چگونه به راه اندازی سرویس اینترنت


در Allconnect ما کار به ارائه اطلاعات با کیفیت با سرمقاله صداقت. در حالی که این پست ممکن است ارائه می دهد و از ما نظرات خود ما هستند. در اینجا چگونه ما پول است.

چگونه به راه اندازی سرویس اینترنت

راه اندازی سرویس اینترنت می تواند یک وظیفه دلهره آور به خصوص اگر شما برای اولین بار اینترنت خریدار و یا فقط نقل مکان به یک منطقه جدید. اما ترس نیست! ما انجام داده ایم پژوهش و بلند کردن اجسام سنگین برای شما. همه شما باید انجام دهید این است که انتخاب یک ارائه دهنده اینترنت و برنامه ریزی که متناسب با عادات مرور خود را. مراحل زیر را دنبال کنید تا به سرعت و به راحتی به اینترنت با سرعت بالا در خانه خود را.

سه مرحله آسان به اینترنت در خانه شما

مرحله 1: مقایسه ارائه دهندگان و برنامه

تعیین محل ارائه دهندگان اینترنت در منطقه شما. در نظر گرفتن نوع اتصال در دسترس سرعت اینترنت, شروع, قیمت, قابلیت اطمینان خدمات, قرارداد, طول و بسته نرم افزاری که ساخت انتخاب شما.

مرحله 2: سفارش سرویس اینترنت شما

هنگامی که شما تعیین کرده اید خود را ارائه و طرح سفارش آنلاین و یا با ما تماس بگیرید در 833.242.0802. ما جمع آوری برخی از اطلاعات اولیه به شما ثبت نام و برنامه ریزی قرار ملاقات خود را با جدید ارائه دهنده خدمات اینترنت (ISP).

مرحله 3: راه اندازی سرویس اینترنت شما

را انتخاب کنید بین تماس با ما و یا خود نصب و یا نصب حرفه ای. اگر شما را انتخاب کنید نصب حرفه ای جدید خود را ارائه دهنده اینترنت خواهد آمد به خانه خود و جسمی شما برای اتصال به شبکه است.

در این صفحه:

چگونه به راه اندازی تجهیزات اینترنت

به طور معمول خود را ارائه خواهد شد ارسال یک تکنسین برای تکمیل نصب و راه اندازی تجهیزات خود را برای شما. اما گاهی اوقات شما همچنین می توانید انتخاب کنید برای انجام یک تماس و یا خود نصب کنید, به خصوص در حال حاضر به عنوان ارائه دهندگان اینترنت پاسخ به COVID شیوع. هنگامی که شما سفارش خود را اینترنتی و خدمات خود را cable, DSL, ماهواره یا فیبر اینترنت مودم در دست شما آماده برای راه اندازی روتر بی سیم خود را.

یک مودم و روتر

تصمیم می گیرید اگر شما می توانید به جای خرید یا اجاره خود مودم و روتر. اجاره می تواند ساده تر اما خرید می تواند به شما صرفه جویی در پول در دراز مدت.

چه تفاوت بین دو قطعه از تجهیزات ؟

 • یک مودم را از اتصال به اینترنت به صفحه اصلی خود را از سرویس دهنده اینترنت شما.
 • روتر طول می کشد اتصال به اینترنت از مودم شما و توزیع آن را به دستگاه های مختلف متصل به شبکه خانگی خود را.

علاقه مند به خرید تجهیزات خود را? اتمام راهنماهای ما در ارائه دهنده خاص سازگار با مودم و روتر:

اتصال روتر به شبکه ارائه دهنده خدمات

این مرحله ممکن است به نظر می رسد از روی حیله و تزویر اما اتصال روتر به شبکه اینترنت راحت تر از آن برای تلفن های موبایل.

