چگونه به قاضی کفش ،

سلام به همه!

به تازگی من شده است snooping اطراف به جستجو برای برخی از کفش با کیفیت خوب (300-500$ range) به جای من کت و شلوار عروسی (رویال آبی دو تکه MTM. زمانی که آن می رسد و من مطمئنا آپلود عکس + خیاط نقد و بررسی).
من در اسرائیل زندگی می کنند و متاسفانه من به این نتیجه رسیدم که تنها وجود دارد نه “ظریف/سبک کلاسیک” فرهنگ در اینجا – در حالی که من می توانم در مورد دلیل این واقعیت است که وجود دارد هیچ با کیفیت خوب به توان در اینجا یافت تا آنجا که من دیده ام. این یا عادی مصرف کننده کفش (Rockport, آلدو, و غیره.) و یا “پایان بالا” مارک های مد – رئیس گوچی, D&G و چنین جایی که من آمده ام به تحقق بخشیدن به شما پرداخت بیشتر برای نام تجاری نسبت به کیفیت.

در جستجوی من در بر داشت یک محل کوچک متعلق به این زن و شوهر که مبادرت به فروش لباس های زیبا (لباس و کفش) با قیمت مناسب. من یک جفت از راهب تسمه دوست دارم و تصمیم گرفت به آنها را خرید. آمدن به خانه من نمی تواند کاملا از پیدا کردن هر گونه اطلاعات بر روی نام تجاری “گلف & سبز”. آنها گفته می شود در ایتالیا ساخته شده و در حال مشخص شده به عنوان “ساخته شده در ایتالیا” در رسمی واردات بلیط در جعبه اما من هیچ اطلاعات در نام تجاری در هر نقطه.
در حالی که کفش را احساس می کنم مثل یک کیفیت مناسب جفت من واقعا نمی دانم که چگونه به قضاوت در مورد کیفیت و واقعا درک کمک کند.

یک زن و شوهر از سخنان من احساس می کنم لازم است:

  • من آنها را به خاطر آنها نگاه و احساس خوب, حتی اگر آنها به نوبه خود به پایین من با کیفیت خوب با آن (دیگری من می خواهم در پست در اینجا قبل از خرید)
  • تنها احساس می کند و مانند یک چرم تنها و بنابراین آیا این کفش ها بدن.
  • آنها همچنین فروش لباس و کت ساخته شده توسط “گلف & سبز”. در حالی که من نمی دانم که بیش از حد در مورد کفش – من می تواند قاضی یک دست کت و شلوار. مناسب احساس خوب بودند و ساخته شده از مواد با کیفیت خوب و مناسب و معقول به نظر می رسید کیفیت ساخت – که منجر به فرض که کفش نیز خوب است.
  • کفش هزینه ~$250. در حالی که این یک high-end قیمت “G&G” اینکه یک ناشناس با نام تجاری می تواند پایین تر “با نام تجاری مالیات” بنابراین در حالی که من انتظار نداریم که 5000 کفش با کیفیت برای سرقت, من شگفت زده نمی شود اگر آنها در حال شایسته است یا نه.

متصل هستند و برخی از تصاویر. من واقعا به کمک شما قدردانی.
با تشکر!
2.jpggolfngreen.jpg3.jpg

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im