چگونه کانال باند پهن باند می تواند کمک به شما را سریع تر سرعت اینترنت

بپرسید هر کسی در مورد اینترنت معمول سردرد و مایل به اینترنت سریع تر است که معمولا در بالای لیست. اگر شما سعی کردم همه چیز را از به روز رسانی تجهیزات خود را به حرکت روتر خود را, سپس آن را ممکن است زمان به دنبال برخی از راه حل های جعبه.

که در آن کانال باند اینترنت می تواند پاسخ شما دنبال آن هستید. این نوع از اینترنت کمتر از پایه کابل فیبر یا DSL به اینترنت. در اینجا همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد آنچه کانال باند اینترنت است که در آن برای پیدا کردن آن و چگونگی آن می تواند کمک به سرعت بخشیدن به اینترنت و Wi-Fi در خانه خود را.

چه کانال اتصال?

به عبارت ساده, کانال اتصال راه برای به حداکثر رساندن سرعت اینترنت خود را با ترکیب دو پهنای باند خطوط. این را می توان با ترکیب چند DSL اتصال DSL و کابل و یا حتی Wi-Fi و LTE از گوشی های هوشمند خود را.

اگر شما هرگز از شنیده کانال اتصال شما به تنهایی نیست. با استفاده از این روش برای افزایش خانه خود پهن باند و اتصال Wi-Fi می رود و با چندین نام های دیگر, بنابراین شما ممکن است شنیدن کانال پیوند نیز نامیده می شود:

 • جفت باند
 • اتصال اترنت
 • باند اینترنت
 • Wi-Fi اتصال
 • پهنای باند اتصال

چگونه می توانید کانال باند پهن به شما کمک کند ؟

تعیین سرعت نیاز شما را برای تمام فعالیت های آنلاین شما است که به طور معمول محاسبه شده توسط مقاطعه در فعالیت های آنلاین شما (gaming, جریان, مرور) به علاوه بسیاری از دستگاه شما باید به اینترنت متصل می شوند در یک بار. اما شما ممکن است محدود شود در حداکثر سرعت اینترنت است که شما باید دسترسی به با توجه به محل سکونت خود را.

می خواهید بدانید که اگر باند اینترنت ممکن است مفید برای خانه خود را ؟ چک کنید اگر خانه خود را متناسب با هر یک از این حالات:

 • شما زندگی می کنند در یک منطقه روستایی.
 • وجود دارد تنها یک ارائه دهنده اینترنت در منطقه شما.
 • تنها گزینه های اینترنت که در آن شما زندگی می کنند در حال DSL یا ماهواره.
 • خود را DSL خدمات قابل اعتماد است اما بیش از حد آهسته برای خانواده خود نیاز دارد.
 • شما زندگی می کنند در یک تازه ساخته شده خانه.
 • شما با استفاده از VPN و یا کار از خانه.

اگر کسانی که توضيحات خود را متناسب با وضعیت فعلی کانال باند اینترنت می تواند کمک کند. بنابراین آنچه شما باید انجام دهید اگر سرعت دانلود و آپلود شما نیاز نیست ارائه شده توسط هر ارائه دهنده خدمات اینترنت (ISP) در منطقه شما ؟ ما به شما نشان می دهد چگونه به باند اینترنت در محل شما.

چه ارائه دهندگان خدمات اینترنت ارائه کانال باند اینترنت ؟

اولین, شما نیاز به دانستن آنچه که ارائه دهندگان کانال و باند خدمات اینترنت. اکثر DSL ارائه دهندگان مانند مرزی CenturyLink AT&T و Windstream ممکن است ارائه این گزینه است. منطقه ای دیگر ارائه دهندگان اینترنت نیز ممکن است این گزینه است. بهترین راه برای پیدا کردن اگر باند اینترنت در منطقه شما در دسترس است برای صحبت با یک تکنسین و یا تماس با پشتیبانی از مشتری.

چه ویژگی های مورد نیاز برای کانال اتصال?

وجود دارد دو نوع از خطوط DSL: ADSL و VDSL. تفاوت اصلی بین این دو است که سرعت اینترنت پهن باند هستند قادر به پشتیبانی. بدون در نظر گرفتن نوع که شما را در خانه خود پیوند دو خط با هم ممکن است تا زمانی که وجود دارد در دسترس خط یا بندر.