 • اول کابل شرکت کابل کواکسیال, تلفن شرکت DSL خط تلفن ماهواره ای شرکت خط داده و یا فیبر نوری داده ها شرکت ها خط و اتصال آن به مودم.
 • سپس نگاهی به اترنت کابل را از مودم و اتصال آن به روتر بی سیم خود را.
 • در حال حاضر پلاگین در کابل قدرت را از هر دو دستگاه به نوبه خود هر دو آنها را و اجازه دهید آنها را کالیبره کردن و برقراری ارتباط با یکدیگر را برای چند دقیقه. شما خواهید دید که چراغ را در هر دو دستگاه سوسو زدن به جلو و عقب برای در حالی که کمی.

امروزه بسیاری از Isp ها نیز ارائه ترکیب مودم/روتر واحدهای بنابراین شما حتی ممکن است قادر به وصل خود کابل را به یک قطعه از تجهیزات اساسا ترکیب مراحل یک و دو بالا.

راه اندازی خود را امن Wi-Fi

هنگامی که همه چیز تمام شده است در وصل خود را تنظیم روتر Wi-Fi را از طریق رابط وب قبل از اینترنت پورتال است که اجازه می دهد تا به شما برای ایجاد و حفظ خانه خود را از Wi-Fi. برای انجام این کار:

 • قرار دادن دستگاه به طور پیش فرض آدرس IP پیش فرض ورود اطلاعات. این خواهد بود که در پشت روتر یا دستگاه دستی. (می خواهید بیشتر بدانید ؟ پیدا کردن پاسخ به این سوال که چه چیزی است که یک آدرس IP است.)
 • باز کردن یک مرورگر وب و تایپ آدرس IP.
 • پس از راه اندازی جادوگر رفتن را از طریق منوها و تغییر خود را از Wi-Fi رمز عبور ورود به سایت (برای حفظ شبکه خود را امن) و آن نام و نام خانوادگی (در صورت تمایل به آن چیزی است که به راحتی قابل تشخیص مانند “AGreatDayToWifi”).

چه اتفاقی می افتد ؟ پس از راه اندازی روتر دریافت یک مکان پروتکل اینترنت (IP) آدرس در وب است. سرور در باطن از اینترنت ارتباط خود را با بی سیم روتر و روتر مسیرهای که اطلاعات ترافیک به دستگاه های مناسب در شبکه خانگی خود را.

شروع به گشت و گذار در وب است!

در نهایت به بخش های سرگرم کننده! شما در حال حاضر باید حاضر و آماده برای لذت بردن از وب از راحتی از خانه خود را. اگر شما دچار مشکل با روتر بی سیم خود را پس از راه اندازی حتما به ISP خود تماس بگیرید و اجازه دهید آنها را می دانم به طوری که آنها می تواند کمک به حل و فصل موضوع برای شما است.

نیاز به کمک دارید با تماس با ISP خود را با بخش خدمات مشتریان? ما رو شما پوشش داده شده است.

چگونه به رفع رایج اتصال به اینترنت مشکلات

می توان آن را خسته کننده هنگامی که شما به اینترنت نیست و به درستی کار می کند. در اینجا ما آدرس برخی از رایج اتصال به اینترنت رفع مشکلات و نحوه رفع آنها.

چگونه به رفع مشکل کاهش سرعت اینترنت

وجود دارد چهار اولیه پتانسیل علل ریشه ای که ممکن است کم کردن سرعت سرعت اینترنت شما — کامپیوتر دستگاه های شبکه را در شبکه خود و یا ISP خود را. در اینجا سریع راهنمای عیب یابی برای هر منطقه است. اگر شما مطمئن نیستید که کدام یک از این ممکن است باعث آهسته خود را به اینترنت فقط پایین لیست بروید و سعی کنید برای از بین بردن هر یک تا زمانی که شما پیدا کردن مقصر.

کامپیوتر خود را

اگر شما فکر می کنید کامپیوتر شما ممکن است مشکل این مراحل را دنبال کنید:

 1. راه اندازی مجدد کامپیوتر شما و بستن تمام برنامه ها به جز مرورگر.
 2. غیر فعال کردن همه نرم افزار ضد ویروس و فایروال. دوباره فعال کردن آن بعد از آن برای محافظت از کامپیوتر خود را از آسیب.
 3. اجرای یک اسکن کامل از کامپیوتر خود را برای ویروس ها و حذف هر گونه ویروس ها یافت می شود. ویروس ها می توانید با استفاده از پهنای باند و باعث کندی.
 4. اگر شما یک مرورگر اینترنت و استفاده از آن برای رد کردن اگر مرورگر برای اولین بار است که در گسل.
 5. درخواست به روز رسانی های امنیتی را برای مرورگر خود و ارتقاء مرورگر خود را به آخرین نسخه.
 6. خود را امن کابل اترنت در کامپیوتر و روتر.

