چقدر سرعت نیاز دارم برای جریان?

هنگامی که جریان یکی از بزرگترین فعالیت های اینترنتی آن را آسان به این باور است که شما نیاز به بالاترین سرعت خود را از ارائه دهنده خدمات اینترنتی را ارائه کرده است. اما قبل از اینکه شما بهار برای گران ترین برنامه شما می توانید فکر می کنم در مورد فعالیت های آنلاین شما و لذت بردن از تعداد کاربران و دستگاه ها در خانه خود را به ببینید که سرعت اینترنت شما واقعا نیاز دارید.

با کلیک بر روی لینک های زیر کلیک کنید به پرش به یک بخش خاص:

چه پهنای باند و چقدر نیاز دارم ؟

هنگامی که صحبت کردن در مورد سرعت اینترنت, شما اغلب با شنیدن واژه های “پهنای باند” و “مگابیت در ثانیه” پرتاب در اطراف. در عبارت پهنای باند اشاره به چگونه به سرعت شما می توانید دانلود و آپلود اطلاعات از اینترنت به کامپیوتر شما. پهنای باند اندازه گیری مگابیت در ثانیه و یا مگابیت در ثانیه و پهنای باند شما سریع تر خود را به سرعت اینترنت.

مقدار پهنای باند شما را با اینترنت با سرعت بالا طرح تقسیم در میان تمام کاربران و دستگاه های خانگی خود را, بنابراین شما نیاز به در نظر گرفتن معمولی خود را به فعالیت های اینترنتی به می دانم که چقدر پهنای باند نیاز دارید. نگه داشتن در ذهن است که فعالیت هایی مانند جریان و بازی تمایل به پهنای باند بیشتر از گاه به گاه مرور وب است.

ما مسابقه برای پیدا کردن چه مقدار پهنای باند شما نیاز به حمایت از فعالیت های آنلاین شما.

سرعت اینترنت برای پخش

بدون توجه به آنچه در جریان خدمات شما را, شما نیاز به حدود 3 مگابیت در ثانیه برای SD تا 8 مگابیت در ثانیه به صورت HD و حدود 25 مگابیت در ثانیه برای 4K UHD در جریان است. همچنین نگه داشتن در ذهن که این توصیه مبتنی بر خانواده که تنها در حال اجرا یکی از فعالیت های آنلاین در یک زمان. متوسط خانواده های آمریکایی در حال اجرا است شش دستگاه متصل به اینترنت در یک بار پس از آن عاقلانه به بهار برای سرعت بیشتر فقط در مورد.

چه سرعت اینترنت نیاز دارم برای آمازون نخست ،

مانند Netflix بکشد شما باید سه گزینه های کیفیت در هنگام تماشای آمازون نخست تصویری. به صورت SD پخش آنلاين آمازون تنها نیاز به 1 مگابیت در ثانیه. توصیه می شود آن سرعت به صورت HD پخش آنلاين است که تنها کمی بالاتر در 3.5 مگابیت در ثانیه. سرانجام آمازون می گوید شما فقط نیاز به 15 مگابیت در ثانیه برای 4K Ultra HD streaming. که در سمت پایین در مقایسه با آنچه اکثر جریان, خدمات, توصیه, بنابراین ما توصیه می مقاطعه در برخی از سرعت فوق العاده اگر شما برنامه ریزی در انجام بسیاری از 4K در جریان است.

چه سرعت اینترنت نیاز دارم برای دیزنی به علاوه?

دیزنی به همراه یکی از جوانترین خدمات جریان در اطراف اما سرعت آن الزامات آینه برنامه های دیگر در این لیست است. تنها تفاوت این است که آن را ارائه نمی, هر راه برای به جریان در SD. اگر اتصال اینترنت شما کمتر از 5 مگابیت در ثانیه شما ممکن است مجبور به مقابله با برخی از بافر مسائل در هنگام استفاده از دیزنی به علاوه.

به جریان فیلم دیزنی به علاوه توصیه می کند 5 مگابیت در ثانیه. اگر شما می خواهید به جریان آن کتابخانه بزرگ از 4K فیلم و تلویزیون را نشان می دهد شما نیاز به 25 مگابیت در ثانیه — همان سرعت که Netflix را توصیه می کند.

چه سرعت اینترنت نیاز دارم برای HBO در حال حاضر و HBO GO?

