چگونه به بهبود بدن تا لباس مناسب بهتر است ؟ (wide hips)

OP شما باید یک مشترک ‘ساخت های ورزشی’ مشکل به اشتراک گذاشته شده توسط بچه ها با پاهای قوی. آن را بعید است که شما می توانید افزایش یا کاهش اندازه قطعات بدن شما ذکر آن ابعاد تعیین شده توسط استخوان های شما را و شما در حال حاضر در حال کار کردن به نظر می رسد. مگر اینکه شما فقط شنا بدون لگد زدن پاهای خود را و یا چیزی وجود دارد به هیچ وجه شما ساخت تا خود را بالا و مناسب و معقول قلبی بدون ساختمان تا خود قدس/ gluet.

کلید این است که به پوشیدن لباس مناسب. آن را به یک مقدار زیادی از آزمایش, اما من حدس است که شما می خواهم بهترین را می پوشند بسیار تیره و شلوار جین باریک اما نه محکم به باسن خود را و قدس بصری عقب رفتن. شما لزوما می خواهید به جفت که با یک پیراهن نور از چشم کشیده خواهد شد به بالاترین کنتراست خواهد شد که کمر خود را (که در آن پیراهن با شلوار تیره). من می خواهم برای یک رسانه تیره و پیراهن (یعنی پیراهن جین و یا نظامی پیراهن) است که سینه جیب نورد تا آستین یقه و سپس برخی از نور محو شدن در ناحیه شانه. که ‘action’ در ناحیه شانه را جلب چشم خود را به بهترین دارایی و گسترده ای پایین تنه و باسن ها/پاهای حالا شما با دادن V. اگر ما در حال صحبت کردن در مورد گشوده تریل/مانتو اسپرت خود را flowiness در ناحیه مفصل ران است و به رسم چشم به ساختار شانه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>