دستگاه های شبکه

دستگاه های شبکه مانند مودم و روتر می توانید این را با توجه به ترافیک سنگین اما همچنین می تواند تحت تاثیر فیزیکی عناصر مانند جایی که مودم واقع شده است در خانه خود را و یا حتی آب و هوای نامساعد. این مراحل را امتحان کنید برای رد کردن هر گونه مسائل دیگر.

 1. راه اندازی مجدد تمام دستگاه های شبکه از جمله روتر و مودم DSL.
 2. بررسی کنید که تمام کابل های شبکه امن هستند.
 3. (DSL تنها): بررسی تمام DSL فیلتر به درستی متصل شده و امن است. استفاده از یک فیلتر برای هر دستگاه تلفن. برای استفاده از DSL فیلتر به درستی قرار دادن آن را به تلفن دیوار جک برای اولین بار, سپس وارد کابل تلفن به مودم های فیلتر.

شبکه

شبکه خانگی خود را ممکن است باعث آهسته خود را, اینترنت, بنابراین سعی کنید این نکات را به رفع هر گونه مسائل شبکه.

 1. بررسی کنید که آیا این مسئله رخ داده بی سیم و یا اتصال مستقیم.
 2. اگر تنها بی سیم دارای یک موضوع و سپس بررسی روتر بی سیم تنظیمات. بررسی کنید که بدون خطا وجود دارد با دستگاه های بی سیم شما.
 3. سعی کنید به حرکت می کند خود را بی سیم کامپیوتر و نزدیک به روتر. بی سیم دارای دامنه محدود تا حرکت آن نزدیک تر حل و فصل می توانید کندی مسائل.
 4. اگر ارتباط مستقیم است و این موضوع جای بالقوه معیوب کابل اترنت.

ارائه دهنده خدمات اینترنت

یکی از راه های شناسایی اگر ISP شما است که در گسل است که در حال اجرا در یک تست سرعت اینترنت. زیر کلیک کنید برای بررسی فعلی خود را به سرعت اینترنت. سپس مقایسه نتایج آزمون برابر بسته سرعت است که شما خریداری شده از ISP خود را.

تست سرعت باید حداقل 65 درصد از این آگهی با سرعت. برای مثال اگر سرعت تست 1.0 مگابیت در ثانیه و آگهی با سرعت 1.5 مگابیت در ثانیه و سپس شما در حال گرفتن حدود 67%. یک درصد پایین تر نشان می دهد که ISP شما است که به احتمال زیاد در گسل. تماس با ISP خود را بلافاصله و اجازه دهید آنها را می دانیم که نتایج خود را عیب یابی.

به عنوان یک قاعده کلی, مطمئن شوید که شما به خوبی در مورد انجام به روز رسانی و شروع مجدد برای دستگاه های خود را. اگر سرعت اینترنت شما را بهبود نمی یابد ممکن است زمان برای تغییر ارائه دهندگان خدمات اینترنت. امروز با ما تماس بگیرید و ما می خواهیم مطمئن شوید که به شما در تنظیم یک ارائه دهنده است که بهتر مناسب نیازهای شما.

پیدا کردن راه های دیگر برای دریافت بیشتر از پهنای باند خود را با پیروی از این مرکز و ثبت نام به صورت هفتگی ما Allconnect عضویت در خبرنامه.

Lisa Iscrupe Lisa Iscrupe

@allconnect

لیزا با استفاده از سالها تجربه در فروش و خدمات مشتری برای اینترنت-ارائه دهندگان تلویزیون به اطلاع او نوشتن در پهنای باند. کار او شده است اشاره شده توسط سی ان ان و دیگر منابع ملی. … بیشتر بخوانید

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net