چگونه خود را برای تقویت اینترنت ماهواره ای سیگنال در 6 گام آسان و یا کمتر


در Allconnect ما کار به ارائه اطلاعات با کیفیت با سرمقاله صداقت. در حالی که این پست ممکن است ارائه می دهد و از ما نظرات خود ما هستند. در اینجا چگونه ما پول است.

مشکل خود را با اینترنت ماهواره ای با سرعت و اتصال به Wi-Fi? شما به تنهایی نیست. 30 درصد از آمریکایی ها می گویند اینترنت خود را بیش از حد آهسته است. اما قبل از اینکه شما پرتاب در حوله در گرفتن سریع تر سرعت اینترنت و یا صرف پول بیشتر در تلاش برای ارتقاء خدمات خود را بررسی کنید راهنمایی های ما برای کمک به سرعت بخشیدن ماهواره ای خود را اتصال به اینترنت در حال حاضر.

سرعت خود را در اینترنت و Wi-Fi

اغلب خود را به اینترنت بی سیم روتر سیگنال می تواند مقصر پشت اینترنت آهسته مسائل. ما پیشنهادات خود را تقویت سیگنال Wi-Fi و محدوده. شما می توانید با استفاده از نکات ذکر شده در آن مقاله خود را برای تقویت سیگنال Wi-Fi و سرعت اینترنت در خانه, آیا شما با استفاده از DSL فیبر یا کابل اینترنت. (اگر شما مطمئن نیستید که چه نوع از اتصال به اینترنت شما و ما می تواند کمک به شما در پیدا کردن.)

چرا اینترنت ماهواره ای متفاوت است

اینترنت ماهواره ای است که کمی متفاوت از DSL فیبر و کابل اینترنت به دلیل آن را شامل یک ظرف در خارج از خانه. اگر شما از اینترنت ماهواره ای و خدمات و استفاده از برخی از ماهواره-نکات خاص در زیر خود را برای تقویت سیگنال و دریافت بیشتر از خود اینترنت ماهواره ای.

چگونه می توانید سریع تر اینترنت ماهواره ای امروز

1. حذف اطراف بوته زار یا موانع دیگر

بوته ها و درختان در حال رشد در اطراف بشقاب های ماهواره ای می تواند خود را به اینترنت ماهواره ای با سرعت. هر چیزی از تابستان بوته ها به برف ستون در زمستان می تواند بلوک ظرف خود را از دریافت اینترنت ماهواره ای سیگنال های که به نوبه خود کاهش می یابد و خود را در سرعت اینترنت.

2. اضافه کردن یک ماهواره در خط آمپلی فایر

یک ماهواره در خط تقویت کننده می تواند خود را افزایش سیگنال ماهواره ای با افزایش سیگنال است که اجرا می شود در امتداد خط خود را از بشقاب های ماهواره ای به خانه شما گیرنده یا multiswitch. خود را برای تقویت اینترنت ماهواره ای سیگنال با استفاده از bi-directional auto-gain آمپلی فایر و یک شکاف. یک auto-gain آمپلی فایر همچنین می توانید اینترنت خود را کاهش زمان تاخیر و بهبود هر دو دانلود و آپلود اینترنت ماهواره ای سیگنال.

3. حرکت خود را در بشقاب های ماهواره ای نزدیک به خانه خود را

فقط به عنوان سیگنال های ماهواره ای و سیگنال های Wi-Fi می تواند به تضعیف بیشتر آنها سفر اینترنت قدرت سیگنال می تواند به تضعیف بیشتر آن را در سفر خود را از بشقاب های ماهواره ای به اینترنت خود را داخل مودم. اگر ممکن است حرکت خود را در بشقاب های ماهواره ای نزدیک به خود را داخل مودم برای بالا بردن سرعت اینترنت. درخواست خود را ارائه دهنده اگر خود را در بشقاب های ماهواره ای را می توان با خیال راحت قرار داده شده در پشت بام خود را ضمیمه شده به سمت خانه خود را و یا راه اندازی در پاسیو خود را.

