چگونه هوشمند خواهد خانه خود را دریافت کنید در آینده ای نزدیک ؟

آن را سخت به درک اما حداقل یک غول فناوری کنفرانس/نمایش در رفت و به عنوان برنامه ریزی شده در سال 2020 است.

که در CES سال 2020 که درو 170,000 مردم به لاس وگاس از Jan. 7-10. مردم از سراسر جهان شاهد رونمایی از جالبترین و احمقانه ترین محصولات در تمام بخش های این صنعت از جمله بسیاری از خانه هوشمند محصولات آماده به هاپ بر روی ارابه موسیقی از همیشه در حال گسترش اینترنت اشیاء (IOT).

در آنچه در حال حاضر به نظر می رسد نکته جالب توجه این کاغذ توالت احتکار مسئله ما این buzziest کمی چیز عجیب و غریب از امسال CES بود Rollbot. این است Charmin خرس رو برنامه کنترل چرخ ربات که سراسیمه به نجات کسانی که در گیر تاج و تخت و بدون هر گونه کاغذ توالت در بازوی خود برسد.

این و بسیاری از موارد دیگر که برای اولین بار در CES هر سال در حال “مفهوم” محصولات که ممکن است یا ممکن است هرگز آن را به بازار است. دیگران برای خرید در دسترس هستند و یا به زودی خواهد شد.

هر دو خوب هستند علوفه برای fantasizing در مورد چگونه “هوشمند” خانه خود را می تواند و یا بحث فقط چگونه هوشمند به آن نیاز دارد به:

در دسترس در حال حاضر و یا به زودی

  • Hydraloop – این مخزن در حدود همان شکل و ارتفاع به عنوان یک یخچال اما بسیار باریک است نصب شده در داخل ساختمان و بازیافت تخلیه آب از دوش و وان غرق و واشر پاکسازی آن از صابون و گرد و خاک باقی مانده و بنابراین می توان آن را مورد استفاده مجدد قرار برای خشکشویی, استخر و یا باغ. آن است که بسیار کوچکتر و پایین تر-تعمیر و نگهداری نسبت به سایر سیستم های بازیافت آب و می تواند به کاهش استفاده تا 45 درصد است. Hydraloops فروخته شده در اروپا و آسیا برای چند سال در حال حاضر و برآورد قیمت شروع در ایالات متحده آمریکا است که حدود 4000.
  • سامسونگ Sero – نام این 43 اینچ تلویزیون برجسته در را ballie تریلر به معنی “عمودی” در کره ای و این چیزی است که مجموعه این جدا آن موقعیت به طور پیش فرض است که عمود به زمین های هوشمند-سبک. آن را مناسب برای ویدئوها شات در این حالت به ما گفته شد هرگز به استفاده از, اما بسیاری از ما به هر حال و آسان تر است برای بسیاری از اهداف ما. سپس آن را محور قدیمی از مد افتاده افقی محتوای احتمالا مماشات هر نسل زیر سقف خود را به جز کسانی که بیش از حد بی تاب برای چند ثانیه صبر کنید برای انتقال. موجود در کره در حال حاضر انتظار می رود به آمار بازار ایالات متحده بعد از این سال.
  • Narwal – این راه اندازی در حال آمدن است بعد از Roomba که سال گذشته عرضه هوشمند مجموعه ای از یک mop و خلاء کار در پشت سر هم با ترکیب این دو را به یک دستگاه و اضافه کردن یک قابلیت تمیز کردن روم شما با مطلقا هیچ بهانه ای برای داشتن کثیف طبقه هرگز دوباره. آن را و رفتن در Kickstarter در حال حاضر که در آن “سوپر اوایل پرندگان” امن می تواند خود را با قیمت 499 دلار تعهد یا حدود یک سوم کردن نهایی قیمت خرده فروشی.

