چگونه به بوت New York با کیفیت در سال 2019?

صحبت درباره کفش کتانی/آکسفورد هیبرید (“بخش” مدل در TBNY سایت) آنها فقط خوب است. من خریداری مناسب خود oxfords, بنابراین من نمی توانم اظهار نظر در مورد آن.

من آنها را در مورد نیمه خاموش در Zappos. من قطعا نمی خواهد پرداخت قیمت کامل. آنها به نظر می رسد اصلاح چرم و رنگ واقعا می آید اگر شما با استفاده از Saphir Renovateur. همانطور که برای کرم لهستانی در طول نگهداری آنها نیست “نوشیدنی” در لهستانی مانند دانه کامل. لهستانی فقط نشسته وجود دارد در سطح. اما حداقل آن را مسخره آسان به پا کلاه آینه لهستانی (تلاش برای نگاه در سمت روشن-مانند تلاش برای درخشش پلاستیکی آن را نسبتا آسان به درخشش).

IMHO آن را صرفا یک نام تجاری مد. این جفت من مفید است برای در حال اجرا در اطراف بتن و کاشی راهرو در محل کار (دانشگاه) اما من با آنها زندگی می کنند در حالی که دیگر قبل از من تصمیم می گیرید اگر من می خواهم به خرید این برند دوباره. قطعا ارزش کامل قیمت اما در نیمه کردن آنها نیستیم وحشتناک است.

1 pic = تازه از جعبه.
2 pic = پس از پرداخت دست زنگار و چند مایل از پوشند.

Sectors_beforeafter.png

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>