4. درخواست ارائه دهنده خدمات خود را اگر شما نیاز به تغییر موقعیت خود را در بشقاب های ماهواره ای

ماهواره ای خود را ارائه دهنده خدمات اینترنت باید خود را تنظیم دیش ماهواره به صورت مسیر درست است. اما شرایط آب و هوایی مانند باد بالا می تواند باعث یک بشقاب ماهواره ای برای حرکت درست نقطه. شما می توانید موقعیت خود را با ساخت مطمئن شوید که خود را در بشقاب های ماهواره ای نقاط جنوبی (تمام ماهواره ها در نیمکره شمالی باید به صورت جنوب) اما ارائه دهنده خدمات خود را می تواند تایید کند که آیا یا نه ماهواره ای خود را در جهت درست.

5. درخواست خود را ارائه دهنده خدمات در مورد تعویض ماهواره

در امتداد خطوط همان, شما ممکن است نیاز به درخواست خود را از ارائه دهنده های ماهواره ای اگر شما می توانید تغییر دهید که ماهواره ظرف خود را دریافت سیگنال از. بسیاری از ارائه دهندگان متعدد ماهواره در مدار زمین که باعث افزایش شانس گرفتن یک سیگنال خوب در خانه. یک ماهواره ممکن است بهتر است واقع برای ظرف خود را از دیگری پس از درخواست ارائه دهنده خدمات خود را اگر شما می توانید تغییر دهید که ماهواره خود را ظرف کارگردانی شده است در خود را برای تقویت اینترنت ماهواره ای سرعت.

6. در نظر گرفتن تغییر ارائه دهندگان خدمات

شما ممکن است تنها یک ماهواره گزینه ای برای دریافت و ارسال سیگنال. که ماهواره ممکن است به شما یک سیگنال خوب است ، اگر شما بخواهید ارائه دهنده خدمات خود را در مورد سوئیچینگ که ماهواره خود را ظرف کارگردانی شده است و آنها نمی توانند ارائه یکی دیگر از گزینه در نظر بگیرید تعویض ماهواره ای, اینترنت, ارائه دهندگان خدمات.

چه سرعت من گرفتن با من اینترنت ماهواره ای سرویس ؟

برای اندازه گیری هر گونه پیشرفت در خود اینترنت ماهواره ای با سرعت مطمئن شوید که برای تست سرعت خود را قبل و بعد از ساخت هر گونه تغییرات. یک راه بسیار خوبی برای ارزیابی فعلی خود را در اینترنت سیگنال توسط تست سرعت اینترنت خود را در نقاط مختلف خانه خود را.

اگر شما متوجه اینترنتی خود را به طور قابل توجهی سریع تر در اتاق نشیمن خود را از در زیر زمین و یا در طبقه دوم اتاق شما ممکن است بخواهید به در نظر گرفتن حرکت روتر شما و یا با استفاده از یکی دیگر از راهنمایی های ما برای افزایش سیگنال شما محدوده. اجازه دهید ما می دانیم که این نکات به شما کمک کرده و یا اگر شما باید از راه های دیگر به سرعت اینترنت خود را تا سیگنال از طریق تماس با ما ما را در Facebook و یا توییتر صفحات.

پیدا کردن راه های دیگر برای دریافت بیشتر از پهنای باند خود را با پیروی از این مرکز و ثبت نام به صورت هفتگی ما Allconnect عضویت در خبرنامه.

Lisa Iscrupe Lisa Iscrupe

@allconnect

لیزا با استفاده از سالها تجربه در فروش و خدمات مشتری برای اینترنت-ارائه دهندگان تلویزیون به اطلاع او نوشتن در پهنای باند. کار او شده است اشاره شده توسط سی ان ان و دیگر منابع ملی. … بیشتر بخوانید

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de