نحوه دریافت اینترنت با سرعت بالا و بدون کابل و یا یک خط تلفن

که ما با استفاده از اینترنت بیشتر مردم با استفاده از خانه خود را در خطوط تلفن و کابل کمتر است. در واقع بسیاری از خانواده ها در حال حاضر استفاده از گوشی های هوشمند خود را به عنوان راه اصلی آنها مشاهده محتوا از سایت های جریان مانند Netflix و Hulu.

این امر منجر به طناب, برش, که در آن مردم خود را لغو کابل TV اشتراک در حمایت از جریان.

با استفاده از آخرین ابزارهای آن را آسان تر از همیشه به جریان محتوا به تلویزیون در اتاق نشیمن خود را به طوری که شما را گیر بر روی صفحه نمایش کوچک گوشی های هوشمند خود را.

با توجه به پیش بینی eMarketer, 19.9% یا 25.3 میلیون خانوار هستند انتظار می رود به قطع بند ناف تا پایان سال 2020 است.

بنابراین وقت آن است که برای شما به قطع طناب ،

اگر شما می خواهید برای دریافت سرویس اینترنت بدون کابل و یا یک خط تلفن ما به شما برخی از نکات و راه هایی که شما می توانید دسترسی به اینترنت بدون کابل و یا صفحه اصلی خدمات تلفن.

به عنوان شما در حال بررسی این گزینه ها نگه دارید در ذهن است که برخی از طرح اینترنت ممکن است در دسترس در منطقه شما. خود را گزینه های اینترنت بستگی به ارائه دهنده اینترنت و اتصال به انواع ارائه شده در خانه خود را.

بهترین راه برای دریافت اینترنت بدون کابل در تلویزیون

 1. اینترنت Dial-up
 2. اینترنت DSL
 3. فیبر نوری اینترنت
 4. ثابت و اینترنت بی سیم
 5. برهنه DSL
 6. اینترنت ماهواره ای

پیدا کردن جایگزین برای اینترنت و کابل و یا اینترنت بدون خط تلفن بستگی دارد که در آن شما زندگی می کنند و چه خدمات در دسترس در نزدیکی شما.

شانس هستند شما احتمالا باید گزینه های چند. در ادامه به یادگیری بیشتر در مورد چگونه به اینترنت با سرعت بالا و بدون کابل و یا یک خط تلفن.

ارزان ترین خدمات اینترنت بدون تلفن

اینترنت این برنامه ها دستور داد با ارزان ترین قیمت بنابراین شما می توانید مقایسه اینترنت ارزان-تنها گزینه است.

 • گیاهی شبیه شاهبلوط هندی پهنای باند اینترنت – $9.99 mo.* با شروع از 10 مگابیت در ثانیه
 • مرزی به سادگی پهنای باند – $27.99/mo.* با شروع از 6 مگابیت در ثانیه
 • Cox اینترنت استارتر – $29.99/mo.* با شروع از 10 مگابیت در ثانیه
 • Xfinity عملکرد استارت اینترنت – $29.99/mo.* با شروع از 15 مگابیت در ثانیه

برخی از شرکت های فوق اجرای تبلیغات است که به شما اجازه دریافت اینترنت خود را حتی پایین تر. اتمام مستقل معاملات اینترنتی در Allconnect®.

سنتی خدمات اینترنت گزینه های بدون خط تلفن

در حالی که بسیاری از ارائه دهندگان اینترنت و تلویزیون بسته نرم افزاری مستقل اینترنت گزینه خوبی است اگر شما می خواهید خانه Wi-Fi اما نمی خواهم به پرداخت هزینه اضافی برای تلویزیون و تلفن.

ارائه دهندگان مانند AT&T CenturyLink مرزی و Xfinity ارائه حداقل یک مستقل اینترنتی برنامه گزینه است. آنها ممکن است به عنوان ارزان به عنوان برنامه از برخی از منطقه ای ارائه دهندگان مانند گیاهی شبیه شاهبلوط هندی پهنای باند اما تقریبا هر اینترنت ارائه دهنده خدمات اینترنتی-تنها برنامه است.