تجهیزات اضافی ممکن است نیاز به نصب به باند خطوط مانند یک روکش فلزی بندر یا اضافی مودم. آگاه باشید که اتصال خطوط به احتمال زیاد علت های ماهانه خود را به اینترنت و هزینه را افزایش می دهد و شما ممکن است مسئول برای نصب و راه اندازی و یا تکنسین بازدید از هزینه ها نیز هست. رسیدن به ISP خود را به پرس و جو در مورد کانال اتصال در منطقه شما. آگاه باشید که برخی از شرکت ها ممکن است تنها به ارائه کانال باند اینترنت به کسب و کار مشتریان اینترنت

راه های دیگر برای دریافت باند اینترنت در خانه شما

اگر شما سعی کرده اید گرفتن باند اینترنت از ارائه دهنده خود را و گفته شد ممکن بود انجام نمی دهد تا امید به اینترنت سریع تر فقط رتبهدهی نشده است. وجود کانال مطابق با برنامه های است که می تواند تاثیر مثبت خود را با سرعت و بدون نیاز به جسمی باند خطوط.

شما می توانید سعی کنید Speedify است که پرداخت هر ماه برنامه دانلود. Speedify را “کانال مطابق با فن آوری اجازه می دهد تا شما را به استفاده از چندین اتصال به اینترنت به طور همزمان برای بهینه سازی عملکرد.” مشخصات فنی Speedify یک نوع از VPN که مسیرهای ترافیک آنلاین خود را به اولویت بندی فعالیت های که نیاز به سرعتهای بالاتر مانند قرار دادن خود را مهم زوم جلسه جلوتر از پایه وب در حال دیدن سایت شما زمانی که لازم است.

و در نهایت مطمئن شوید که برای اجرای یک تست سرعت قبل و بعد از شما را به هر گونه تغییرات به شبکه خود را به طوری که شما می توانید اندازه گیری که چگونه بسیاری از بهبود در سرعت اینترنت شما به دست آوردن. هنوز مطمئن شوید که چه سرعت شما در حال حاضر گرفتن ؟ استفاده از این تست سرعت برای پیدا کردن.

سوالات متداول در مورد کانال باند پهن باند

چگونه می توانم به شما پیوند اتصال به اینترنت?

شما نیاز به یک تکنسین به لحاظ جسمی باند برای اتصال به اینترنت از خانه خود را. اگر شما همچنین می توانید با استفاده از load-balancing, VPN, مانند Speedify به تقریبا در باند های مختلف اتصال به اینترنت, شما در حال حاضر در حال اجرا در خانه خود را مانند گوشی های هوشمند 4G و خانه خود را از Wi-Fi سیگنال.

کانال است پیوند خوبی ؟

بله. کانال اتصال می تواند به افزایش سرعت اینترنت شما با نزدیک به 50٪. این به این معنی اگر شما یک سرعت دانلود تا 6 مگابیت در ثانیه شما به طور بالقوه می تواند تا 12 مگابیت در ثانیه با کانال وجود آمدن اربتاط. افزایش سرعت اتصال شما به اینترنت اجازه می دهد برای بیشتر دستگاه های متصل در یک بار و یا برای کیفیت بهتر فعالیت های آنلاین مانند جریان و یا بازی.

چه چیزی است که یک باند خط تلفن?

یک باند خط تلفن است که هنگامی که دو یا بیشتر از خطوط DSL (این را می توان یا ADSL, VDSL و یا بسته به سرعت اینترنت) متصل هستند با نصب و اتصال اضافی خشک-حلقه خطوط (یعنی یک خط تلفن بدون فعال خدمات تلفن همراه است که تنها به معنای انجام یک اتصال به اینترنت).

چگونه می توانم درخواست یک کانال و باند اتصال است ؟

تماس با ISP خود با بخش خدمات مشتریان برای دیدن اگر کانال اتصال یک گزینه است که در منطقه شما. یا اگر ISP شما دارای یک دفتر در نزدیکی شما ممکن است سریعتر به صحبت با یک تکنسین برای پیدا کردن اینکه آیا آنها می توانید راه اندازی یک کانال و باند اتصال شما.

می خواهید به یادگیری راه های دیگر برای بهینه سازی خانه خود را به اینترنت ؟ بررسی بازگشت در مرکز منابع و یا به دنبال کارشناسان ما در Facebook و Twitter.

فروشگاه اینترنتی طرح

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>