنها ممکن است درخواست شما به اشتراک گذاری Wi-Fi رمز عبور به طوری که آنها می تواند به کاهش استفاده از داده تلفن همراه خود را و لذت بردن از امن مرور خود را امن خانه شبکه Wi-Fi.

اما رمز های باید انجام شود با دقت و انتخابی. در برخی از موارد شما ممکن است می خواهم به دادن رمز عبور خود را به دلایل امنیتی. در دیگران آن را به این دلیل که رمز عبور بسیار طولانی و پیچیده آن را بدون هیچ زحمتی برای اتصال.

اگر شما دو دستگاه های iOS در حال حاضر به اینترنت متصل می شوند و در انتظار اتصال شما می توانید به اشتراک گذاری Wi-Fi رمز عبور در واقع بدون به اشتراک گذاری آن. به عبارت دیگر شما می توانید با استفاده از آی فون خود را اجازه می دهد تا دستگاه دیگری برای اتصال به شبکه بی سیم بدون, دستی, رمز ورود.

چگونه برای به اشتراک گذاری Wi-Fi در آیفونs

شما می توانید به اشتراک گذاری رمز عبور Wi-Fi از آیفون به آیفون? بله! اولین, شما نیاز به مطمئن شوید که شما یک نسخه به روز شده از سیستم عامل iOS در حال اجرا در هر دو اپل. اپل از Wi-Fi رمز عبور-قابلیت به اشتراک گذاری در iOS 11, بنابراین مطمئن شوید که شما بر روی آن و یا نسخه های بعد. شما همچنین نیاز به روشن کردن Wi-Fi و بلوتوث هر دو دستگاه.

همچنین, شما نیاز به اضافه کردن ID اپل خود را و اتصال آی فون اپل ایدی. اگر هر دو آنها با استفاده از همان ID اپل شما باید بدون مشکل. اما اگر شما در حال تلاش برای به اشتراک گذاشتن رمز عبور با اچ آی فون, شما نیاز به اضافه کردن یکی دیگر از ID اپل به لیست مخاطبین خود را.

هنگامی که تمام مجموعه خود را آی فون و دیگر دستگاه های که شما می خواهید برای به اشتراک گذاری Wi-Fi رمز عبور با. شبیه به اتصال از طریق بلوتوث, شما باید زمان آسان تر و قوی تر از اتصال اگر دستگاه در حال نزدیک شدن به یکدیگر است.

در دستگاه دریافت مراحل زیر را:

 • برنامه تنظیمات را باز کنید.
 • را انتخاب کنید از Wi-Fi.
 • برو به انتخاب یک شبکه… را انتخاب کنید و Wi-Fi شما می خواهید برای اتصال به.

در حال حاضر از آن زمان برای دستگاه میزبان برای به اشتراک گذاشتن دسترسی داشته باشید. در آن آی فون مراحل زیر را دنبال کنید:

 • شما باید یک هشدار پاپ آپ درخواست اگر شما می خواهید برای به اشتراک گذاشتن خود را از Wi-Fi.
 • را انتخاب کنید و ارسال رمز را فشار دهید.
 • گوشی خود را به اشتراک گذاری دسترسی به Wi-Fi با درخواست تلفن.

پس از رمز عبور با موفقیت به اشتراک گذاشته شده شما باید قادر به انجام شد ضربه بزنید.

سوالات متداول Wi-Fi رمز های

شما می توانید به اشتراک گذاری رمز عبور Wi-Fi از آیفون به اپل ؟

در حالی که شما می توانید به اشتراک گذاری رمز عبور Wi-Fi با همان مراحل بالا را اگر شما با استفاده از آی فون و آی پد وجود دارد هیچ راهی برای به اشتراک گذاری خود را واقعی آیفون رمز عبور با قرص iPad.

شما می توانید به اشتراک گذاری رمز عبور Wi-Fi از آیفون به آندروید?

بله. از آنجا که دستگاه های آندروید کار نمی در iOS سیستم عامل شما نیاز به مراحل مختلف. اولین, شما نیاز به دانلود یک ژنراتور کد QR بر روی آی فون. یک نرم افزار مانند کدهای ویژوال یا Qrafter این ترفند را انجام دهد.

هنگامی که شما راه اندازی نرم افزار شما قادر خواهید بود برای ایجاد یک کد QR برای خانه خود را از Wi-Fi رمز عبور. هنگامی که شما می خواهید به رمز عبور به یک دستگاه اندروید به سادگی باز کردن کد QR بر روی آی فون خود را و اسکن آن را با آندروید. شما می توانید آن را اسکن با دوربین خود را و یا یک گروه اختصاص داده های اسکنر QR app. یک پیام پاپ آپ در آندروید به تایید اتصال به شبکه است.

شما می توانید به اشتراک گذاری رمز عبور Wi-Fi از مک بوک برای آی فون?

بله. چون مک بوک و اپل دستگاه های اپل خود نرم افزار با این نسخهها کار بیشتر یکپارچه. این اجازه می دهد تا به صورت ساده انتقال فایل داده ها پشتیبان گیری و Wi-Fi رمز های.

اتصال مک بوک خود را به Wi-Fi و قرار دادن آی فون خود را در کنار آن. بر روی آی فون را انتخاب کنید شبکه Wi-Fi شما می خواهید برای اتصال به (آن را باید در همان شبکه به مک بوک متصل است). بر روی مک خود را, شما باید یک pop-up message درخواست دسترسی به Wi-Fi رمز عبور. شما کلیک کنید به اشتراک برای دسترسی به آی فون.

توجه داشته باشید که شما نیاز به در حال اجرا macOS سیرا بالا و یا نسخه های جدیدتر.

اگر مراحل بالا کار نمی کند?

اگر شما با داشتن مشکل با هر یک از مراحل فوق موارد زیر را امتحان کنید راهنمایی عیب یابی:

 • مطمئن شوید که شما در iOS به روز شده است. برو به تنظیمات > عمومی و به دنبال هر موجود به روز رسانی نرم افزار.
 • بررسی شما باید یکی دیگر از ID اپل را نجات داد. اگر آن را در لیست مخاطبین خود را به iOS اتصالات کار نخواهد کرد.
 • خود را راه اندازی مجدد دستگاه. این شامل آیفون, اپل, مک بوک و دستگاه های آندروید.
 • Wi-Fi و خاموش. گاهی اوقات شما فقط نیاز به قطع ارتباط و اتصال مجدد برای تنظیم مجدد دستگاه شما اتصال.
 • خود را راه اندازی مجدد شبکه Wi-Fi. جدا از روتر و مودم برای حداقل 60 ثانیه قبل از متصل کردن آنها را پشت در.
 • قرار دادن دستگاه در نزدیکی. اگر شما می توانید محل دستگاه های side-by-side برای اطمینان از یک اتصال بی وقفه.

حرکت رو به جلو خود را با Wi-Fi

برای اطلاعات بیشتر در مورد تامین امنیت و بهینه سازی خانه خود را از Wi-Fi می باشد که برای ارتباط با کارشناسان ما در Facebook و Twitter و مطمئن شوید که به نشانه های ما مرکز منابع.

فروشگاه اینترنتی طرح

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>