بالا مفاهیم برای آینده

  • GE آشپزخانه مفاهیم تغییر و رشد – لوازم خانگی کرگدن پرده برداری از دو مفهوم این سال است. “تغییر” با استفاده از صدا و تشخیص چهره برای تنظیم شمارنده کابینت و لوازم خانگی برای استفاده آسان تر توسط هر عضو خانه ساخت و آنها را قابل دسترس برای افراد معلول یا سالمند ساکن در درون یک خانواده است. “خانه رشد” ادغام سه نوع از باغ به آشپزخانه برای تامین میوه ها و سبزیجات و دیگر محصولات تازه همراه با صفحه نمایش و اطلاعیه ها در مورد رشد, ارزش تغذیه ای و طراوت از آن دسته از محصولات زراعی است. هیچ کلمه ای در زمانی که این واقعا شگفت انگیزی نوآوری ممکن است تبدیل به یک واقعیت.
  • سامسونگ را ballie – اگر شما عاشق BB-8 در فینال Star Wars trilogy شما احتمالا مانند تنیس-توپ زرد “همراه ربات” غربت طریق خانه خود را به یک هوش مصنوعی-خانه رانده دستیار شخصی است که در پاسخ به دستورات صوتی و همچنین قادر است از تجمع دیگر دستگاه های هوشمند مانند یک Roomba مورد نیاز برای hoover تا نشت. آن می توانید ضبط و رله لحظات خاص را به گوشی خود را و کمک می کند تا یاد بگیرند که به “خواندن” مردم و حیوانات خانگی و اگاه خود را نیاز دارد. چگونه شما جلوگیری سگ از بازی با را ballie نامشخص است. بدون اعلام تاریخ انتشار یا قیمت.
  • U توسط Moen هوشمند شیر آب– این نه عادی به دنبال شیر آب به تعداد نامحدود از تنظیمات در گوشی های هوشمند خود نرم افزار ارائه می شود آب در مقدار دقیق دما و شما دستور آن را به (از جمله دستورات صوتی اگر شما یک گوگل دستیار یا الکسا) و شما می توانید آن را خاموش و با یک موج از دست خود را. و بر خلاف بسیاری از کسانی که شیک سنسور-کنترل لوله ها به شما در پیدا کردن در دستشویی های عمومی وجود دارد یک نسخه ی پشتیبان – یک دسته در سمت راست دهانه اجازه می دهد شما را به کنترل جریان و درجه حرارت.
  • بوش مجازی Visor – آن را از لحاظ فنی و نه یک “خانه هوشمند” دستگاه اما این مفهوم را بیش از حد سرد نیست برای به اشتراک گذاری: شفاف صفحه نمایش ال سی دی خود را جایگزین خودرو افتاب قادر به حس و جلوگیری از اشعه های خورشید را بدون محدود کردن خود نظر بسیاری از محیط اطراف خود است. بررسی این مفهوم نشان می دهد آن را هنوز هم نیاز به برخی از کامل اما با توجه به اینکه چگونه اغلب رانندگان به معنای واقعی کلمه صورت این مشکل از آن چیزی است که فریاد می زند برای یک راه حل است. مطالعات نشان داده اند بیش از حد روشن خورشید می تواند یک عامل مهم در برخورد هر چند می توان آن را دشوار است برای اثبات کند.

مطمئن شوید که خانه خود را آماده است تا به صورت هوشمند

هرگز در خانه های ما بیشتر شده است “وصل” و سپس در سال 2020 است. از تلویزیون های هوشمند خود را به خود را هوشمند, یخچال, اتصال به اینترنت را فراهم کرده است ما با یک خانه نزدیک به ارزش Jetsons.

به نگه داشتن خانه خود را و تمام دستگاه های خود را در حال اجرا هموار در نظر گرفتن نیاز به سرعت و اینکه آیا شما به اندازه کافی از آن را با استفاده از تست سرعت ما.

قبل از اضافه کردن بیشتر دستگاه های خانگی که نیاز به اتصال به اینترنت خود را به پیدا کردن آنچه که خدمات شما در حال حاضر در خانه خود را. تحقیقات الزامات مورد نیاز برای صاف حاضر استفاده از دستگاه های خود را مانند الکسا و سپس ببینید که اگر فیبر و یا سایر خدمات در دسترس در منطقه شما.

فراموش نکنید که برای خود در نظر بگیرید روتر و اتصال به اینترنت و تجهیزات بیش از حد برای ارتقاء.

بازگشت به آینده

در این عجیب و غریب روز هنگامی که به ما گفته بودن به ماندن در خانه و عظیم فناوری همایش ها احساس می کنم مثل آثار دوره گذشته می توان آن را مفید به عقب تمام راه برگشت به ژانویه هنگامی که این سنگ تیز کردن نوآوری بود که پرده برداری کرد و می دانم که آنها هنوز هم در راه است.

فروشگاه اینترنتی طرح

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>