اگر شما سنگین کاربر اینترنت تماشای تلویزیون از طریق پخش آنلاين خدمات (مانند Netflix و Hulu آمازون نخست) و یا استفاده از تلفن همراه خود را به عنوان تلفن اصلی شما پس از آن تنها با داشتن Wi-Fi را در خانه برای شما کامل است. شما احتمالا نمی نیاز به کابل و یا خدمات تلفن.

بنابراین اگر شما می خواهید به قطع طناب کابل نگران نباشید شما هنوز هم می توانید از اینترنت بدون کابل و یا یک خط تلفن. فقط تماس با ارائه دهنده خود را به مستقل و گزینه های اینترنت در منطقه شما.

ارزان ترین کابل اینترنت بدون تلویزیون

اینترنتی زیر-تنها برنامه ها دستور داد با ارزان ترین قیمت بنابراین شما می توانید مقایسه ارزان پهنای باند گزینه های.

 • گیاهی شبیه شاهبلوط هندی پهنای باند اینترنت – $9.99/ماه.* با شروع از 10 مگابیت در ثانیه
 • Shentel اینترنت – $19.99/ماه.* شروع در 3 مگابیت در ثانیه
 • Cox اینترنت استارتر – $29.99/mo.* با شروع از 10 مگابیت در ثانیه
 • Mediacom اینترنت 60 – $29.99/mo.* با شروع از 60 مگابیت در ثانیه
 • Xfinity اینترنت – $29.99/mo.* با شروع از 15 مگابیت در ثانیه
 • مطلوب 20 – $29.99/mo.* شروع در 20 مگابیت در ثانیه

چگونه برای لذت بردن از اینترنت و کابل و بدون کابل در تلویزیون

هنگامی که مردم می گویند کلمه “کابل” آنها اغلب فکر می کنم آن را با اشاره به خدمات تلویزیون. اما کابل شرکت های ارائه بسیار بیشتر از تلویزیون کابلی.

فروشگاه کابل اینترنت و تلفن

کابل شرکت همچنین می توانید ارائه های دیجیتال خدمات تلفن و اینترنت با سرعت بالا را به خانه خود را. کابل ارائه دهندگان اینترنت با استفاده از همان کابل کواکسیال است که متصل به تلویزیون شما را به اینترنت. برای اینترنت که انجام می دهد به سرعت آگهی کابل اینترنت یک گزینه خوب است.

اگر خطوط کابلی اجرا را از طریق محله خود را, شما به احتمال زیاد می تواند اتصال به اینترنت در هیچ زمان و در همه. شما لازم نیست که برای عضویت در یک کابل تلویزیون برنامه برای لذت بردن از یک اتصال به اینترنت.

امکان استفاده از شامل Wi-Fi hotspots

به عنوان پاداش اضافه شده اگر شما مشترک به کابل اینترنت در صفحه اصلی خود و ارائه دهنده احتمالا به شما می دهد دسترسی رایگان به تمامی نقاط Wi-Fi در اطراف شهر.

در سال 2012, طیف مطلوب کاکس و Xfinity تمام اعلام کرد که پهنای باند خود را به مشتریان می تواند دسترسی به هر یک از دیگر مترو Wi-Fi را به صورت رایگان. کابل اینترنت شرکت تماس با این شبکه به اشتراک گذاشته شده از بیش از 500 ، 000 نقاط “CableWi-Fi” به عنوان یک فرمت از Wi-Fi و خدمات آنها ارائه دهد.

برای پیدا کردن Wi-Fi را در منطقه خود را سر به CableWi-Fi.com و انتخاب ارائه دهنده خود را برای یک نقشه از نقاط مهم در این نزدیکی هست. و یا دانلود خود را ارائه دهنده نرم افزار تلفن همراه برای پیدا کردن نقاط در دسترس.

برای دسترسی به اینترنت از طریق نقاط اتصال به شبکه و به سیستم وارد شوید با اعتبار خود را ارائه دهنده کابل به شما داده شده است.

