چگونه اعضای نظامی می تواند برای جلوگیری از لغو هزینه های زمانی که فسخ اینترنت و تلویزیون خدمات


در Allconnect ما کار به ارائه اطلاعات با کیفیت با سرمقاله صداقت. در حالی که این پست ممکن است ارائه می دهد و از ما نظرات خود ما هستند. در اینجا چگونه ما پول است.

اگر شما یا یک دوست, یک عضو نظامی ایالات متحده و سپس شما احتمالا در حال حاضر می دانم که چگونه اعضای مدنی تسکین عمل (COLL) کمک می کند تا شما از یک آپارتمان و یا اجاره ماشین اگر شما یک تغییر دائمی از ایستگاه (عدد) سفارش و یا استقرار.

اما آیا شما می دانید همان قانون محافظت از شما را هنگامی که شما نیاز به خود را لغو اینترنت, تلویزیون, تلفن یا خدمات ؟

نحوه انصراف از اینترنت و خدمات تلویزیون بدون مجازات

اصلاحات به COLL در قانون 115-407 از مزایای جانبازان و گذار عمل 2018 در حال حاضر اجازه می دهد تا اعضای نظامی به خود را لغو اینترنت تلویزیون و یا بی سیم و/یا صفحه اصلی خدمات تلفن بدون مجازات اگر شما مستقر هستند و یا نقل مکان به مدت حداقل 90 روز به محل جدید که در آن خدمات مشابه نیست ارائه شده است.

برای دریافت این به نفع خود تماس بگیرید ارائه دهنده خدمات مشتری و اجازه دهید آنها را می دانیم که شما نیاز به لغو خدمات خود را بدون مجازات تحت COLL. شما ممکن است نیاز به ارائه نسخه خود را استقرار کاغذ بازی.

خدمات مشتری اطلاعات تماس

قبلا برخی متحده تا به حال حمایت های در محل برای خدمات اعضای که خود را لغو اینترنت تلویزیون و/یا خدمات تلفن خود را قبل از قرارداد بود — اما نه همه را. قانون جدید در حال حاضر ساخته شده کسانی که حمایت های سراسر کشور موجود است.

این قانون همچنین محافظت در برابر هزینه مجازات و یا گرفته شده به دادگاه برای شکستن آپارتمان یا ماشین خود را اجاره.

چرا این COLL اصلاح امور

با این تغییرات به مزایای جانبازان و گذار عمل 2018 قانون در حال حاضر فراهم می کند برخی از امداد رسانی به اعضای نظامی و خانواده های آنها. بسیاری از تلویزیون و اینترنت ارائه دهندگان نیاز به یک یا دو سال قرارداد به راه اندازی خدمات و اغلب هزینه های مخفی مرتبط با شکستن این قرارداد روشن نیست و می توانید به اضافه کردن صدها نفر از دلار است.

برای مثال بسیاری از ارائه دهندگان سرشکن هزینه لغو (همچنین به عنوان اوایل فسخ هزینه یا Etf) بر اساس تعداد ماه شما تا به حال خدمات. نزدیک تر شما را به اتمام قرارداد خود را کاهش هزینه های لغو. دیگر اینترنت و ارائه دهندگان تلویزیون باید مجموعه ای از لغو هزینه های است که می تواند طیف وسیعی از $120 تا 400$.

لغو سیاست های برتر اینترنت و ارائه دهندگان تلویزیون

آگاه باشید که ممکن است شما همچنین باید این گزینه را به حالت تعلیق خدمات خود را. توقف خدمات خود را می تواند یک انتخاب خوب اگر می خواهید به حفظ طرح فعلی خود را و یا تبلیغاتی را ارائه می دهند. هر کدام مسیر شما را دانستن خود و حمایت های حقوقی تحت COLL کلیدی است.

برای اطلاعات بیشتر در اینترنت و تلویزیون و تلفن و خدمات و همچنین به عنوان آخرین اخبار, نگه داشتن چشم در منابع ما مرکز و follow us on Facebook و توییتر.

Lisa Iscrupe Lisa Iscrupe


@allconnect

لیزا با استفاده از سالها تجربه در فروش و خدمات مشتری برای اینترنت-ارائه دهندگان تلویزیون به اطلاع او نوشتن در پهنای باند. کار او شده است اشاره شده توسط سی ان ان و دیگر منابع ملی. … بیشتر بخوانید

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de