نه از HBO را در جریان خدمات در حال حاضر توانایی به جریان ویدیو 4K را با سرعت مورد نیاز بسیار متواضع نسبت به Netflix و دیزنی به علاوه. HBO نیز نمی دهد شما گزینه ای برای جریان در تعریف استاندارد. که به معنی شما فقط باید یک انتخاب: تعریف بالا که HBO توصیه می کند حداقل 5 مگابیت در ثانیه به صورت بی وقفه در جریان است.

چه سرعت اینترنت نیاز دارم برای Hulu?

همه از Hulu برنامه های دسترسی به همان تصویری با کیفیت به طوری که سرعت آن شرایط کمی ساده تر از کسانی که از Netflix بکشد. که گفت: شما هنوز هم می توانید انتخاب کنید بین قطعنامه های مختلف در Hulu: Standard Definition (SD) با کیفیت بالا (HD) و حتی 4K Ultra HD در Hulu اصل.

Hulu توصیه 1.5 مگابیت در ثانیه برای SD جریان 3 مگابیت در ثانیه به صورت HD در جریان 720p, 6 مگابیت در ثانیه برای جریان HD 1080p و 16 مگابیت در ثانیه برای 4K Ultra HD.

چه سرعت اینترنت نیاز دارم برای Netflix بکشد ؟

بر خلاف بسیاری از خدمات جریان Netflix بکشد سه طرح های مختلف با تغییر رزولوشن های ویدئویی که همه باید خود را با سرعت مورد نیاز است. اگر شما به اشتراک Netflix بکشد $8.99 طرح اولیه این سرویس توصیه می کند حداقل 3 مگابیت در ثانیه. برای این $12.99/ماه. استاندارد برنامه ریزی شما نیاز به افزایش است که به 5 مگابیت در ثانیه. در نهایت اگر شما می خواهید به جریان در 4K در Netflix بکشد $15.99/mo. طرح حق بیمه شما می خواهید یک اتصال به اینترنت می شود که حداقل 25 مگابیت در ثانیه سرعت.

سرعت اینترنت برای 4K پخش آنلاين

خدمات جریان توصیه می کنند در هر نقطه بین 15 و 25 مگابیت در ثانیه برای 4K Ultra HD streaming. ما توصیه می کنیم گمراهان در سمت بالاتر. چون اکثر خانه ها شش دستگاه های متصل به اینترنت در یک بار, این احتمال وجود دارد که برخی از پهنای باند شما خواهد بود رفتن در جایی دیگر بیش از حد. برنامه ریزی برای حداقل 25 مگابیت در ثانیه برای تنها خود را 4K جریان باید به شما یک بیت از اتاق تکان دادن.

اگر شما هنوز هم تجربه بافر مسائل شما می توانید به دنبال برخی از مراحل عیب یابی.

سرعت اینترنت به صورت زنده پخش آنلاين

اگر شما برنامه ریزی در پخش ویدئو های خود را به جهان بیرون به سرعت اینترنت شما نیاز خواهد شد کمی متفاوت است. در این مورد, شما نیاز به نگاه خود را ها با سرعت در حالی که جریان مورد نیاز از خدمات مانند Netflix تنها معامله خود را با سرعت دانلود. (شما می توانید اطلاعات بیشتر در مورد تفاوت بین دانلود و آپلود با سرعت.)

سرعت اینترنت برای جریان حرکت یا کشش ناگهانی

Twitch توصیه 3-6 مگابیت در ثانیه سرعت آپلود برای پخش جریان زندگی می کنند. برای بافت متوسط سرعت آپلود در ایالات متحده در حدود 52 مگابیت در ثانیه بنابراین اکثر مردم باید مقدار زیادی از پهنای باند برای حرکت یا کشش ناگهانی جریان است. اگر شما به سادگی به تماشای حرکت یا کشش ناگهانی جریان شما تنها نیاز به 4 تا 6 مگابیت در ثانیه سرعت دانلود.

سرعت اینترنت به صورت زنده جریان یوتیوب

به پخش یک جریان در یوتیوب زنده ها با سرعت مورد نیاز محدوده بسیار کمی. این است زیرا شما می توانید جریان در تعدادی از فرمت های تصویری قطعنامه — 360p در پایان کم و تمام راه را تا به 4K Ultra HD با 60 فریم در ثانیه. بالاترین کیفیت خواهد نیاز به حدود 51 مگابیت در ثانیه از سرعت آپلود در حالی که کمترین نیاز را به عنوان کوچک به عنوان 1 مگابیت در ثانیه. برای بسیاری از streamers پاسخ خواهد بود در جایی در وسط.