چگونه می توانید رایگان از Wi-Fi بدون نیاز به اینترنت

شما می توانید رایگان از Wi-Fi بدون نیاز به اینترنت در خانه ؟ بله شما می توانید! شما باید دو گزینه به صورت رایگان از Wi-Fi:

 1. استفاده عمومی Wi-Fi را
 2. افسار گوشی های هوشمند خود را به صورت Wi-Fi

اما, شما ممکن است مجبور به خارج شدن از خانه بیشتر و یا پرداخت برای تلفن همراه داده است. پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد دو گزینه برای گرفتن Wi-Fi رایگان و بدون اینترنت در زیر.

پیدا کردن عمومی Wi-Fi را

سازمان ملل در سراسر جهان ارائه عمومی Wi-Fi را به عنوان یک سرویس به جمعیت عمومی است. به عنوان اقتصاد آمریکا شهرستانها مانند امهرست, کارشناسی ارشد و, Kansas City, MO ادامه به رونق تشکر به رایگان و آزاد از Wi-Fi بیشتر شهرستانها آغاز خواهد شد به دنبال کت و شلوار.

در ضمن شما و خانواده شما می توانید اتصال به اینترنت بدون داشتن یک ارائه دهنده اینترنت با استفاده از رایگان های Wi-Fi به نقاط مهم در این نزدیکی هست, کافی شاپ ها, کتابخانه های عمومی و دانشگاه ها و رستوران ها و کتابفروشی ها, ایستگاه های گاز, هتل ها و بیشتر.

استفاده از گوشی های هوشمند خود به عنوان یک مودم بی سیم

اگر شما نمی توانید به اندازه کافی استفاده از personal hotspot یا مودم USB و سپس احتمال شما خرید یکی باریک است. خبر خوب این است که راه دیگری وجود دارد به Wi-Fi اتفاق می افتد با یک دستگاه است که به احتمال زیاد در حال حاضر در جیب شما – گوشی های هوشمند خود را.

“اتصال اینترنت” به شما اجازه می دهد خود را به نوبه خود, 3G, 4G و یا 5G تلفن همراه سیگنال به یک اتصال به اینترنت. برنامه های خاصی برای هر دو اپل و سیستم عامل های اندروید می تواند تبدیل گوشی های هوشمند خود را به یک مودم قابل حمل, دادن لپ تاپ خود را, رایگان های Wi-Fi بدون نیاز به استفاده از یک ارائه دهنده اینترنت.

این روش اتصال اینترنت به خوبی کار می کند اگر شما می خواهید به نوبه خود تلفن همراه خود را به یک شبکه Wi-Fi تولید ماشین برای لپ تاپ خود را, و یا به زندگی جدید به تلفن همراه شما هنوز هم دروغ گفتن در اطراف.

توجه داشته باشید که با استفاده از گوشی های هوشمند خود را به عنوان منبع خود را از اینترنت به سرعت تخلیه باتری تلفن حتی با نور گشت و گذار. آن را نیز می تواند خوردن خود را از خدمات تلفن همراه داده ها و سرعت اجرای شما بیش از حد اطلاعات خود را.

Wi-Fi جایگزین به کابل اینترنت

هنگامی که شما می خواهید از Wi-Fi اما نه کابل شما هنوز هم انتخاب کرده اند. اتمام صفحه اصلی Wi-Fi گزینه هایی که شما از اینترنت با سرعت بالا و بدون خدمات کابل. ماهواره های ثابت بی سیم و فیبر نوری اینترنت همه پیشنهاد Wi-Fi بدون نیاز به یک خط تلفن!

برهنه DSL

با استفاده از تکنولوژی مدرن ارائه دهندگان می تواند در ارائه اینترنت پر سرعت و تلفن اتصالات در فرکانس های مختلف. به عنوان یک نتیجه بسیاری از ارائه دهندگان اینترنت در حال حاضر ارائه به مشتریان خود “برهنه” DSL سرویس (همچنین شناخته شده به عنوان “مستقل” DSL یا “مستقل” DSL). برهنه DSL سرویس اینترنت DSL بدون خدمات تلفن که بسیاری از DSL ارائه دهندگان قبلا مورد نیاز است. اگر شما در حال حاضر خدمات تلفن و اینترنت DSL با یک ارائه دهنده یک فرصت خوب وجود دارد که برهنه DSL است در دسترس در منطقه شما. این گزینه مقرون به صرفه است اگر خانواده شما نسبتا کوچک است و هر یک از اعضای خانواده خود و یا دستگاه تلفن همراه.

اینترنت ماهواره ای

در مناطق دور افتاده کشور که در آن DSL و کابل اینترنت به آسانی در دسترس نمی ماهواره و اینترنت به طور فزاینده ای محبوب راه حل برای گرفتن اینترنت. اینترنت ماهواره ای ارائه دهندگان خدمات پرتو داده های سیگنال به خانه خود را از ماهواره های معلق در هوا بالاتر از سطح زمین به طوری که آنها لازم نیست برای اجرای سخت سیم شما را به وب. عوامل دیگر مانند دخالت از آب و هوای بد می تواند تاثیر اینترنت ماهواره ای دانلود و آپلود با سرعت. اما انواع مختلفی از شرکت ها در حال طراحی ماهواره است که در مدار پایین تر و ارائه قوی تر و قابل اعتماد تر اینترنت ماهواره ای سیگنال. پس تعجب نکنید اگر این هزینه به صرفه نوع سرویس اینترنت را بدست آورده و بیشتر کسب و کار هنگامی که نسل بعدی ماهواره ها در مدار.

ثابت و اینترنت بی سیم

برخی ارائه دهندگان اینترنت مانند AT&T ارائه های بی سیم ثابت صفحه اصلی اینترنت است که شما می توانید بدون تلفن یا کابل فیبر خط. ثابت و اینترنت بی سیم است که به خصوص مفید است اگر آن را در دسترس در یک منطقه روستایی که در آن شما نمی خواهید برای خرید سرویس های ماهواره ای. شبیه به اینترنت ماهواره ای, مشتریان, استفاده از اینترنت تجهیزات در خانه های خود را (از طریق آنتن) را انتخاب کنید تا سیگنال های اینترنت. به جای برقراری ارتباط با ماهواره ها در فضا, شما دریافت اینترنت از طریق سیگنال های رادیویی از محلی برج های سلولی. آنتن چیدن سیگنال های رادیویی از برج های سلولی تجربه کمتر آب و هوا دخالت از سیگنال های ماهواره ای پس از ثابت به اینترنت بی سیم می تواند بیشتر قابل اعتماد است. آینده ثابت اینترنت بی سیم هیجان انگیز است که شرکت های مانند Verizon در آغوش 5G اینترنت بی سیم شبکه های. ثابت و اینترنت بی سیم را حفظ خواهد کرد در حال رشد و اتصال تمام شهرستانها به اینترنت را قادر می سازد شگفت انگیز اتصالات Wi-Fi و بدون نیاز به کابل فیبر یا خطوط DSL.

فیبر نوری اینترنت

اگر شما به دنبال سریع ترین اتصال امن در اطراف وجود دارد یک فرصت خوب بعدی خود را به اینترنت خواهد شد فیبر است. فیبر نوری و یا fios, تکنولوژی است که قادر به دستیابی به سرعت های باور نکردنی به مراتب سریع تر از DSL و یا ماهواره ای توسط حمل و نقل داده ها در قالب سیگنال های نور از طریق یک نوع جدید از سیم. فیبر اینترنت سیم ساخته شده از ریز الیاف شیشه شفاف در مورد قطر یک موی انسان است. فیبر سرعت خیلی خوب است که شما می توانید به سرعت دانلود موسیقی و فیلم, اما حرکت نزولی این است که آن را هنوز رتبهدهی نشده است به طور گسترده ای در دسترس است.

خط پایین

بهترین گزینه برای اینترنت بدون کابل و یا یک خط تلفن بستگی دارد خدمات تلفن همراه شما و دستگاه شما خود را, سرعت اینترنت, شما نیاز شما و بودجه شما و جایی که شما زندگی می کنند و یا سفر.

ما خوشحال برای کمک به شما در پیدا کردن سرویس اینترنت پر سرعت بدون هیچ هزینه به شما. آماده به خندق خود را در صفحه اصلی گوشی یا کابل سرویس ؟ فروشگاه سایت ما و ما به شما آغاز شده با این نوع اتصال و ارائه دهنده خود را انتخاب شده است.

فروشگاه اینترنتی طرح

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>