سرعت اینترنت برای Facebook Live

Facebook توصیه می کند 4 مگابیت در ثانیه از سرعت آپلود به پخش زنده جریان در خدمات خود را. آن را تا حداکثر وضوح 1080p, پس از آن حداکثر سرعت مورد نیاز بسیار کمتر از یک پلت فرم مانند یوتیوب زندگی می کنند.

آنچه که بر internet speed?

سرعت شما را دریافت و به سرعت اینترنت شما در ابتدا پرداخت می شود برای همیشه نمی تواند یکسان باشد. تعدادی از چیزهایی که می تواند بر سرعت اینترنت خود را در هر زمان داده شده از جمله کسانی که با استفاده از اتصال خود را و آنچه را که آنها در حال استفاده از آن برای.

نوع اتصال به اینترنت

انواع اتصالات اینترنت در دسترس هستند که در خود منطقه نیز تاثیر بزرگی بر چه سرعت در دسترس هستند به خانواده خود است. ماهواره و DSL اتصال اغلب سرعت در پایان پایین تر از طیف در حالی که کابل یا فیبر نوری-ارائه سریعترین.

با توجه به FCC ارتباطات ماهواره ای ارائه سرعت های مختلف از 500 Kbps تا 25 مگابیت در ثانیه در حالی که اینترنت DSL اتصال طیف وسیعی از صدها Kbps به میلیون ها نفر از مگابیت در ثانیه. کابل معمولی اتصال به اینترنت ارائه سرعت اعم از 1.5 مگابیت در ثانیه به 2000 مگابیت در ثانیه و فیبر نوری اینترنت می تواند بیش از کابل سرعت با ده ها و یا صدها مگابیت در ثانیه.

میزان کاربران

وجود دارد یک تفاوت بزرگ بین یک فرد تماشای Netflix در 100 مگابیت در ثانیه کابل برنامه ریزی و پنج نفر به تماشای Netflix بکشد در همان برنامه است. خود را با سرعت بالا اتصال به اینترنت تنها تا میزان پهنای باند برای به اشتراک گذاری و بیشتر مردم استفاده از آن را بیشتر مستعد آن است که به تاخیر.

جریان فعالیت های

همه جریان فعالیت ها ایجاد شد برابر است. فعالیت های خاص نیاز به پهنای باند بیشتر و یک داستان بگویید صفت از این فعالیت ها به سرعت به آنها نیاز دارد. به طور معمول فعالیت های بالاتر توصیه می شود سرعت اینترنت مثل جریان در حرکت یا کشش ناگهانی را اشغال پهنای باند بیشتر از یک فعالیت مانند پخش موسیقی در Spotify در.

اتصال ترافیک

“اتصال ترافیک” با اشاره به رقابت بین دستگاه ها برای پهنای باند اتصال خود را. کابل اینترنت مشترکان حتی ممکن است به اشتراک گذاری پهنای باند با کاربران دیگر در منطقه خود است. استفاده از پهنای باند بالا دستگاه های مانند کنسول های بازی در طول یک زمان نا مناسب مانند “اینترنت ساعت شلوغی” می تواند منجر به کم سرعت حتی برای کوچکترین خانوار.

اینترنت گرفتن گلوگاه

در برخی موارد این امکان وجود دارد که سرویس دهنده اینترنت شما است و محدود کردن پهنای باند خود را و یا کاهش ارتباط خود را در طول جریان بازی و زیادی دریافت فایل. این صنعت عمل معمولا به نام “throttling,” همچنین می توانید به اثر هنگامی که یک مصرف کننده منجر به برتری داده های ماهانه خود را محدود می کند.

تست سرعت خود را

سعی کنید تست سرعت ما امروز به ببینید که چگونه خود را به اینترنت با سرعت بالا ارائه دهنده آگهی سرعت نسبت به سرعت شما دریافت خواهید کرد. به یاد داشته باشید برای توقف هر گونه برجسته فعالیت های اینترنتی است که می تواند انحراف نتایج خود را در طول آزمون.

طراحی شده توسط openspeedtest.com

دریافت به سرعت شما نیاز به

جریان بیش از فعلی خود را به سرعت اینترنت می تواند اداره کند ؟ تماس در حال حاضر به فروشگاه سریعترین ارائه دهندگان خدمات در منطقه خود را با کمک از یک کارشناس اینترنت.

فروشگاه اینترنتی طرح

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>